Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 112

Téma: kvalitni MP3 prehravac

Registrace
    Nov 2007

Doporucte mi prosim nejaky kvalitni MP3 prehravac. Chci aby mel Screen Toggle, ovladani HW tlacitky, solidni podporu playlistu, mono, rychly start a bez problemu prehraval i na pozadi. Co neni na skodu je today plugin. Zase nepotrebuju ekvalizer (to neznamena ze tam nesmi byt). Hlavne abu to vsechno dobre fungovalo. Zkousel jsem:

Windows media player - to co umi umi celkem dobre, vsechno funguje na jednicku. Jen mi porad playlist nahrazuje local contentem, maze z nej pisnicky (to jsem vyresil nastavenim read-only u toho playlistu, ale to je zase malo flexibilni). a hlavne by bodlo to mono!

WinamPaq - cely to je jeden velkej bug, poradne nefunguje vubec nic, skiny jsou necitelne apod.

MortPlayer - dobry, jen je problem, ze nejak nezvladal ovladani HW tlaciky kdyz hraje na pozadi. A taky me deptala povinnost mit namapovane sipky

Takze jsem furt u WMP
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

GSplayer.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

PocketMusic

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

jedině a bezkonkurenčně winamPAQ, nevim jakou sji měl verzi, ale 0.93 mi na hp5500 chodí naprosto skvěle, mám na každém hw tlač nějakou fci, naprostá spokojenost, je rychlý a nenáročný

Registrace
    Nov 2007

Diky moc, ten pocketmusic vypada naprosto dokonale - presne takovej mel bejt ten winapaq

Občasný diskutér
    Registrace
    Sep 2004

pocket music je fajn ale mne trochu haluzil ked nabiehal ako nabehol rychlo ale ked som loadol daky playlist tak ze dovi... mozno divna verzia neviem ale idealne to nebolo

Registrace
    Nov 2007

me beha naprosto fantasticky. jen asi zere o neco vic ramky nez WMP. konecne mi zase nekdo udelal opravdu velkou radost

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Ja doporucuji Windows Media Player 10. Jsem jim docela prijemne prekvapen, Microsoft si jemne opravil reputaci..

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jul 2003

Citace Původně odesláno od xp
    Ja doporucuji Windows Media Player 10. Jsem jim docela prijemne prekvapen, Microsoft si jemne opravil reputaci..
    '

Ten ale jaksi muzou pouzivat jen ti pro jejichz zarizeni byl uvolnen update nebo jej meli v zakladu. Navic si WMP 10 muze o nekterych funkcich pocket music nechad zdat.

Jsou to napr:
    Bookmarks
    nastavitelne krokovani (step dopredu i zpet 5-120 s)
    equalizer
    xbass
    nastaveni priority
    odebirani mezer mezi tracky
    automaticke vypnuti displaye
    Budik
    podpora vice formatu

atd...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nic z toho co jsi napsal nastesti nepouzivam. Pro poslech a sledovani wma, wmv, mp3 a poslech internetovych radii a sledovani zprav na internetu je pro mne WMP10 naprosto dostacujici.

Nováček
    Registrace
    Dec 2003

Vyzkoušel jsem několik přehrávačů právě z toho důvodu, že mi nestačil integrovaný Media Player. Zakotvil jsem u dle mého názoru naprosto bezkonkurenčního GSPlayeru, který je free a obsahuje naprosto všechny funkce, které by měl správný přehrávač mít:

- je free
    - nenáročný na paměť, rychle se spouští
    - poporuje všechny potřebné formáty (včetně oblíbeného oggu)
    - konfigurace HW tlačítek (lze povolit i pro přehrávání na pozadí)
    - ekvalizer, efekty, presety
    - vypnutí displeje
    - automatické uspávání po zvoleném čase
    - podpora skinů, z nichž si vybere každý
    - vynikající funkce umožňující automatické pokračování v rozehrané skladbě po spuštění přehrávače

Velmi rychle jsem si na něj zvykl a ovládám ho i poslepu, takže stačí nasadit sluchátka a hrábnout do kapsy, tlačítky lze pohmatu spustit, ovládat i vypnout. Zkrátka pro mě bez konkurence

Registrace
    Nov 2007

GSplayer mi uz od pohledu prisel takovej jednodussi, proste "forovej"

na pocketmusicu me musim priznat zaskocily dve veci - plynuly prechazeni mezi skladbama (nejdriv chvili nic...a pak se ta puvodni pomalu prolne do druhe, jde to vypnout) a za druhe je s peknym skinem naprosto uuzasnej :sarcastic:

taky je super funkce hide/show (tu jsem s WMP resil vyjimkou pro Spb plus a vlastnim WMP na HW tlacitku. ted tam mam PM a je to lepsi a jednodussi)

jen by bodnul uzsi today plugin, tenhle zabere moc mista:no:

diky moznosti id3 tagu jsem si konecne nadepsal vsechny pisnicky. a ta pametova narocnost me fakt stve. nejde s tim poustet skoro zadna hra:

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

No GSplayer je jednoduchsi, a vdaka tomu nie je problem s rychlostou/playbackom na pozadi...

GSplayer sa navyse tvari "high-endovo", dobry dekoder MP3, navyse podpora OGG, ktoru ma PocketMusic tusim len v platenej verzii...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Nevim jestli jsem tu informaci prehledl, ale podporuje GSPlayer i prehravani wma? Kdysi jsem jej používal, ale právě kvůli abseci této podpory jsem jej opustil. Verze kterou nyní používáte tuto podporu již má?..

bukva
    Guest

Citace Původně odesláno od xp
    Nevim jestli jsem tu informaci prehledl, ale podporuje GSPlayer i prehravani wma? Kdysi jsem jej používal, ale právě kvůli abseci této podpiry jsem jej opustil. Verze kterou nyní používáte tuto podporu již má?..
    Ne, nema podporu WMA a ani ji nikdy mit nebude, pokud se nahodou nerozhodne MS zmenit svuj pristup. WMA je totiz stejne jako mnoho dlasich proprietalnich formatu MS nedokumentovanej, proto kdyby ho chtel nahodou nekdo implmentovat, tak mu asi rupne v kouli, protoze by musel na celej proces komprese a dekomprese prijit sam (a to neni zadna sranda)
    WMA si proste nezaslouzi zit, uz jen proto, ze existujou lepsi formaty (aka OGG).

Strana 1 z 8 123 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Codec pro HTC HD a nejaky kvalitni prehravac
    Od tomoas_ce4you v sekci Touch HD
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 13-09-2009, 19:02
  2. Kvalitní FTP klient pro PPC.
    Od Alias75_ce4you v sekci Zbývající PPC
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 20-06-2008, 15:47
  3. kvalitni redukce 2,5cm->3,5cm