Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Svatky na today s malou velikosti pisma

noiser_ce4you (245)|4.3.2005 13:45
Mate nekdo tip na svatky na today, ale aby respektovali velikost pisma nastavenou v systemu? Libi se mi Pocket nDays, ale ty to tusim neumi, nebo se to da nekde nastavit? Nechci nic, co zabira moc mista. Diky.
Laca (154)|7.3.2005 09:17
Velikost pisma v nDays nastavit nejde, me to zabrazuje stejnym fontem jako zbytek Today.
V nastaveni nDays, jde nastavit "Zobrazit svátky na jeden řádek". Pokud si pak zkrátíš i text - já mám pouze Dnes: a Zítra: , tzn. vypustil jsem ... má svátek: - tak se to opravdu na jeden řádek vejde.
Jestliže zapneš upozorňování dopredu tak 2 řádky.
noiser_ce4you (245)|7.3.2005 09:20
[QUOTE="Laca"]Velikost pisma v nDays nastavit nejde, me to zabrazuje stejnym fontem jako zbytek Today.
V nastaveni nDays, jde nastavit "Zobrazit svátky na jeden řádek". Pokud si pak zkrátíš i text - já mám pouze Dnes: a Zítra: , tzn. vypustil jsem ... má svátek: - tak se to opravdu na jeden řádek vejde.
Jestliže zapneš upozorňování dopredu tak 2 řádky.[/QUOTE]
No jasne, koukam, ze mas MDA II s T-Mobile ROM, tam velikost pisma nastavit nelze, ale na MDA II s SE, pripadne MDA Compact, kde je Second Edition, se da zmenit velikost pisma na today, pouzivam o stupen mensi, aby se tam toho veslo vice a pak Pocket nDays celkem kazi dojem z today :?
Laca (154)|7.3.2005 09:23
ááá sorry, tahle ficurka mi unikla. To to pak nefim :no:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2005 09:45
V PocketBreeze jde různě nastavit velikost a řez písma i použitý font, ale program bohužel umí jen narozeniny... takže opět pro tebe nepoužitelné...
noiser_ce4you (245)|7.3.2005 09:48
[QUOTE="Jarouš"]V PocketBreeze jde různě nastavit velikost a řez písma i použitý font, ale program bohužel umí jen narozeniny... takže opět pro tebe nepoužitelné...[/QUOTE]
Skoda, skoda, prece to nemuze byt tolik prace to implementovat... :(
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2005 10:14
[QUOTE="noiser"][QUOTE="Jarouš"]V PocketBreeze jde různě nastavit velikost a řez písma i použitý font, ale program bohužel umí jen narozeniny... takže opět pro tebe nepoužitelné...[/QUOTE]
Skoda, skoda, prece to nemuze byt tolik prace to implementovat... :([/QUOTE]
Mám pro tebe možnost řešení. V Outlooku je v kontaktech na záložce Podrobnosti i kolonka výročí. Pokud tam dáš datum svátku, tak budeš mít v PocketBreeze i svátky.... blbost co? Není to automatické, musíš to tam podle kalendáře nadatlit sám, ale jak jsem uvedl, v programu lze nastavit různě velikost písma a jako nouzové řešení... no, posuď sám :D
hybo (3107)|7.3.2005 11:16
a nemohl by tonekdo udelat a dat k dispozici? ;)
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2005 11:42
[QUOTE="hybo"]a nemohl by tonekdo udelat a dat k dispozici? ;) [/QUOTE]
Eeeee, co má kdo udělat?? :D
Wuffi (1599)|7.3.2005 11:51
Myslim ze hybo myslel aby nekdo napral do Outlooku svatky a dal je ostatnim k dispozici :D
beecher (9270)|7.3.2005 12:01
[QUOTE="Wuffi"]Myslim ze hybo myslel aby nekdo napral do Outlooku svatky a dal je ostatnim k dispozici :D [/QUOTE] To uz nekdo myslim udelal... Tady
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2005 12:17
[QUOTE="Wuffi"]Myslim ze hybo myslel aby nekdo napral do Outlooku svatky a dal je ostatnim k dispozici :D [/QUOTE]
Paráda, jak nám to jde! Hybo naznačil, já se blbě zeptal, Wuffi nakopl a Beecher doporučil. Tak a jak dál... Mám ten soubor svátků, ale nevím co s ním, aby to fungovalo tak, že po nějakém (jakém??) doplnění do Outlooku to vytvořilo v kontaktech položku, kterou PocketBreeze zobrazí jako Výročí (= svátek)... nějaké nápady??
hybo (3107)|7.3.2005 12:22
No kazdej soubor je jeden svatek a zapise se Ti jako All Day Event do dne.
Pavlucha (1496)|7.3.2005 12:26
... všechy dohromady = 6,5MB ... :D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2005 12:33
[QUOTE="hybo"]No kazdej soubor je jeden svatek a zapise se Ti jako All Day Event do dne.[/QUOTE]
No to je jasný, problém je ale, jak to dostat do kontaktů, jako výročí... to asi nepůjde... V praxi to bude znamenat, že PocketBreeze to zobrazí jako událost dne v kalendáři, i když bude mít svátek někdo, kdo mne nezajímá a to je další zbytný údaj na Today. Pokud by to šlo do kontaktů, tak to úkaže svátek jen v případě, že se jedná o někoho z kontaktů... možná to blbě vysvětluju, ale snad pochopíte, jak to myslím :sarcastic:
hybo (3107)|7.3.2005 12:40
Jako ze klines na soubor Lenka a ono to prida do vsech Lenek?
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2005 13:20
Možná jsem přesně nepochopil, co chtěl autor tété diskuze. Pokud v NDays zmenšíte písmo, řádek, který zabírá na today se nezmenší, takže nic neušetříte. Jako náhrada se dá použít toto bohužel zobrazí jen svátek na dnešní den, další den(dny) nebo narozeniny to neumí. Třeba až autor vystoupí z ilegality to dle vašeho přání upraví.
Ještě mě napadá napsat u důležitých lidí v outlooku svátek do rubriky výročí. Jinou možností je vždy jeden den v týdnu (neděle v podvečer) si vyhradit na gratulace a obvolat to dopředu. ;)
Ovšem důležitější než svátky by snad mělo být toto, ne?;) :D
PS:
Nebo pořídit větší displej. Mě se to tam taky nechce všechno vejít.
Wuffi (1599)|7.3.2005 13:24
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ovšem důležitější než svátky by snad mělo být toto, ne?;) :D [/QUOTE]

Hehe :yes: :D Teda netusil jsem ze zrovna Ty tohle potrebujes :O :))
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|7.3.2005 13:32
No, ono se původní téma zmenšení písma u narozenin a svátků trochu zvrhlo ve snahu dostat vedle narozenin i svátky do PocketBreeze pomocí Outlooku. Tu možnost zařazení do Výročí jsem popsal také, ale hledáme možnost, jak to automatizovat, aby se to nemuselo datlovat položku po položce v kontaktech. Pokud použijeme Beecherem doporučený soubor, tak nám to vytvoří v kalendáři pro každý den jednu událost - připomenutí, to ale nepotřebujeme, chceme být na svátek upozorněni jen v případech, kdy je svátek = jméno v kontaktech... Zatím to tedy vypadá, že jedinou cestou je vepsání do Výročí kus po kuse...
PS: To doporučení na zvětšení displeje pro uživatele MDAC, to je dobrý fórek...
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2005 13:55
Wuffimu:
Víc, než si myslíš. Ještě kdyby to mělo možnost, jako počasí nastavení "pro více měst" :D Je to důležité, aby člověk věděl, kdy a kam může nebo nemá chodit na návštěvy. ;)

Jaroušovi:
Myslel jsem něco s VGA- třeba HX 4700 s 4" displejem.:))
Jinak asi nejlepší, co mě napadá, naťukat svátky u VIP svátky do outlooku (možná někdo přijde na něco lepšejšího). Neříkej, že přeješ všem lidem v kontaktech.:D
noiser_ce4you (245)|7.3.2005 14:02
Pekne se to tu rozproudilo! :O Pouzivam Outlook 2003 a ten ma klasicky v nastroje - nastaveni - moznosti kalendare - pridat svatky, coz prida vsechny ceske (pripadne i jine, co chcete) svatky do outlooku a neni co resit, to se mi ale moc nelibi. Celkem se mi libi ty svatky 1.0, i kdyz s Pocket nDays to neni :?
Wuffi (1599)|7.3.2005 14:11
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Wuffimu:
Víc, než si myslíš. Ještě kdyby to mělo možnost, jako počasí nastavení "pro více měst" :D Je to důležité, aby člověk věděl, kdy a kam může nebo nemá chodit na návštěvy. ;) [/QUOTE]

Aha tak tohle me nastesti vubec nemusi trapit :D
hybo (3107)|7.3.2005 14:41
[QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ovšem důležitější než svátky by snad mělo být toto, ne?;) :D [/QUOTE]

Musim rict, ze jsi me poradne pobavil, tak to jem netusil, ze tohle existuje:!::D :yes:
Zdenek Malinsky (9781)|7.3.2005 15:13
[QUOTE="hybo"][QUOTE="Zdenek Malinsky"]Ovšem důležitější než svátky by snad mělo být toto, ne?;) :D [/QUOTE]

Musim rict, ze jsi me poradne pobavil, tak to jem netusil, ze tohle existuje:!::D :yes: [/QUOTE]
Doufám, že dostanu od autora nějaké penízky za reklamu. :D Nebo pochvalu vrchního přednosty stanice před nastartovaným Sergejem. :D :D :D

Z toho je vidět, jak málo lidí kouká do sekce freeeeeeware.;) Doufám, že si všichni ti, co zveřejnili své today ještě tímto vylepší. :yes:

Ještě se poptám, zda nevíte o nějakém kalendáři nebo něčem takovém pro ženy. Sháním pro kamarádku. Něco má, ale nejde to zálohovat (nebo složitě), takže nezálohovala, karta se jí smazala :( a data jsou fuč. :(( :mad: Můžete i SZ. Díky
Lax_ce4you (19)|9.3.2005 12:02
Moment, to mám ...

Aha, ale ne s sebou, vydržte do zítra ...
Lax_ce4you (19)|9.3.2005 12:02
Moment, to mám ...

Aha, ale ne s sebou, vydržte do zítra ...

Sorry, nejdřív to ukázalo chybu ...
daww (687)|4.5.2005 10:23
Program Svátky je super:yes: Bohužel se ale tímto dostáváme na začátek diskuze. Neví někdo co přidat do registrů, aby se v tomto pluginu měnila velikost fontu jako třeba u pošty nebo úkolů ? Hovořím samozřejmě o WM 200SE kde lze měnit velikost písma.