Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SmartMaps - plán Prahy - 2 různé verze ?!

Peca_ce4you (45)|4.3.2005 13:55
Ahoj, chci si pořídit plán Prahy, a objevil jsem SmartMaps. Na tom není nic divnýho, já vím, ale jsem teď drobet zmatenej - jako první jsem to našel na www.pdamapy.cz a pak na www.smartmaps.cz - a vypadá to, že jsou to dvě různé verze, screenshoty mají jiné menu a popis těch plánů je taky jinej, hlavně co se týká měřítek - takže jak to je? Obojí se jmenuje SmartMaps, ale jsou to různé věci?

Doufám, že mi to někdo vysvětlí, protože teď nevím, co vlastně mám koupit :)
Pavlucha (1496)|4.3.2005 14:12
Na www.pdamapy.cz je myslím stará verze. Teď už to vyrábí APONIA (www.smartmaps.cz).
Peca_ce4you (45)|4.3.2005 14:16
Aha, no, taky mě to napadlo, ale mě zarazilo, že ta na pdamapy (PlanStudio), tam je pořád v ceníku a taky dražší... To už se vůbec nevyvíjí?
Pavlucha (1496)|4.3.2005 14:25
[QUOTE="Peca"]Aha, no, taky mě to napadlo, ale mě zarazilo, že ta na pdamapy (PlanStudio), tam je pořád v ceníku a taky dražší... To už se vůbec nevyvíjí?[/QUOTE]

Vyvíjí, ale dělá to Aponia ... dyk ti to melduju o příspěvek výš ... :D :D :D
Peca_ce4you (45)|4.3.2005 14:34
[QUOTE="Pavlucha"][QUOTE="Peca"]Aha, no, taky mě to napadlo, ale mě zarazilo, že ta na pdamapy (PlanStudio), tam je pořád v ceníku a taky dražší... To už se vůbec nevyvíjí?[/QUOTE]

Vyvíjí, ale dělá to Aponia ... dyk ti to melduju o příspěvek výš ... :D :D :D [/QUOTE]

Ale jo, to jsem samozřejmě pochopil :) Já to spíš myslel tak, že pokud se ta starší verze od PlanStudia na pdamapy.cz nevyvíjí (tj. teď to dělá Aponia), tak proč to tam pořád mají v nabídce a ještě k tomu o kilo dražší... :)
V každým případě díky za ujasnění, budu to kupovat od Aponia Software :)

Mimochodem, nevíte někdo, jestli ten plán Prahy umí nějak plánovat trasu a zobrazit ji na mapě, aniž by měl člověk GPS?
Pavlucha (1496)|4.3.2005 14:44
[QUOTE="Peca"]Mimochodem, nevíte někdo, jestli ten plán Prahy umí nějak plánovat trasu a zobrazit ji na mapě, aniž by měl člověk GPS?[/QUOTE]

Když se podíváš na jejich stránky a přečteš si (lenochu) o tom něco, zjistíš, že ano ;) :D
Koukni se na SmartMaps Navigator ...
Peca_ce4you (45)|4.3.2005 14:47
[QUOTE="Pavlucha"]Když se podíváš na jejich stránky a přečteš si (lenochu) o tom něco, zjistíš, že ano ;) :D
Koukni se na SmartMaps Navigator ...[/QUOTE]

Poslušně hlásím, že línej jsem nebyl a přečetl to už dávno :) Jen jsem nevěděl, jestli ten Navigátor a to plánování cesty platí i pro plány měst nebo jen pro celou ČR...
Pavlucha (1496)|4.3.2005 14:51
[QUOTE="Peca"]
Poslušně hlásím, že línej jsem nebyl a přečetl to už dávno :) Jen jsem nevěděl, jestli ten Navigátor a to plánování cesty platí i pro plány měst nebo jen pro celou ČR...[/QUOTE]

Platí, je to udělaný dokonce tak, že mezi mapami přepíná program automaticky, bez nutnosti cokoliv měnit.
Já ho mám a osobně doporučuju, protože z toho co jsem vyzkoušel je tohle fakt zatím nej ... Samozřejmě mluvím o Čechách ... ;)
Peca_ce4you (45)|4.3.2005 14:57
No, koukal jsem na to kolik co stojí, zatím zůstanu jen u plánu Prahy ve verzi Standard, na Navigator opravdu teď nemám prachy :) Ale časem... ;)
karlic (707)|5.3.2005 06:39
[QUOTE]Platí, je to udělaný dokonce tak, že mezi mapami přepíná program automaticky, bez nutnosti cokoliv měnit. [/QUOTE]
Automaticky prepina jen mezi autoatlasy. Prepnou mezi autoatlasem a turistickou mapou neumi.
Jinak skoro vsechny informace ohledne Smartmaps jsou zde.