Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: rx3715 slabá baterie->vypne sd kartu

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

Mám rx3715 a sd kartu kingston 512mb HS. Když jsem mel baterii asi na 14% tak si to vyplo kartu a tim mi to ustrihlo spoustu aplikaci, zbyly mi jen ikonky :-). V nastaveni jsem nenasel jak tuhle skvelou vec vypnout. Jestli nekdo vite jak tak dejte prosim vedet.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Aug 2002

... nemyslím si, že tuto "feature" lze vypnout - tj. je to součást power managentu na PPC zařízeních.

PavelR.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od PavelR.
    ... nemyslím si, že tuto "feature" lze vypnout - tj. je to součást power managentu na PPC zařízeních.

PavelR.
    Neviem ako pri iných značkách,ale na Loxikovi som postrehol len to ,že síce zníži jas displeja ale všetky funkcie ostanú funkčné

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od spellcross
    ... Když jsem mel baterii asi na 14% tak si to vyplo kartu a tim mi to ustrihlo spoustu aplikaci, zbyly mi jen ikonky :-)....
    No, bejt tam možnost, tuto funkci vypnout, tak bych to nedělal. Lepší pár (na chvíli) nefunkčních ikonek, než prázdný PDA po HR.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Klid, 4700 to udělá taky... a osobně jsem radši nefunkčním pár aplikacím, protože gro stejně frčí...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Vypínání karty při slabé baterce je rozumná věc, dělají to i některé (nebo všechny?) digifoťáky. Může se totiž stát to, že při slabém napájení se poškodí FATka na kartě a pak nezbývá nic jiného než formát.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

a jaky karty mas na mysli? mam fotak sony ten ma mmc kartu a nevypina ji. kdyz uz nema stavu rak co cele spadne, ale nepredchazi tomu zadne omezeni. a zatim se fat neznicila.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2003

Citace Původně odesláno od chromos
    Vypínání karty při slabé baterce je rozumná věc, dělají to i některé (nebo všechny?) digifoťáky. Může se totiž stát to, že při slabém napájení se poškodí FATka na kartě a pak nezbývá nic jiného než formát.
    No, s tím vypínáním karty u foťáků jsi mě taky překvapil... nějak jsem si toho nestihl všimnout... Možná, že když mu nezbývá příliš šťávy, tak exne úplně, ačkoliv by mohl ještě fungovat a dělá to z důvodů, které uvádíš, já jsem však pouhý uživatel a nějak mě to zatím ani nenapadlo

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

sorry za zpoždění, byl jsem malinko mimo.

Napsal jsem to trochu nešikovně. Čtení by mělo fungovat v pohodě, protože se s daty na kartě nemanipuluje. Ale zápis (což mazání je), to už je jiná. Zkuste si třeba mazat nějaké fotky z karty při téměř vybité baterce, určitě vám to foťák nedovolí. Sice se to špatně poznává, protože ty foťáky žerou dost samy o sobě, takže to většinou píše battery low, aniž se s kartou pracuje.

A úplně stejně se chová můj mp3 přehrávač, který to dokonce napíše, že nejde mazat z důvodu slabé baterky. Čtení ale funguje v pohodě - u PDA nevím, na tak vybitou baterku jsem se ještě nedostal.

Podobná témata

1. Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 12-02-2011, 10:47
  2. slabá výdrž baterie
    Od jenda_ce4you v sekci P7xx
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 29-08-2009, 15:19
  3. Vox se během hovoru sám vypne
    Od MS70_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 11-06-2008, 14:51