Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: TextMaker pro WM2003SE jako dárek k LOOXi 720 za 59,44 Euro

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

O TextMakeru pro práci s texty na PDA se na ce4you píše už třetí rok. Vždy s velkou chválou.
    To, že každý majitel LOOXe 720 má i tenhle SW k dispozici zdarma (podobně jako už známější a stejně špičkový Pocket Informant), se ví zatím méně.

Nevíte-li tedy co s pěti body, které jsou na pořízení SW k LOOxi k dispozici, stáhněte si nejdřív 14,7 MB trial TextMakeru (rev. 400 na 30 dnů) třeba z Handanga. (Tam obsahuje trial i variantu pro PC.)

Nenechte se mýlit stále připomínaným číslem 2002. Poslední aktualizovaná verze (teď rev. 405 z 27.1.2005) umí všechny režimy zobrazení (VGA, oboje rozlišení, výška, šířka), s českými fonty píše česky, nechá se ovládat z externích klávesnic i myší. Zmíněný trial taky.

Vzkaz od autorů: "If you use word processors extensively, you will love working with TextMaker on Windows Mobile 2003 Second Edition devices: TextMaker fully supports high-resolution screens and landscape mode! You can even switch between upright (portrait) and landscape (widescreen) mode on-the-fly!"

Na Pocket Word zapomenete velmi rychle.
    Plné pořízení TextMakeru (17,4 MB) za tři body z PocketLoox Choice je velmi snadné. Na registrační heslo se musí počkat. Posílají ho e-mailem údajně do dvou dnů. Bez něj je instalace plné verze nemožná.
    Konečně lze i na LOOXi dělat s textem to, na co všechno je člověk zvyklý na PC (s MS Wordem).
    TextMaker je ve svém oboru špička k nezaplacení – a pro majitele LOOXů 720 doslova!
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Toto hodnocení mohu jen potvrdit. Cena je báječná a funkce také. Za zbývající 2 body jsem si koupi "hodiny" a soubor karetních her One for all Solitaires Collections. Jen dotaz. Protože neumím anglicky pořád mám problémy s těmito karteními hrami. Nemůžete mne někdo nasměrovat, kde bych našel český návod? Jená se asi o jeden princip a dílčí alternativy.
    Jiří:sarcastic:

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Mohu potvrdit. Sám jsem za body tento soft nakoupil a potom jsem ještě zakoupil PlanMaker od stejné společnosti a tento mi na Looxovi zajistil plnohodnotnou práci s excelem. Výhoda obou progrmů je nejen v téměř stejné funkčnosti jako MS World a Excel na PC, ale také si na rozdíl od Pocket Worldu a Pocket Excelu nepřevádí soubory do vlastních formátů, ale pracuje se standardnímy formáty ( to jest Textmaker s documenty .doc a Planmaker s .xls).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

Já jsem si za body objednal PlanMaker a jsem s praci v excelu maximalne spokojeny.

brn brn je offline
    Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2004

Citace Původně odesláno od Crusader
    na rozdíl od Pocket Worldu a Pocket Excelu nepřevádí soubory do vlastních formátů, ale pracuje se standardnímy formáty ( to jest Textmaker s documenty .doc a Planmaker s .xls).
    Pocket Word & Excel umi otevrit i nekonvertovane doc a xls soubory (nahrane treba pres ctecku primo do karty).

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2004

to sice umí, ale nemá rozhodně takový záběr funkcí, jako oba výše zmiňované programy....

Starousedlík SMob
    Registrace
    Jun 2004

Citace Původně odesláno od brn
    Pocket Word & Excel umi otevrit i nekonvertovane doc a xls soubory (nahrane treba pres ctecku primo do karty).
    To sice umí, ale pokud provedete jakékoliv úpravy a soubor uložíte, tak už bude v pocket formátu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2005

Jojo, TextMaker můžu vřele doporučit... Teda, já ho mám teprve asi 2 dny a dneska mi přišlo licenční číslo, ale zkoušel jsem v trialu si otevřít jeden dokument z Wordu, vytvořený barevný reklamní leták, dvě stránky, nějaký textový pole, asi tři fotky a logo... Až na to logo, které bylo posunuté doprava a tudíš rozhodilo hlavičku, která taky zabrala nějak víc místa (na šířku) než ve Wordu to zobrazilo perfektně - vestevěný Word si ani neškrtl

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Myslím že nic lepšího pro cihlku není.:yes: V novém překladu (405) zmizel i problém se zobrazováním češtiny v názvu dokumentů. Zmizel i problém se zobrazováním vložený textových polí v dokumentu.Nevím o ničem lepším. Za 3 body na looxchoice to určitě stojí. Škoda že bodů k 720 není 6:no: V kombinaci s PlanMaker (též 3 body) dneska nedostižná kombinace pro lidi co pracují s MS dokumenty z PC na cihle A hlavně ukládá v nativnim formátu MS!!!
    Dada

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

Nevíte někdo, jestli taky existuje nějaký ekvivalent do PPC pro WordPerfect? Tedy něco, co ukládá přímo do WPD? Word na PC jsem nikdy nepoužíval, nepoužívám a používat nebudu (jedině na PPC zatím musím) a jaksi neustálé překlady z DOC mě občas otravují...

Podobná témata

1. USB myš na LOOXi 720
    Od Milan Švec v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 17-11-2007, 16:09
  2. Dárek od Microsoftu: Nine Hole Golf zdarma!
    Od Zdenek Malinsky v sekci Hry pro Pocket PC
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-02-2007, 13:24
  3. Problém s updatem WM2003 na looxi 600
    Od hyp3_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 20-03-2005, 13:24