Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact versus MDA II

kchrz_ce4you (120)|27.2.2005 20:07
Už se to tu sice řešilo,ale nemůžu se nezeptat znova.

V čem jsou klady Compactu? Paměti má méně,display má menší. Přijde mi to jako krok zpět. Nevim.
Je sice celkově drobnější,sedne do ruky,ale mě se ten design moc nelíbí,MDA II mi přešla hezčí. A to že to byla cihla mi neva,spíš na opak.

Ptám se proto,jestli má cenu kupovat na inzerát MDA II,nebo ušetřit víc a koupit compact.
hybo (3107)|28.2.2005 09:19
ano, to, co je na nem lepsi, nez na MDAII je prave velikost, ostatni veci uz nejsou tak dulezite, je to otazka preferenci
Miloš Strouhal (3997)|28.2.2005 10:55
Pokud mas tak rad velke cihly, doporucuji koupit MDA III..;) Ta je na tom s pameti jeste lepe nez MDA II..

Compact ma oproti dvojce a trojce podstatne novejsi procesor, 1.3mpix fotak, novejsi verzi Windowsu, jez obsahuje i WMP10 (pokud mohu soudit po tydnu intenzivniho pouzivani, jsou Compactacky Wokna mnohem, mnohem stabilnejsi nez ty ve dvojce a ve trojce..), a Compact je narozdil od 2ky a 3ky cely ze slitiny hliniku, krom stredoveho plastu. Celkove na mne Compact pusobi ze je technologicky vyspelejsi, ackoliv ma mensi pamet. Coz mi az tak neva, Gigova karta to spravi..:) Displej je diky tomu ze je mensi pro oko prijemnejsi nez u 2ky, o 3ce radeji pomlcim. Pixely jsou blize k sobe tudiz zobrazovani je jemnejsi a kontrastnejsi. Dale kladne hodnotim kovova hardware tlacitka a jejich ergonomii. Ovlada se to s nimi skvele!

Myslím, že z fotky je naprosto evidentní co je "cihla", a co ne..:)
00051173_0000000179_pkXu2019534200411158335_3KiV.jpg
pt78 (16)|28.2.2005 10:57
JJ, presne tak, niekto velkost hodnoti ako krok vzad, niekto ako krok vpred. Kazdopadne je to vec preferencii a nazoru. Kazdopadne by som II-ku asi nenapchal do predneho vrecka nohavic. To je presne to miesto, kde svoho compacta nosim... ;-)
hybo (3107)|28.2.2005 11:21
Z plastu je i kryt anteny, cca 1/3 zadni casti.
kchrz_ce4you (120)|28.2.2005 16:13
[QUOTE="xp"]Pokud mas tak rad velke cihly, doporucuji koupit MDA III..;) [/QUOTE]
Odkdy ty doporučuješ MDA III ?! Docela koukám. Krom toho to bych spáchal ekonomickou sebevraždu.
Budu asi nadále pátrat v inzerátch po slušné ceně MDA II a nebo holt počkám a přidám na Compact.
Pavlucha (1496)|28.2.2005 16:27
To XP: ... která tlačítka jsou kovová? :O
Podle mně jsou z plastu (viz průsvity).
Miloš Strouhal (3997)|28.2.2005 16:37
No ta dole, všechna, oba telefonky, kalendář i kontakty. To že mají podsvícení neznamená že musí být nutně z plastu.. Ne? Možná se mýlim, třeba jsou plastová, ale na mne působí kovově.. ;) Tak někdo vezměte kružítko, nebo zapalovač, a testněte to.:D :yes: Já to dělat nebudu..;)
Pavlucha (1496)|28.2.2005 16:47
[QUOTE="xp"]...Tak někdo vezměte kružítko, nebo zapalovač, a testněte to... [/QUOTE]

... jsou asi fakt kovová ... :D :D :D
yasmeene2 (794)|28.2.2005 23:12
Já se postavím na stranu dvojky, foťák je sice lepší, ale stejně tím fotit moc nejde, procesor je sice rychlejší, ale nedá se přetaktovat, a display je sice menší, ale to je spíš na škodu, používám už tak co nejmenší fonty, aby se mi vešlo toho co nejvíc na obrazovku, a to už neni na kompaktu k přečtení, taky se na tom píše hůř, protože je to menší. Taky barevnost displeje se mi nějak nepozdávala. Míň paměti taky zamrzí. Je to celé víc krok k telefonu, než k pédéá.
Pavlucha (1496)|28.2.2005 23:19
[QUOTE="yasmeene2"]... Je to celé víc krok k telefonu, než k pédéá.[/QUOTE]

Souhlas ;)
Je pravda, že je to moje první MDA, ale pořád mám (oproti iPAQu) pocit, že je to spíše špičkově vybavenej telefon.
Věřím, že MDAII bude možná v mnoha ohledech lepší, je to o preferencích. :)
kchrz_ce4you (120)|3.3.2005 17:08
Tak jsem si nakonec pořídil krásnou MDA II. Nemůžu se jí nabažit :-) Když to porvonám s MDA I, ty barvy ... krása.
Díky za spolupráci při výběru.
Miloš Strouhal (3997)|3.3.2005 19:01
No vidis to.. A za pul roku az si budu kupovat MDA IV ti strelim sveho Compacta..:)
Tugof (79)|3.3.2005 20:15
Taky lehce uvažuju že bych přešel z MDA II na compact ale mám obavy z menšího displye. Opravdu vám co jste tuto změnu provedly velikost displaye MDA II nechybí, ani při navigaci v autě, při pouštění videa...
že je stejný rozlišení je jasný, ale nikde jsem nenašel velikosti displajů obou zařízení, jediné co jsem našel je úhlopříčka compactu 2.8.
Miloš Strouhal (3997)|3.3.2005 20:22
Nechybi..:) Ted mam u sebe Compacta i kamosovo XDA II, a nemenil bych.. Jezdim podle map, a s displejem nemam problem, zvyknul jsem si.
beecher (9270)|3.3.2005 21:00
[QUOTE="Tugof"]...compactu 2.8.[/QUOTE] A vsechny ostatni zarizeni maji neco kolem 3.5-4.0", tedy presneji MDA2/DP2/MDA3/DP3 maji 3.5"...
Kato_ce4you (970)|3.3.2005 21:12
Tak nevim, jestli je spravna cesta jit do mensiho displeje se stavajicim rozlisenim - radsi bych velky displej s vetsim rozlisenim... (nepredpokladam, te by v budoucnosti na nejakem "Compactu II" bylo rozliseni 640x480 - by bylo uz asi fakt moc male..).
I kdyz na druhou stranu je fakt, ze dnesni mobily s "prtavymi displeji" (oproti PDA urcite) uz maji nektere taky rozliseni 320x240 :O Takze uvidime do budoucna :)
Btw. taky bych si toho Compacta docela rad u nekoho osahal... U MDA II jsem okupoval stanek MS na INVEXU (jedine, co me tam ten rok zaujalo), ale Compacta.... hmm .. :D
dort (1212)|3.3.2005 21:31
po dvou dnech s MDA COMPACT -> plné sympatie a nadšení :D

display mi rozhodně nevadí a oproti MDAII spatřuji jen výhodyx, velikost, rychlost atd :cool:

takže jen a jen spokojenost ;)
yasmeene2 (794)|4.3.2005 13:15
[QUOTE="dort"]po dvou dnech s MDA COMPACT -> plné sympatie a nadšení :D

display mi rozhodně nevadí a oproti MDAII spatřuji jen výhodyx, velikost, rychlost atd :cool:

takže jen a jen spokojenost ;) [/QUOTE]

Co takhle 64 rom? ;) Jinak to je nějaký trend pořizovat si kompakt? To že je to nové zařízení ještě nic neznamená, navíc o několik tisíc levnější než dvojka...
hybo (3107)|4.3.2005 13:28
ne trend,je proste boziiiiii :D
dort (1212)|4.3.2005 13:36
[QUOTE="yasmeene2"]
Co takhle 64 rom? ;) Jinak to je nějaký trend pořizovat si kompakt? To že je to nové zařízení ještě nic neznamená, navíc o několik tisíc levnější než dvojka...[/QUOTE]

64MB ROM - no reším to 1GB SD a pohoda zatím, no a kdyby něco jsou i 2 GB ;)

Trend, nebo ještě lépe "být in" či "cool" ???

Ne ani jedno, prostě je menší a dle mého mínění i stabilnější a rychlejší, ale argument druhý a třetí může být způsoben "zamilovaností" :D

uvidíme zda vystřízlivým, ale prozatím mi připadá, že za méně peněz, více muziky :yes:

a slovo TREND bych spíše vyměnil za slovo VÝVOJ či ZMĚNA je život ;)
Miloš Strouhal (3997)|4.3.2005 13:40
Jo, jo, rozhodne je podstatne stabilnejsi nez MDA II a MDA III dohromady.. Jsem s nim nadmiru spokojen, jeste mne nepotkal ani jeden Hard Reset,a verim ze ani nepotka..:yes:
Wuffi (1599)|4.3.2005 13:56
Mne jeste nepotkal ani zadny dirkou vyvolany SR, jen same SW - napr. pri instalaci "cestiny" ci Westekk Tools. Tedy jak by rekl Seba - muj Compact je jeste panic :O :D
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|4.3.2005 14:02
[QUOTE="xp"]Jo, jo, rozhodne je podstatne stabilnejsi nez MDA II a MDA III dohromady..
[/QUOTE]

Nevím, nevím ale můj DATAPHONE2 je na 100 % stabilní. Jinými slovy "Už nemůže být stabilnější".

HR dělám jen, když si chci zopakovat obnovu systému. :)
Wuffi (1599)|4.3.2005 14:07
[QUOTE="JirkaP."][QUOTE="xp"]Jo, jo, rozhodne je podstatne stabilnejsi nez MDA II a MDA III dohromady..
[/QUOTE]

Nevím, nevím ale můj DATAPHONE2 je na 100 % stabilní. Jinými slovy "Už nemůže být stabilnější".

HR dělám jen, když si chci zopakovat obnovu systému. :) [/QUOTE]

Mno jo ale Ty jsi specialni pripad :D Co chtel XP rict ze je stabilni i v rukou naprostych zelenacu ;) :D
Miloš Strouhal (3997)|4.3.2005 18:03
Asi takhle. Pokud bych delal s MDA II s ROM 1.60.00 to co tedka za poslednich 12 dni delam s Compactem v ramci testovani, a zkouseni, mel bych za sebou cca 5 Hard Resetu.. S Compactem neprisel zatim ani jeden, pomalu se prestavam bat o sva data, opousti mne strach jez jsem si vypestoval prave se zarizenimi MDA II a MDA III. Konecne se jim to snad podarilo vyresit, ty samovolne Hard Resety.. A vypada to, ze Compact je prvni vlastovkou v tomto smeru.:yes: Doufam,ze se nemylim.. Ale zatim to na mne tak pusobi. Uvidime dal.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|4.3.2005 18:12
[QUOTE="xp"]Asi takhle. Pokud bych delal s MDA II s ROM 1.60.00 to co tedka za poslednich 12 dni delam s Compactem v ramci testovani, a zkouseni, mel bych za sebou cca 5 Hard Resetu[/QUOTE]

To je jen Tvoje doměnka.

Ono to taky není jen o verzi ROM, ale i o tom co vše si instaluješ z EXT-ROM. ;)
Miloš Strouhal (3997)|4.3.2005 18:13
Když myslíš..:) Na MDA IIIky jsem nikdy nic nevařil, byly vždy s origoš ROMkama od operátorů, a Hard Resety byly na denním pořádku. Ale to je jedno, nechci se tu hádat. Jen zde popisuji své zkušenosti, a jsou takové jaké jsem tu napsal. Nic víc, nic míň. Každý ať si udělá svůj názor po přechodu z MDA II či MDA III na Compacta. A pak ho sem může napsat.:yes:

Netvrdim, ze je MDA II horsi nez Compact, jen ze Compact je proste technicky vyspelejsi a zrejme i dotazenejsi zarizeni.. Preci jen je mezi nimi rozdil vic jak rok vyvoje..:yes: A ted bych nerad aby na mne nekdo vyrukoval s velikosti RAM. To je trosku o necem jinem..
Kato_ce4you (970)|4.3.2005 20:38
[QUOTE="xp"]...A ted bych nerad aby na mne nekdo vyrukoval s velikosti RAM. To je trosku o necem jinem..[/QUOTE]
heh - zrovna na to jsem se chtel zeptat - jak je technicky mozne, ze na vas vsechny pusobi, ze je Compact rychlejsi, nez 2ka? Vzdyt kdyz ma stejny procesor (+-), ale drasticky o dost min RAM, tak mam pocit, ze nemuze byt z principu rychlejsi. Resp. bych se divil, kdyby byl vubec stejne rychlej... To me dost udivuje, takze bych se chtel zeptat, jak je to mozne? (jasne - RAMka se prideluje automaticky - tzn., ze stejne clovek nikdy nema plnou kapacitu, ale ma napr. 20MB RAM jak na 2ce, tak na Compactu a uz je to vysvetlujici, ale ja mam teda RAMku ciste pro RAM (to je veta :D)).
Wuffi (1599)|4.3.2005 20:48
Ja se hlavne divim jak ten "drobecek" s tou pameti vyjde a jak vydrzi aniz by se sekal. Az dneska jsem si tam dal PocketNav, jinak jsem 2 dny nic nezaviral a tech spustenych aplikaci tam byla pekna kopa a uplne vpohode. JJ samozrejme vim zei system pamet dynamicky prideluje, ale u DP2 bych proste touhle dobou mel zasebou uz par SR. A podotykam ze pouzivam porad ten samy SW. Taky me celkem dost zarazi vydrz, pouzivam MDAC stejne jako DP2 ne-li vic (takovy ten napor za prvni dny), a vecer melo vzdy okolo 50% na coz jsem pekne ziral:)
dort (1212)|4.3.2005 21:44
[QUOTE="Kato"]heh - zrovna na to jsem se chtel zeptat - jak je technicky mozne, ze na vas vsechny pusobi, ze je Compact rychlejsi, nez 2ka? [/QUOTE]

napadá mně jediné, MDA II se narodil před 2 lety ( opravte mne pokud se drasticky mýlím ) a COMPACT je novinka, co takhle třeba posun v technologii a v systému, neb Compact je dafaultně koncipovám pro WM 2003 SE, o čemž se MDA II můžeme jen přít :?:

obávám se, že globálně vzato, nejsou investovány do vývoje ( otázka kolaka ciferné částky ) aby výsledek byl stejný, nebo horší ;)

maličko odbočím, ale AMD 64-bit je pomalejší ve frekvenci než P4 775 Prescot, ale výkon je jednoznačně na straně AMD, takře kde vlastně soudruzi z bývalé NDR udělali chybu :D

shrnul bych to do pojmu, že nová láska je vždy krásná, funční a nejlepší ...... dejte nám čas, třeba najdeme i stinné stránky, ale prozatím si "čvachtám" blahem :cool:

P.S. teď mne právě maličko vytáčí PocketZenPhone a jeho přepíníání profilů v závislosti no outlooku :mad: , ale stále doufám, že chyba je mezi MDA, PC a židlí :?:
Tugof (79)|5.3.2005 11:13
Bude mi s compactem fungovat GPS Leadtec, HF Parrot 3100 a HF B-speech elect?
yasmeene2 (794)|5.3.2005 13:00
Ale vždyť trojka je taky "vysplejší" a co z toho vylezlo :D Já do rom instaluju jen to co skutečně v rom chci - a i tak to má 40 mega.. ale slyšel sem o nějakém hacku pro compact na 128, takže to by neměl být zas takový problém. A na podporu JirkyP - mám kamaráda co za rok svého používání mda 2ky neudělal jedinej hr - a to má původní rom - prostě se mu v tom nechce hrabat ;) Je to vážně asi jen otázka preferencí.
Miloš Strouhal (3997)|5.3.2005 13:25
Trojka je vyspelejsi?...:O Krom Wifi a klavky je hardwarove temer totozna s MDA II.. Vcetne stejne smejdskeho fotaku.
[QUOTE="yasmeene2"]Ale vždyť trojka je taky "vysplejší" a co z toho vylezlo :D [/QUOTE]Ano, vsichni vime co vylezlo z MDA III. Ale jestli jsi si nevsiml, probiha tu diskuse ve ktere se dozvidas co "vylezlo" z Compacta.. A rekl bych, ze dojmy jsou trochu jine oproti MDA III, nezda se ti?;) Nebo sis toho jeste nevsiml..
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|5.3.2005 13:34
Nechci tu vířit stojaté hladiny, ale nebude něco na tom, že ta "XP" EXT-ROM obsahovala instalaci tolika programů, že VELICE POCHYBUJI, že někdo využíval všechny programy, které se mu po HR nainstalovali.
Ono přivařit se dá všechno, ale nač tam mít 20 programů, když z nich budu používat max. 4.

Když jsem viděl co všechno v těch "EXT-ROM"kách bylo, tak jsem se jen usmíval.

A to nemluvím o tom, že by stačilo ty nejdulěžitější a nejpoužívanější programy přivařit do EXT-ROM už ve formátu *.exe a pak se na ně odkazovat jen jejich zástupcema ( která si dám buď do cabu nebo někam schovám ).


A jelikož v MDAC nelze prozatím vařit EXT-ROM. tak to máte stabílní, protože těch 20 programů se Vám tam netluče !!!
Nemyslíte ???
;)
yasmeene2 (794)|5.3.2005 13:37
[QUOTE="xp"] ....nezda se ti?;) [/QUOTE]

Ale vždyť jo, já jen že argument "vyspělosti" je dost ošemetný. Podívejte se třeba na ten telefonující ipaq. Já proti compactu nic nemám, je to dobré pda jenom prostě na mě moc malé. A foťákem se moc neoháněj - na mmesky (což je zatím podle mě jediné možné využití těch foťáčků) stačí oboje, protože to stejně většinou posíláš na nějakou nokii s displejem 5x5 :D , fotit rodinné album si s tim asi nikdo nebude.
Miloš Strouhal (3997)|5.3.2005 13:49
Jirko, ty mas problemy se ctenim??? :O Kdybys totiz cetl poradne, docetl by jsi se u vsech tech ExtROMek ke ztazeni neco ve smyslu: "delejte si s tim vsim co chcete, veci jez tam nechcete ci nehodlate pouzivat smazte, a provedte prislusne upravy v configu"..nebo: "pokud se vam tam neco nelibi, nebo vam tam naopak chybi, upravte si to, odmazte ci pridejte potrebne caby.." a taky: "hlavne to nepiste sem,jelikoz ta ExtROM je udelana mnou, a pro mne, a obsahuje veci jez libi me a ktere pouzivam ja..":)
Kato_ce4you (970)|5.3.2005 13:51
[QUOTE="xp"]Trojka je vyspelejsi?...:O .......Ano, vsichni vime co vylezlo z MDA III. Ale jestli jsi si nevsiml, probiha tu diskuse ve ktere se dozvidas co "vylezlo" z Compacta.. A rekl bych, ze dojmy jsou trochu jine oproti MDA III, nezda se ti?;) Nebo sis toho jeste nevsiml..[/QUOTE]
Spis chtel rict, ze jak jsem rikal, ze se mi technicky nezda, ze by mohl bezet rychleji, kdyz ma MDAC min RAM a skoro stejnej procesor. Protoze stejne tak by MDAIII melo mit stejny typ RAM. Je to jak u stolniho pocitace - napriklad 64MB SDRAM = 64MB SDRAM --> 128MB SDRAM > 64MB SDRAM, ale neco jineho je 64MB SDRAM a 64MB DDR stejne jako, kdyz jednech 64MB RAM bezi na 133MHz druhych 64MB RAM na 333MHz. (a to nemluvim o CL).
Ale pokud je mi znamo, tak RAM v Compactu bezi na uplne stejne frekvenci, jako v MDA II, a maji i stejny CL --> Vic je vic, nez min :D --> z principu ta pamet nemuze byt technicky vypselejsi... Co je tam dal? Procesor - IIka ma Intel Xscale PXA263 na 400MHz a Compact Intel Xscale PXA272 na 416MHz - osobne velmi pochybuji, ze by to dokazalo nahnat vykon pameti... Ale je to pro me jedine mozne vysvetleni..
[QUOTE="JirkaP."]A jelikož v MDA3 a ani v MDAC nelze prozatím vařit EXT-ROM. tak to máte stabílní, protože těch 20 programů se Vám tam netluče !!!
Nemyslíte ???[/QUOTE]
To si vazne nemyslim - furt mam origos TMO ROMku 1.72 a v prvnich tydnech kdy jsem instaloval, co se dalo, tak me potkal HR asi 3x (od te doby zel bohu ani jednou ;) )
Miloš Strouhal (3997)|5.3.2005 14:05
Ja v tehle diskusi koncim, vse tu jiz bylo receno, akorat tu casem zabrednem do bahna.. Myslim si, ze nejvice mohou posoudit rozdily, vyhody a nevyhody mezi zarizenimi ti jednotlivci jez si je peclive vyzkouseli obe.. Ti ostatni muzou akorat hadat, tusit, udivovat se, a prat si..;) A nebo cekat na kvalitni recenzi.

Jen takove male PS: u MDA III lze varit ExtROM, a to velmi jednoduse, stejne jako u MDA II.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|5.3.2005 14:29
[QUOTE="JirkaP."]

To si vazne nemyslim - furt mam origos TMO ROMku 1.72 a v prvnich tydnech kdy jsem instaloval, co se dalo, tak me potkal HR asi 3x (od te doby zel bohu ani jednou ;) )[/QUOTE]

Já nemluvím o ORIGOŠCE, ale o té EXT-ROM od "XP" eho co jí zde vystavoval.
Jiří Pospíšil_ce4you (923)|5.3.2005 14:31
[QUOTE="xp"]Jirko, ty mas problemy se ctenim??? :O Kdybys totiz cetl poradne, docetl by jsi se u vsech tech ExtROMek ke ztazeni neco ve smyslu: "delejte si s tim vsim co chcete,.. [/QUOTE]


Já jsem vůbec nemluvil o úpravách Tvých ROMek, ale o rozdílné stabilitě systému jako takovém mezi MDA2 - MDAC !



yasmeene2 (794)|5.3.2005 19:25
Už bylo načase spustit pořádný flamewar o mda2-mdac. Jinak viděli jste snad někdy takhle malé pédéáčko? Já tedy jen takhle malý telefon... :D
Wuffi (1599)|5.3.2005 21:51
Tak panove nejak se nam to zvrtava:) Zapomente na to ze mam Compacta ale navazeni se do ExtRom a spol. podle mne do tehle diskuze nezapada. Takze jeste chvili se tu prete a bude zamcena.

HOWGH :sarcastic:
kchrz_ce4you (120)|5.3.2005 23:13
Koukám, slušně jsem se zeptal, co si pořídit a bitka je na světě.
Tugof (79)|6.3.2005 10:19
teď jsem teprve zjistil, že copact nemá kolíbku. Jak funguje dobíjení a připojení k USB? Z USB se dobíjí pomalu a když chci dobít rychle, musím odpojit od PC a strčit do Compactu jinej kabel?? A co druhá batrerie, ta asi nejde bez compactu dobít vůbec co?? Na kolíbku jsem si u MDA II zvyk hodně rychle:(
Kato_ce4you (970)|6.3.2005 12:07
[QUOTE="Wuffi"]..navazeni se do ExtRom a spol. podle mne do tehle diskuze nezapada... [/QUOTE]
Sorry, ale jetlis to pochopil jako navazeni, tak se omlouvam, ale tak to vazne mysleno nebylo... Jenom me technicky zajima, jak je to udelane. Furt si myslim, jak jsem jiz psal, ze min RAMky se musi zakonite projevit. A nepredpokladam, ze by si dokazal udelat RAM z SD karty ;) A kdyz vam vsem budu verit, ze je compact stejne rychly/jeste rychlejsi, tak bych rad vedel "PROC?". Co je tomu pricinou? Na pouziti vyvoje novejsich technologii jsme si jiz odpovedeli, ze tim to neni... Takze se jeste jednou ptam PROC? Opravdu me to zajima..
Diky
Michal Dvorak (27)|2.5.2005 02:50
Ja vim jsem novy, ale uz par dnu sleduji tyhle diskuse,zvlast co se tyka mdaIII a compactu.Jen bych poznamenal mam cca dva tydny mdaIII - displej/ ano mohl byt lepsi ale tolik to neboli ,kdyz me z druhe ruky stalo 14 t. a porad lepsi nez rozsekany na mem starouskovi mda 1:D
Mno a ta wifi je supr mivam obcas jakz takz signal i na dobrych 300-400 metru od vysilace. Samovolny hr ani jeden a co uz jsem do toho vsechno zkusil nacpat:)) .
Myslim ze to je jen otazka toho co od toho potrebuju a co holt ozelim.
nejsempanna (60)|3.5.2005 10:48
Mě MDA Copmact velice vyhovuje...jen mi vadi ze redukce z 2,5mm na 3,5 mm stojí 200,- + 200,- za folii na display...trochu bych vytknul stredovy joystick....je spise hranaty nez kulaty a tak se velice spatne hraje doom :)... Jinak si libuji ...
Orloj_ce4you (299)|3.5.2005 13:14
ano ano. nic lepsiho pro me nez compact zatim neni.. a s novou romkou je navic desne sexy ;) a je to konecne PDA co se da nosit v kapse u kalhot. A navic ma telefon.. no proste super. svoje mouchy to ma, ale uz jsem koupil mucholapku a postupne je vychytavam :)