Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 38

Téma: Nový driver SanDisc WiFi SDIO i CFIO

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Konečně se aspoň něco děje. Dík
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Včera jsem nepostřehl jednu otázku. Koupil jsem to u Alfa Computer za 3364,- i s poštovným. Nejdřív jsem je kontaktoval emailem co mě do MDA 2 nabídnou. Jelikož mě tuhle kartu doporučili je chyba určitě u nich.
    Tenhle odkaz mě přesvědčil, že to asi jen tak nezvladnem vyřešit.
    Je to z německého obchodu kde přímo popisujou, že karta nebude rozpoznána v MDA, MDA2,XDA, XDA2 a podobných.

http://www.jacob-computer.de/Netzwerk_Wireless_LAN_Karten_&_Access_Points_Sandi sk_Wi-Fi_Wireless_SD-Card_256MB_artnr_191139.html?SID=c5fd96b90ace9ca00 b448acbb5be6728

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak AlfaComputer prodal jedinou kartu (hádejte komu). Nemaj s tím žádnou zkušenost a odkázali mě na Hama.cz což jsou prý výhradní dovozci SanDisku

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ta bez pameti pry funguje i na MDAII, viz Seznam kompatibilnich zarizeni ze Sandisk.com a pak to tvrdej taky na tom foru XDA-Developers

Kdyby mi ji aspon vymenili, ale ja mam "poskozenej obal" pac se to z nej jinak vyndat nedalo...
    Co se tyce emailu, tak ze Sandisku me neprislo nic, a pan Sevcik taky nereaguje... asi se boji
    Pro jistotu jsem napsal na Hamu.
    I kdyz sou lidi kterym to asi funguje/fungovalo...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak oficialni odpoved od Sandisku, ted to ma na svedomi T-Mobile (nebo kdo?) uvidime na koho to hodi oni
    Hello, Thank you for contacting SanDisk Technical Support. Unfortunately, due to hardware limitation with your device, the unit will not support this card correctly. We hope that your device manufacturer will soon come up with a fix on this issue. We recommend that you use the SD WIFI CARD with no memory instead. We appologize for any inconviniences this may have caused you. http://www.sandisk.com/pdf/retail/wi-fi-sd-compatibility.pdf PS: IF APPLICABLE, PLEASE TAKE A MOMENT TO UPDATE YOUR EBOX ACCOUNT WITH ALL PRODUCT AS WELL AS PERSONAL INFORMATION. THIS WILL REGISTER YOUR PRODUCT AND FACILITATE THE REPLACEMENT PROCESS IN THE FUTURE. Kind Regards, Sudhi K. SanDisk Technical Support.
    tady je seznam ve kterym je jasne receno ze je to s MDAII nekompatibilni, ale k tomu se neda dostat pres jejich web. Update: Uz da...

Seznam kompatibilnich zarizeni

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Taky jsem došel k výsledku, že ta verze bez paměti poběží. Mám ji objednanou a tuhle zítra posílám zpět. Stím obalem to bez kudli nejde. Zkusto, na mě to působilo že nemaj prodejci problém to poslat zpět.
    Držím ti palce.

Hama mě na dotaz neodpověděla.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

zkusim, chci to taky vymenit za tu bez pameti... proc mam sakra vzdycky takovou smulu kdyz me to stoji hodne penez...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Ten pocit znám.
    Překvapuje mě, že se do debaty nezapojili ti dva co v úvodu tvrdili že jim to běhalo. V podstatě jsem kartu objednal na základě jejich zkušenosti.

Nováček
    Registrace
    Apr 2005

Podělím se o svou zkušenost. Používal jsem MDAII s WiFi SanDisk bez paměti a driver pro PPC2003 jsem nerozchodil ale driver peo PPC2002 jsem používal několik měsíců ke své spokojenosti. Je pravda, že jsem musel např. zadání klíče provést v HEX tvaru, což nikde napsáno nebylo ale jelo to. Na MDA Compact se ale tento postup neosvědčil. Co se týká verzí, tak jsem to tehdá srovnával a to co bylo na CD, bylo i na webu.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Dík, to mě ušetří spoustu trápení.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak mě už dva dodavatelé oznámili, že Sandisk pouze s WiFi není a nebude.
    Nejspíš se to nedováží, nahradili to verzí s pamětí.
    Neví někdo kdeto sehnat?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Našel jsem a objednal úplně jinou kartu.
    LAN 802.11b Socket 11Mbps SDIO na http://www.notebook-servis.cz/
    Na 802.11b.cz o ní píšou, že v MDA2 maká.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

o ty socket jsem nekde slysel ze jim pry funguje jen omezene a nevytahnou z ni vic jak 300kbps

UPDATE: Uz jsem to nasel, tady na CE4You!

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Dík za info. Na to co potřebuju mě to bude stačit. Jdu do toho a dám vědět.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Tak mi dorazila SDIO WiFi od Socket. Naběhla napoprvé a citlivost se mi zdá v pohodě, přirovnal bych to k AP s 5dBi anténou. Zkusím ještě tu přenosovou rychlost, ale nevím čím. TotalCommander pro PPC nemá FTP a Explorer nic nezobrazuje. Asi zkusim ActiveSinc přes WiFi a změřím to v PC.

Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Koupím SDIO WIFI
    Od Chorus Citrus v sekci Co se jinam nevešlo
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 07-07-2011, 12:51
  2. SDIO WIFI
    Od sep_ce4you v sekci Jaké si vybrat / koupit příslušenství?
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 23-05-2005, 15:23
  3. Nový AUDIO DRIVER pro HX4700 ke stažení
    Od Pavlucha v sekci Zbývající zařízení HP a Compaq
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 19-04-2005, 07:45
  4. WiFi SDIO Karta
    Od LeonardoCupranek v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-12-2003, 10:32