Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Japonský font

asdfg (62)|27.2.2005 21:39
Moje otázka zní, jak naportovat japonský font do windows mobile. Jak tam natlačit něco, abych mohl mohl číst a abych mohl psát japonskou abecedou. Díky
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|27.2.2005 22:51
Hmm, tak to jseš dobrej :D ... nacpat tam katakanu a hiraganu snad nemusí být takový problém, pokud máš k dispozici obě slabičné abecedy jako *.ttf soubory, tak je nakopíruj do složky fonts.... tím to ale asi končí, oni japončíci budou mít nějaké programy, které převádějí jednotlivá písmena latinky do jejich slabičné abecedy a určitě budou mít nějakým způsobem upravená wokna, na našich to asi nerozchodíš... dej vědět, jak jsi to vyřešil...
asdfg (62)|27.2.2005 23:01
Na internetu je pár diskuzí jak to rozchodit, ale všem to nějak chodí mě ne. Ja se v podstatě zaseknul u prvního příspěvku a dál se nedostal - nedaří se mi stáhnout kerektně všechny soubory. (na http://discussion.brighthand.com/showthread.php?s=&threadid=74282&perpage=10&pagenumber=1 ). A pak je tam příliš mnoho změn najednou. Krom toho všem se zobrazuje program pro input přes celou třetinu obrazovky /no jako normální Interwriter, nebo Letter recognizer/, jen mě se to zorazuje jako malá nudle v rohu. nevim proč. Podotýkám, že to je i na čistém systému. Jsem z toho trochu tumpachovaj. A už dlouho jsem pořádně nespal a nedaří se mi nějak rozumě porozumět všem těm příspěvkům... Krom toho je jich tam 30. Kdyby jste byl někdo s HP hx4700 tak moc hodnej a vyzkoušel to se na svém HP a dal mi vědět jak pochodil budu moc moc vděčnej.
Déky
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|27.2.2005 23:58
Na základní procvičování psaní znaků je TENTO program, tedy pokud ho ještě neznáš... je free..

PS: Odkaz jsem zadal správný, ale vede k hodnocení programu, ten se jmenuje Pocket KanaBuddy, zadej si tam případně vyhledání....