Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

SD karta je jenom read only

petr22_ce4you (454)|25.2.2005 11:24
Zniceho nic se na Aceru N10 stalo, ze vlozena SD karta je jenom read only. Nejde z ni nic mazat, nejde na nic nahrat, ale vsecko co je na ni bez problemu funguje. programy, co na kartu zapisuji ale pri zapisu hodi chybu. Protekcni jezditko je pochopitelne v poloe odemknuto, ale i v te druhe se to chova stejne.

Neni nainstalovan zadny dalsi systemovy soft krome Windowsu. Netusite nekdo co by to mohlo spusobovat ?
Wuffi (1599)|25.2.2005 11:25
Tohle se mi deje ve ctecce u PC, a odmita zapisovat i na MMC ktera HW ochranu proti zapisu nemaji.
marosh_ce4you (102)|28.2.2005 10:41
no mě pro jistotu ppc mmc vůbec nebere i když jkí ve čtečce formátuju jak o život....
resp. je možný narvat do pocketa kartu udělanou na FAT nebo je třeba mít FAT32??
Wuffi (1599)|28.2.2005 10:46
Pokud vlozis do PPC kartu ktera ma nepodporovany format, melo by se Te zeptat na to zda ji chces zformatovat.
Mam jednu 128MB MMC kterou ctecka vporadku vidi, je na ni mozno zapisovat a vsechno, ale PPC ani mpx200 ji nerozpoznaji, ani nenabidnou format. Kdyz jsem kdysi zkousel tuto kartu v pujcenem notebooku, podarilo se vzdy po jejim vlozeni zamrznout system :O :D