Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Filtrování hovorů

karlic (707)|26.2.2005 16:10
Nechal jsem si do auta namontovat tuto věcičku a potřeboval bych, aby se mi v noci dovolalo jen jedno jediné číslo a aby mohla zazvonit jen sms od tohoto čísla.

Lze to nějak standardně nastavit v ED3 (asi ne), je nějaký program na filtrování hovorů a sms?
birkoff_ce4you (128)|27.2.2005 10:51
Smartfilter umi filtrovat cisla, ma umet i neco jako profily... Nejsem si jistej, jestli to zvlada i s SMSkama, to spis ne...
karlic (707)|27.2.2005 11:18
Ten jsem zkoušel jako první, protože při hledání na klíčkové slovo "filtr" se mi navrátil jen tip na tento soft. Tento soft umí jen hovory.
Chtělo by to něco takového, ale to je jen pro Nokii :(
karlic (707)|13.5.2006 10:04
[QUOTE="karlic"]Nechal jsem si do auta namontovat tuto věcičku a potřeboval bych, aby se mi v noci dovolalo jen jedno jediné číslo a aby mohla zazvonit jen sms od tohoto čísla.

Lze to nějak standardně nastavit v ED3 (asi ne), je nějaký program na filtrování hovorů a sms? [/QUOTE]

Je nějaká změna po roce? Existuje již něco? Je mi jedno, jestli to nechtěné hovory, sms, mms odmítne nebo pda jen nevydá žádný zvuk.
Standa_ce4you (380)|13.5.2006 10:37
Před několika měsíci kdosi na xda-developers napsal utilitku Call Filtering nebo tak nějak. Zkus pohledat, možná tam ještě bude...
karlic (707)|13.5.2006 11:23
Super :) , díky :yes:
http://forum.xda-developers.com/viewtopic.php?t=35845&p+...+der=asc&start=0

Call Filtering program. It works in most PPC 2003 and WM 5.0. Unlike some similar program sometimes doesn't work well, this is perfect!

It supports:
- Black/White List
- Block All Without SMS
- Block All With SMS

Feel free to try it.
************************************
Miloši nebo někdo kdo máte QTEK9000 nebo aspoň něco s WM5, můžete to prosím testnout? Moc jsem taky nepochopil, jestli to blokuje SMS nebo to blokuje hovory a pošle SMS :? . Chci v týdnu koupit QTEK9000 a toto je pro mě naprosto zásadní věc, protože mám na mobil (SMS i hovory) napojeno několik alarmů.
karlic (707)|13.5.2006 11:27
Tak ještě jsem našel Call SMS Blocker
Nemáte to náhodou někdo, že byste se podělili o zkušenosti? Nerad bych koupil něco, co by pak nefachalo.
ElSoft (1244)|13.5.2006 14:31
něco o něm je zde
Mashe (622)|13.5.2006 19:43
nahodou nejaky programek co by filtroval hovory a pripadne fungoval primo jako zaznamink (a ukladal na kartu .. ty blokovane hovory) asi neni co?