Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 21 z 21

Téma: Mám PDA, děkuji, mapu nepotřebuji...

ipf ipf je offline
    Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2003

Citace Původně odesláno od Master_Tom
    Zdravím,

v pátek jsem si pořídil GPS-ku, no a abych ji mohl plně využívat, tak k tomu potřebuji nějakou tu mapku.

Proto se chci od Vás zkušených poinformovat, který prográmek je nejlepší. Jestli mám jit skutečně do toho PocketKIM nebo je na trhu i něco lepšího. Potřebuji hlavně naši zem a německo a pak v létě plánuju cestu do Portugalska, takže i více méně celou Evropu. Zde mám, ale další dotaz, jestli není lepší kupovat jednotlivé země, nebo koupit nějaký soft s celou Evropou jako takovou. Myslím si, že tam nebudou propracované města s ulicemi, nebo se pletu ?

Díky za každou dobrou radu.

Tom

Používám TOM-TOM ROUTE PLANER, vynikající celá Evropa, a to buď celá WEST anebo OST, a ještě v různém "rozlišení" podrobností. Anebo je možné nainstalovat jednotlivé státy, také v různě detailní verzi (NEJ mapa WEST EURO zabere cca 25 MB). Po zkušenostech je TOM výrazně přesnější, co se týká silnic v ČR.
    Pro města v Evropě používám TOM-TO CITY MAPS, kde se instalují ne jednotlivá města, ale vždy určité regiony (cca jako okresy). Vyzkoušeno v Itálii a Německu - výsledek SUPER (zejména, když jsme zabloudili v Drážďanech a téměř neměli šanci se trefit, byl TOM víc než nepostradatelný).
    Doporučuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

Omluvte neznalce, ale chci se zeptat, pokud mam GPS v CF slotu, který je jediný a jsem odkázanej na RAMku 64 (z čehož mam volných tak max. 20), tak jak velkou část programu (teď myslím KiM) tam musím mít? Jde tam třeba vložit jen určitou část mapy?:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

U Pocket Kim nelze udelat vyřez mapy. Samotna mapa ve verzi pro ma asi 8Mb.Tva kombinace je pro navig.soft dosti nevhodná.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Sep 2004

pohoda, 8mega se uvoní v pohodě Já už myslel na desítky...nj, zas mam tendenci zbytečně přehánět

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Tak nevím zda jsem na marsu ale pocketkim je jako dneska vychvalovat přednosti T602. Pocketkim byl zastaralej uz kdyz ho zacaly prodavat.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2004

Mate na marsu jiny kalendar...? Mrkni se na datum zalozeni tematu, a na data prispevku... :!:

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. tom tom XL, nevidí mapu
    Od favo222 v sekci TomTom
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 28-11-2011, 11:08
  2. Hledám mapu Kréty
    Od Boban1108_ce4you v sekci OziExplorerCE
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-03-2008, 01:34
  3. Vše o E-ten Glofiish X500 aneb klávesnici nepotřebuji
    Od Lucasx500 v sekci Zbývající zařízení E-TEN
    Reakcí: 160
    Poslední příspěvek: 06-06-2007, 16:03
  4. Je tady nejakej Prazak ktery by mi dal do xda II wm5 dekuji
    Od maximus.cz v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 06-12-2005, 22:24
  5. MDA I reloaded ;) pár dotázků.. děkuji!
    Od mastodonto v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 27-11-2005, 10:42