Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SPB Weather pres proxy server

CommanderZ (1798)|25.2.2005 19:10
doma se pripojuji pres proxy server - da se nejak nastavit SPB weather aby se pripojoval pres nej? Me pise NO INTERNET CONNECTION:no:
peter.nr (501)|25.2.2005 19:56
Mám podobný problém. Doma mi to funguje super, ale v práci idem cez proxáč, takže 0 bodov. Asi to budem musieť osniffovať, aby som zistil, cez aké protokoly to behá. Ale myslím, že cez proxy to nepretlačíme. :(
CommanderZ (1798)|25.2.2005 20:52
ja vim vsecko:ajpiny, porty, protokoly, loginy, to neni problem, ale ....ale,ale

jediny co me napada je dokopat tatu k instlaci routeru. a on je takovej silenej konzerva:evil: :no:
haj (91)|26.2.2005 16:44
Já se připojuji přes proxy a občas i bez a šlape mi to jako hodinky.
peter.nr (501)|26.2.2005 23:44
No to záleží na tom, ako to myslíš.
Písal som o prípade, kedy mám komunikáciu smerom von komplet zakázanú a iba port 80 (http - teda web) mám povolený cez nejaký proxy server. No a ešte aj ten môže byť na meno a heslo.
Nemyslel som firewall alebo router s NAT protokolom. Tie sa dajú poriešiť. Teda ak mám na ne administrátorský prístup.
CommanderZ (1798)|27.2.2005 11:29
ja mam povoleno par portu na postu a mail, tim to hasne. neslo by nejak ty data stahovat rucne?
Suri_ce4you (117)|9.5.2005 13:54
Zdravím, jde aktualizovat weather přes gprs, mám MDA Compact, jsem normálně na netu přes IE v telefonu brouzdám a SPB weather píše "please, establish Internet connection."

Boha dyť je established....
lk_ce4you (0)|11.5.2005 13:37
[QUOTE="peter.nr"]Mám podobný problém. Doma mi to funguje super, ale v práci idem cez proxáč, takže 0 bodov. Asi to budem musieť osniffovať, aby som zistil, cez aké protokoly to behá. Ale myslím, že cez proxy to nepretlačíme. :( [/QUOTE]

Mne to funguje aj cez proxy :) Sice najprv musim pustit Pocket IE a dat hociaku stranku, ale potom to uz ide...

Ja viem, obskurny sposob :-P

lk
beecher (9270)|11.5.2005 17:38
Tohle nefunguje?
Start->Settings->Connections->Connections->Tab Advanced->Nastavit obe site na My Work Network->Edit->Zalozka Proxy settings->Zaskrtnout This network connects to the Internet a This network uses a proxy server to connect to the Internet a pak vyplnit proxyserver ve tvaru ip_adres:port, pripadne pod tlacitkem Advanced to specifikovat blize.

Ja to tak mam udelano kvuli synchronizaci pres WiFi (teda nemam nastaven ten proxy server) a pokud se potrebuji pripojit pres telefon/GPRS, tak mam na zalozce Modem nastavene klasicke pripojeni pres BlueTooth Dialup Modem, takze kdyz nejsem na WiFi, tak se mi to automaticky pripoji pres BT a GPRS na Inet...

EDIT: Hm, ale to bude asi problem, pokud to budu mit takto nastavene, tak kdyz se pripojim pres BT/GPRS, tak budu muset napred vypnout ten proxy server...
beecher (9270)|11.5.2005 17:48
[QUOTE="beecher"]EDIT: Hm, ale to bude asi problem, pokud to budu mit takto nastavene, tak kdyz se pripojim pres BT/GPRS, tak budu muset napred vypnout ten proxy server... [/QUOTE] I kdyz, pokud to doma budete mit spojeno s AS ve stavu Sync (at uz pres BT nebo WiFi), tak nepotrebujete mit nastaven ten proxy server, protoze to za vas udela ten AS.
Teda mel by... ;)
CommanderZ (1798)|12.5.2005 14:52
jo, jede to. drive mi to neslo, protoze jsem neme nastaceny passthrough (a zil jsem v domeni, ze ho mam nastaveny)