Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Resco Explorer

Wayne_ce4you (199)|4.3.2005 18:00
Zdravim, právě jsem si nahrál do svého Super MDA II "Resco Explorer 2003 5.13". Moc se mi ten program líbí, ale chybí mi v něm čeština
Nemá ji někdo??? jestli je?
Michal Škrabálek (42)|4.3.2005 18:44
Podařilo se někomu zprovoznit v Resco Exploreru FTP klienta? Na domácím webu o něm píšou jako o možnosti, ale je to jediná položka, u které nemají absolutně žádný popis. Vypadá to, že se musí nějak dodatečně aktivovat či přidat jako plugin, ale nepodařilo se mi zjistit, jak...
st.tom_ce4you (365)|4.3.2005 18:49
[QUOTE="Michal Škrabálek"]Podařilo se někomu zprovoznit v Resco Exploreru FTP klienta? Na domácím webu o něm píšou jako o možnosti, ale je to jediná položka, u které nemají absolutně žádný popis. Vypadá to, že se musí nějak dodatečně aktivovat či přidat jako plugin, ale nepodařilo se mi zjistit, jak...[/QUOTE]


Instaloval jsi Explorer z PC nebo pomoci cabu z Pocket PC? Pokud z PC tak by jsi mel videt v rootu Exploreru "My FTP locations". Jestli jsi to instaloval pomoci cabu, tak mas smulu a musis Explorer nainstlovat z PC.
Michal Škrabálek (42)|4.3.2005 19:11
Aha, v tom bude asi problém, instaloval jsem z PPC pomocí cabu. Přijde mi ale hodně nelogické, aby jeden tip instalace přidal více možností, výrobce se o tom ani nikde nezmiňuje. Každopádně díky za informaci, pokud má někdo tip, jak zprovoznit FTP z cab instalace, hodně by mi pomohl.
TheMelin (1642)|4.3.2005 20:36
Jinak FTP klient v tom funguje perfektně.Pohužívám ho a jsem spokojen.
st.tom_ce4you (365)|4.3.2005 20:56
[QUOTE="Michal Škrabálek"]Aha, v tom bude asi problém, instaloval jsem z PPC pomocí cabu. Přijde mi ale hodně nelogické, aby jeden tip instalace přidal více možností, výrobce se o tom ani nikde nezmiňuje. Každopádně díky za informaci, pokud má někdo tip, jak zprovoznit FTP z cab instalace, hodně by mi pomohl.[/QUOTE]


Az nainstalujes Explorer z PC jdi do Program Files\Microsoft ActiveSync\Resco\Explorer a najdi Ftp_addin.cab (nebo podobny nazev). To je to co hledas..
Michal Škrabálek (42)|4.3.2005 21:00
Mně jde spíše o to, že Active Sync vůbec nepoužívám, dosud jsem ho ani nepotřeboval (proto také letěl z disku) vše instaluji z cabů a synchronizace pro mne není potřebná. Stále ale nechápu přístup Resca - pokud jde o bug, nechápu, že to ještě nevyřešili a pokud jde o záměr, nerozumím mu.
Erikt68i (266)|4.3.2005 22:44
Používám RESCO v5.12, (instaluji všechny programy zásadně z cabinetů,) vše z Explorera je OK včetně FTP a Registry! tj. plně funkční!
Opravdu existují některé programy závislé na instalaci z PC a při instalaci z cabu to dopadne špatně (zatím znám dva výtečníky - jeden je instalace Widcomm BlueTooth pro CF kartu billionton a druhý je Smart GSM) ale RESCO až do verze 5.12 mezi ně nepatřilo!? Stáhnu 5.13, pokusím se to potrápit a uvidím, v případě problému dám vědět.
Wayne_ce4you (199)|5.3.2005 14:50
Lidi co ta čeština???:) :)