Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

HARTREZET na h1940..

Jan Novak_ce4you (4)|2.3.2005 23:31
Díky za radu s tím rezetem na AJPEKA:

" Doporucuji mazat ne pres FE, ale pres ActiveSync, pokud je to vic vetsich souboru, nekdy to trva, je potreba pockat."

...bohužel si s tim nevim rady. Mám ho (h1940) asi tejden a problematice dostatečně nerozumim. PROSííM vysvětlete mi to polopatě, jestli můžete... Moc dík !!
Pavlucha (1496)|3.3.2005 00:36
[QUOTE="Jan Novak"]Díky za radu s tím rezetem na AJPEKA:

" Doporucuji mazat ne pres FE, ale pres ActiveSync, pokud je to vic vetsich souboru, nekdy to trva, je potreba pockat."

...bohužel si s tim nevim rady. Mám ho (h1940) asi tejden a problematice dostatečně nerozumim. PROSííM vysvětlete mi to polopatě, jestli můžete... Moc dík !![/QUOTE]

Víš co je ActiveSync (AS)? Pokud ano (vzhledem k tomu, že máš iPAQ týden, tak se ptám raději od začátku), otevři si zástupce PDAčka, jdi do FileStore a smaž všechno, co si myslíš, že smazat chceš. Musíš to udělat manuálně, protože FileStore HardResetem nesmažeš.
Pokud bude pořád problém, ozvi se mi ráno na ICQ ;)

Hlavně piš už jenom do této diskuse a nezakládej další! :D
Jan Novak_ce4you (4)|3.3.2005 01:00
Nejde mi to smazat ani pres AS !! Co s tim ???
PavelR. (2184)|3.3.2005 06:54
... co je to za soubory, ktere se pokousis smazat? Nepouzivaji se? Jsou opravdu v iPAQ FileStore. Lze je prejmenovat?

PavelR.
Jan Novak_ce4you (4)|4.3.2005 10:47
... co je to za soubory, ktere se pokousis smazat? Nepouzivaji se? Jsou opravdu v iPAQ FileStore. Lze je prejmenovat?

PavelR.

...ANO, jsou opravdu v IPAQ Store. Přejmenovat je nelze. Cokoli se s nimi snažím udělat vede k VÝTUHU. Ony soubory jsou nějaké gamesy ke
GAMEBOY-i emulátoru, který je už dávno odinstalován!! Jestli se používají nevím jak poznat... HELP!
Pavel Koza (4761)|4.3.2005 16:08
...zkuste tuto diskuzi...