Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Hp6340 - pripojeni pres GPRS

jabba (50)|25.2.2005 22:26
Zdravim,
po reklamaci mi vymenili zakladni desku a ja pres vekerou snahu nejsem schopen nastavit pripojeni pres GPRS. Prijde mi, ze to napoprve slo samo :? Nemuzu za zadnou cenu najit policko pro inicializacni string modemu, muzete mne nekdo nakopnout?

Muj postup: System/GMS/GPRS settings. Tam us mam defaultne nastaveny T-Mobile. Dam Edit network parameters... pak Internet Connection Information. Next, zvolim GPRS Connection, Next, do APN dam internet-t-mobile.cz, Next, necham Dynamic IP address, Next, napisu adresy TMobile DNS. Jenze ten retezec pro modem nikde :[[

Po pokusu o pripojeni mi to hlasi: Dialed: The answering modem has disconnected. To set your connection settings.. atd.
Pavel Koza (4761)|25.2.2005 23:05
U Phone edition zarizeni se ten cely dial string nezadava, je nutne zadat pouze APN. Vy to nastavujete pomoci te utilitky? Zkuste to smazat a nastavit rucne podle navodu na teto strance...
jabba (50)|26.2.2005 09:05
Zkusil jsem to a ted mi to hlasi "cannot connect for unknown reasons" :[

Zkusil jsem vyrobit takovy maly fotoserial jake mam nyni nastaveni http://www.jabba.cz/ipaq/, mohl by se na to nejaky vlastnik 6340 podivat a rici mi, co ma jinak? Diky
PavelR. (2184)|26.2.2005 10:25
... co ten Bluetooth DialUp modem? Pokud bude pouzit interni GSM/GPRS modem, tak bluetooth modem neni ta spravna volba. Jake mas v tomto menu dalsi voby - mel bys tam mit neco jako GPRS connection, kde nebudes muset zadavat cely string pro GPRS, ale jen nazev APN (internet.t-mobile.cz). Zkus se podivat na tento navod strana 23-24. Je tam vše co je potřeba včetně screenshotů přímo z WM2003.

PavelR.
Pavel Koza (4761)|26.2.2005 11:13
1. Ten BT Modem by se mel pouzit pouze pokud chces pripojit iPAQ pres jiny telefon pres BT. Pokud chces pouzit integrovany, je tam volba s GPRS v nazvu (nevim ji ted presne)
2. Ten dial string je spatne, musi tam byt uvozovky a ne apostrofy. Teda alespon jsem se s apostrofy nikdy nesetkal.
jabba (50)|26.2.2005 20:54
Diky za info, po dalsim snazeni se nakonec ukazalo, ze chyba byla na strane operatore, ze pry "Nebyla potvrzena, jedna vec v nastaveni" :[[

Kazdopadne vsem diky za radu

M.B.