Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27

Téma: Svatky na today s malou velikosti pisma

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Jako ze klines na soubor Lenka a ono to prida do vsech Lenek?
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Možná jsem přesně nepochopil, co chtěl autor tété diskuze. Pokud v NDays zmenšíte písmo, řádek, který zabírá na today se nezmenší, takže nic neušetříte. Jako náhrada se dá použít toto bohužel zobrazí jen svátek na dnešní den, další den(dny) nebo narozeniny to neumí. Třeba až autor vystoupí z ilegality to dle vašeho přání upraví.
    Ještě mě napadá napsat u důležitých lidí v outlooku svátek do rubriky výročí. Jinou možností je vždy jeden den v týdnu (neděle v podvečer) si vyhradit na gratulace a obvolat to dopředu.
    Ovšem důležitější než svátky by snad mělo být toto, ne?
    PS:
    Nebo pořídit větší displej. Mě se to tam taky nechce všechno vejít.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Citace Původně odesláno od Zdenek Malinsky
    Hehe :yes: Teda netusil jsem ze zrovna Ty tohle potrebujes :O )

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

No, ono se původní téma zmenšení písma u narozenin a svátků trochu zvrhlo ve snahu dostat vedle narozenin i svátky do PocketBreeze pomocí Outlooku. Tu možnost zařazení do Výročí jsem popsal také, ale hledáme možnost, jak to automatizovat, aby se to nemuselo datlovat položku po položce v kontaktech. Pokud použijeme Beecherem doporučený soubor, tak nám to vytvoří v kalendáři pro každý den jednu událost - připomenutí, to ale nepotřebujeme, chceme být na svátek upozorněni jen v případech, kdy je svátek = jméno v kontaktech... Zatím to tedy vypadá, že jedinou cestou je vepsání do Výročí kus po kuse...
    PS: To doporučení na zvětšení displeje pro uživatele MDAC, to je dobrý fórek...

Registrace
    Mar 2004

Wuffimu:
    Víc, než si myslíš. Ještě kdyby to mělo možnost, jako počasí nastavení "pro více měst" Je to důležité, aby člověk věděl, kdy a kam může nebo nemá chodit na návštěvy.

Jaroušovi:
    Myslel jsem něco s VGA- třeba HX 4700 s 4" displejem.)
    Jinak asi nejlepší, co mě napadá, naťukat svátky u VIP svátky do outlooku (možná někdo přijde na něco lepšejšího). Neříkej, že přeješ všem lidem v kontaktech.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Pekne se to tu rozproudilo! :O Pouzivam Outlook 2003 a ten ma klasicky v nastroje - nastaveni - moznosti kalendare - pridat svatky, coz prida vsechny ceske (pripadne i jine, co chcete) svatky do outlooku a neni co resit, to se mi ale moc nelibi. Celkem se mi libi ty svatky 1.0, i kdyz s Pocket nDays to neni :?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2002

Wuffimu:
    Víc, než si myslíš. Ještě kdyby to mělo možnost, jako počasí nastavení "pro více měst" Je to důležité, aby člověk věděl, kdy a kam může nebo nemá chodit na návštěvy.
    Aha tak tohle me nastesti vubec nemusi trapit

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Musim rict, ze jsi me poradne pobavil, tak to jem netusil, ze tohle existuje:!: :yes:

Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od hybo
    Musim rict, ze jsi me poradne pobavil, tak to jem netusil, ze tohle existuje:!: :yes:
    Doufám, že dostanu od autora nějaké penízky za reklamu. Nebo pochvalu vrchního přednosty stanice před nastartovaným Sergejem.

Z toho je vidět, jak málo lidí kouká do sekce freeeeeeware. Doufám, že si všichni ti, co zveřejnili své today ještě tímto vylepší. :yes:

Ještě se poptám, zda nevíte o nějakém kalendáři nebo něčem takovém pro ženy. Sháním pro kamarádku. Něco má, ale nejde to zálohovat (nebo složitě), takže nezálohovala, karta se jí smazala a data jsou fuč. ( Můžete i SZ. Díky

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Moment, to mám ...

Aha, ale ne s sebou, vydržte do zítra ...

Nováček
    Registrace
    Jan 2002

Moment, to mám ...

Aha, ale ne s sebou, vydržte do zítra ...

Sorry, nejdřív to ukázalo chybu ...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2004

Program Svátky je super:yes: Bohužel se ale tímto dostáváme na začátek diskuze. Neví někdo co přidat do registrů, aby se v tomto pluginu měnila velikost fontu jako třeba u pošty nebo úkolů ? Hovořím samozřejmě o WM 200SE kde lze měnit velikost písma.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Změna velikosti písma při psaní sms
    Od Herris_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-11-2009, 01:14
  2. Základní ovládání z today, svátky a narozeniny na today.
    Od nucleolus v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 03-03-2008, 21:04
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 14-02-2006, 23:29
  4. Pocket RSS - nastavení písma na today
    Od Neo Jedi v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-07-2005, 17:13