Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SKLADACÍ KLÁVESNICE NA HX4700

sorsi (9)|1.3.2005 13:10
Jsem čerství majitel hx4700 a také nováček v oblasti PDA? Potřeboval bych doporučit nějakou skládací klavesnici pro psaní delších textů.
Zároveň by mě zajímalo jestli je možno upravit zobrazení ve WORDU na méně než 75%, při čtení textu se zobrazením 75% a více musím neustále přejíždět lištou z leva do prava a to není zrovna moc praktické.Děkuji
Namornik. (184)|1.3.2005 13:12
jdi do moznosti Zobrazit a zaskrtni fci zalamovat podle okna
Pavlucha (1496)|1.3.2005 14:04
[QUOTE="sorsi"]Jsem čerství majitel hx4700 a také nováček v oblasti PDA? Potřeboval bych doporučit nějakou skládací klavesnici ...[/QUOTE]

No, je celkem důležité rozmyslet si (resp. vědět) jestli BT, iRDA nebo připojitelnou ke konektoru.
Až to budeš vědět, koukni se na ceny na internet (např. www.sunnysoft.cz, www.ahmobile.cz) a až budeš mít ve výběru 2-3 klávesnice, tak ti určitě někdo rád poradí.
Adnatto (13)|5.3.2005 09:53
podle meho nazoru je idealni original BT klavesnice od hp, ma 5 rad klaves, coz umoznuje psani ceskych znaku stejne jako u klasicke klavesnice, je rozkladaci na 2 casti, kdyz se slozi je jen o malo vetsi nez 4700. Nevyhodou je, ze je treba do ni davat baterie (takove ty male tuzkove myslim ze to jsou AAA).
beecher (9270)|5.3.2005 11:22
[QUOTE="Adnatto"]podle meho nazoru je idealni original BT klavesnice od hp, ma 5 rad klaves, coz umoznuje psani ceskych znaku stejne jako u klasicke klavesnice, je rozkladaci na 2 casti, kdyz se slozi je jen o malo vetsi nez 4700. Nevyhodou je, ze je treba do ni davat baterie (takove ty male tuzkove myslim ze to jsou AAA).[/QUOTE] A to necemu vadi? Ja tu klavesnici mam (naprosta spokojenost, kdyby existovalo VS.NET2003 pro PPC, tak reknu sefovi, at si firemni PC necha a budu delat pouze na PDA :D ) a taky mam slibene nabijeci AAA 1,5V MetalHydridy, takze pak to bude 100% spokojenost, a doporucuji sehnat taky a nabijecku a je vystarano! :yes: