Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Klávesnice Palm Wireless Universal

David Weller (16)|1.3.2005 22:59
Nevím, čím by to mohlo být, ale klávesnice mi na n10 (PPC2003) vůbec nešlape. Systémové klávesy (vyvolání nabídky Start a polohové klávesy) fungují, ale klávesnice běžné znaky prostě VŮBEC nepíše. Neví někdo, co je to za problém?
David Weller (16)|1.3.2005 23:26
Vkládání znaků se mi už povedlo, nejde mi ale čeština - jde to vyřešit jinak než platit Sunnysoftu za aktualizaci? (patch..etc)
iMAGiNE_ce4you (33)|2.3.2005 17:06
[QUOTE="David Weller"]Vkládání znaků se mi už povedlo, nejde mi ale čeština - jde to vyřešit jinak než platit Sunnysoftu za aktualizaci? (patch..etc)[/QUOTE]

Ako sa Ti podarilo pisat? Ja som to nerozbehal.
David Weller (16)|22.3.2005 11:02
Už jsem to zprovoznil! Jde o to, že bez nainstalované češtiny to chodí s ovladačem od Palmu (na dodávaném CD) naprosto bez problémů. Když tam ale máte Sunnysoft, klávesnice se nehlásí. Funkce se mi znovu nahodila, až když jsem nainstaloval patch (právě od Sunysoftu) (Palm Foldable Kb). Po restartu (nevyzaduje ho to, ale bez nej to nechodi - dost me to pred nim mátlo, zkoušel jsem další možnosti, zbytečně..) už jede o106. Je to opravdu vynikající klávesnička - DOPORUČUJU!
CommanderZ (1798)|22.3.2005 12:16
koukni se sem

nevim, jestli to bude fungovat i na takovouhle klavesnici, ale na USB facha OK
ing.dr (116)|30.3.2005 11:40
Mám tu samou kombinaci Acer n10 + palm w...jen mi nejede Alt Gr...a to mě mrzí..
David Weller (16)|31.3.2005 08:37
Hmm, AltGr nepoužívám - znaky s českou diakritikou mám na klávesnici v páté (horní) řadě. Ty fungují perfektně.
ing.dr (116)|3.4.2005 13:17
pátá řada mi jede v pohodě. odpověď píšu naa PDA. Problem mám s psaním uzenáče@ ten musím zadávat perem. mam inwr 8.2 možná to bude tím.
iMAGiNE_ce4you (33)|12.4.2005 20:59
[QUOTE="David Weller"]Nevím, čím by to mohlo být, ale klávesnice mi na n10 (PPC2003) vůbec nešlape. Systémové klávesy (vyvolání nabídky Start a polohové klávesy) fungují, ale klávesnice běžné znaky prostě VŮBEC nepíše. Neví někdo, co je to za problém?[/QUOTE]

Ja mam stale tento problem a neviem sa pohnut. HELP!!!
ninja_ce4you (102)|13.4.2005 09:28
[QUOTE="iMAGiNE"][QUOTE="David Weller"]Nevím, čím by to mohlo být, ale klávesnice mi na n10 (PPC2003) vůbec nešlape. Systémové klávesy (vyvolání nabídky Start a polohové klávesy) fungují, ale klávesnice běžné znaky prostě VŮBEC nepíše. Neví někdo, co je to za problém?[/QUOTE]

Ja mam stale tento problem a neviem sa pohnut. HELP!!![/QUOTE]

Mel jsem stejny problem (Acer n10). Nakonec jsem to vyresil, ale bohuzel ti presne neporadim jak. Zkus si stahnout nejnovejsi ovladace ze stranek PalmOne, update od Sunnysoftu a experimentovat. Nakonec se mi to podarilo rozbehat ale fakt nevim jaka kombinace instalaci/nastaveni to byla :(
iMAGiNE_ce4you (33)|13.4.2005 10:40
[QUOTE="ninja"][QUOTE="iMAGiNE"][QUOTE="David Weller"]Nevím, čím by to mohlo být, ale klávesnice mi na n10 (PPC2003) vůbec nešlape. Systémové klávesy (vyvolání nabídky Start a polohové klávesy) fungují, ale klávesnice běžné znaky prostě VŮBEC nepíše. Neví někdo, co je to za problém?[/QUOTE]

Ja mam stale tento problem a neviem sa pohnut. HELP!!![/QUOTE]

Mel jsem stejny problem (Acer n10). Nakonec jsem to vyresil, ale bohuzel ti presne neporadim jak. Zkus si stahnout nejnovejsi ovladace ze stranek PalmOne, update od Sunnysoftu a experimentovat. Nakonec se mi to podarilo rozbehat ale fakt nevim jaka kombinace instalaci/nastaveni to byla :([/QUOTE]

Trochu to upresnim. Mam Acer n10 s WM2003 bez lokalizacie od Sunnysoftu a ovladac je aktualny, stiahnuty z webu Palmone.com. Neviem s tym pohnut.
iMAGiNE_ce4you (33)|14.4.2005 09:45
Nahodil som Sunnysoft Interwrite v8.5 pre Acer n10 DEMO + palmone foldable keyboard driver a konecne to fachci. Chcel by som vsak fungovat bez Interwrite-u, da sa to?
ninja_ce4you (102)|14.4.2005 18:57
[QUOTE="iMAGiNE"]Nahodil som Sunnysoft Interwrite v8.5 pre Acer n10 DEMO + palmone foldable keyboard driver a konecne to fachci. Chcel by som vsak fungovat bez Interwrite-u, da sa to?[/QUOTE]

To ti neporadim, nezkousel jsem. Ale myslim ze by to fungovat melo.