Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Worms a problémy s tlačítky

jan.hana (18)|24.2.2005 17:17
Stáhl jsem si demo na PPC a fungují mi pouze tlačítka pro pohyb. Když chci vystřelit nebo skočit, tak to nic neudělá. Zkoušel jsem měnit nastavení i ve Windows vypnou přiřazené programy na tlačítka, ale bez úpěchu. Mám ASUS 730W.
Dzejkob (286)|24.2.2005 19:25
[QUOTE="jan.hana"]Stáhl jsem si demo na PPC a fungují mi pouze tlačítka pro pohyb. Když chci vystřelit nebo skočit, tak to nic neudělá. Zkoušel jsem měnit nastavení i ve Windows vypnou přiřazené programy na tlačítka, ale bez úpěchu. Mám ASUS 730W.[/QUOTE]

Asi ti nepomuzu, ale me to na Asusu 716 dela taky.Netusim vubec cim to muze byt.Takze sem se na Worms vybod a mam Snailsy.:)
jan.hana (18)|24.2.2005 19:30
Je to k vzteku. Pekne dlouho jsem je shanel a ted kdyz je mam tak nejdou. U takto zname hry me to vazne mrzi. Pak at si clovek za ty penize koupi nejakou hru..
Dzejkob (286)|24.2.2005 19:42
[QUOTE="jan.hana"]Je to k vzteku. Pekne dlouho jsem je shanel a ted kdyz je mam tak nejdou. U takto zname hry me to vazne mrzi. Pak at si clovek za ty penize koupi nejakou hru..[/QUOTE]

To jsme dva, ale obavam se, ze nepomuze ani svecena voda :D.
Kája_oldd (759)|24.2.2005 23:45
jj, mě sice na a620 všechna tlačidla šlapala, ale teď mi po nějaké době prozměnu nejdou wormsy spustit vůbec:oops:
salvator_ce4you (137)|26.5.2005 09:32
mám 620BT a jede to korektně a v pohodě - nemám demo ale koupenou ostrou hru
kubisz (1054)|14.5.2006 09:33
dela to proto, ze ASUS umi i dlouhy stisk na tlacitka a bezi tam nejaky asi rezident, ktery to hlida...problem u nej je, ze se pokazde snazi pustit tu aplikaci, ktera je tlacitku prirazena a ne tu fci, ktera je potreba ve hre...wormsy mne jeli tak, ze stacilo stisk trochu dyl drzet, pak OK, trochu spatne se to na zacatku odhaduje, ale pak se na to da zvyknout...stejny problem mam u PocketMusic a tam sem problem nevyresil! de to jedine tak, ze zrusim jakekoli prirazeni fce k tlacitku a pak to teprv jede, ale to je reseni na pr...