Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ako zakúpiť Language Extender for Jornada 680 ?

SlovakSoft (4)|24.2.2005 16:14
Potrebujem si kuptť Language Extender pre Jorandu 680 od Paragon Software. Online platba neprichadza do uvahy a bankovy prevod na fakturu ma vyjde pekne draho. Normalne stoji program 40 USD, na fakturu o 15 USD viac a to este neratam poplatok v banke. Ako to teda urobit? Pripadne, nemoze mi licenciu predat niekto, kto ju uz nepotrebuje?
PavelR. (2184)|24.2.2005 16:52
... zkus tady ...

PavelR.
SlovakSoft (4)|24.2.2005 17:05
[QUOTE="PavelR."]... zkus tady ...

PavelR.[/QUOTE]

Dakujem za rychlu odpoved. Pozrel som ten shop, este sa musim uistit u nich, ze je software dostupny aj pre starsie verzie (mam WinCE 2.11), uvadzaju tam len novsie pristroje. Na druhu stranu...ta cena je fakt prilis vysoka - 2200 Sk, to si naozaj mozem kupit aj sam na fakturu. Neda sa to kupit lacnejsie? zakladna cena je asi 1200 Sk, len ako to zariadit? Neporadite mi, ci sa to da kupit aj z druhej ruky?
Dakujem.
SlovakSoft (4)|24.2.2005 17:28
Tak bohuzial, v tom shope pre mna potrebnu verziu nemaju. Aj ti vyrobcovia by mohli rozlisovat cenu podla toho do akej starej verzie to je. Predavat software urceny do pristrojov vyrobenych pred par rokmi, ktore uz skoro nikto nema, za rovnaku cenu ako do tych najnovsich, to je trochu nezmyselne, myslim.
SlovakSoft (4)|11.3.2005 01:51
Uz ten LE Slovak mam zakupeny, tak sem napisem riesenie. Kupil som ho prostrednictvom jedneho pana, ktory sa zaobera registraciami programov v zahranici, stalo to len o nieco viac ako je originalna cena za program. Hlavne, ze mi to uz pise po slovensky.