Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

2210 linux

Arius_ce4you (49)|26.2.2005 16:12
je daky linux na ipaq 2210? bo ten system ma vazne od stabilneho daleko (wm 2003) takze ci sa stym daco da robit..
OLE_ce4you (78)|26.2.2005 16:44
Ja nemam so stabilitou problem. Linux existuje, ale stale je v stadiu, ked je nasobne NEstabilnejsi ako dodavane Windows.
Arius_ce4you (49)|26.2.2005 17:17
no ja sa dostavam k cisli 3 - 4 restatrty denne a prestava ma to bavit tak ak o dakom linuxe viete primam linky..
OLE_ce4you (78)|26.2.2005 18:27
Z linuxu na 2210 sa zblaznis. Ale ak to chces riskovat, tak nabuduce skus pouzit Google, nech to nemusim robit za teba :? --> dopracujes sa sem http://familiar.handhelds.org/ , ale hlavne si toho vygoogluj co najviac. Kazdopadne Linuxy na PDA este nefunguju tak, aby sa to dalo pouzivat.
Jerry Salcer (197)|27.2.2005 09:49
Jak tak čtu o nestabilitě, musím se do toho vložit. Neměl jsem sw reset už aspoň 14 dní. Chce to mít všechny programy, co nemusí být v PDA, na kartě,dále mám vypnutou češtinu, používám pouze sw českou klavesnici. Tím pádem je v PDA pořád tak 35MB volného místa, vše maká svižně a nic se nekouše. Zapomněl jsem říct, že takhle mi to maká, až když jsem udělal HW reset a z desktopu jsem odinstaloval activsync a vše co po něm zbylo. Stáhnul jsem verzi actsyncu 3,8. Po totální znovuinstalaci všeho vás čeká už jen radostná práce s PDAčkem. Takže kde je problém ? Není třeba šilhat po Linuxu:D Jen musí být wokna správně ošetřená. Hodně zdraru, celá přeinstalace a nastavení pda vám zabere tak 2-3 hodinky.:))
Arius_ce4you (49)|27.2.2005 12:47
Tak sa do toho mozna dnes pustim jo a je to asi pravda wokinka niesu z principu zle len sa s nimi musi clovek hrat :))) jak na desktope