Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Plugginy pro MDA (WM2003SE)

Losos_ce4you (1147)|23.2.2005 22:08
Nemohu nikde objevit žádný pluggin pro Today který by nějak rozumně upozornil (nebo zobrazil) zameškané hovory , případně zprávy . Ten telefonek co je tam defaultně je celkem k ničemu . Našel jsem akorát něco od JGUI , což vypadalo docela dobře ale celkem spolehlivě to zhroutí celý systém a pak Phoneplus od Sunnysoft který jakžtakž běžel (yč ve 2003 teoreticky nemá) ale sebou si přitáhnmul hromadu dalších nesmyslů o které zájem nemám .. :-( co používáte vy ? Já prostě nic použitelného nenašel :-(
Miloš Strouhal (3997)|23.2.2005 22:34
DKToday. Navic zobrazuje i presnou silu signalu, pocet provolanych minut za den, a za mesic. Plus pocet sms. Najdes ho v mem poslednim upgradu jez jsem daval ke ztazeni do dlouhatanske diskuse o WM2003SE pro MDA 2..
Losos_ce4you (1147)|23.2.2005 23:07
Dikes,ale situace stejna jako u toho JGUI ... spolehlive to resne dtroje :-( takze to asi take nebude to prave :-(
Miloš Strouhal (3997)|23.2.2005 23:16
??? Proc by to melo restartovat pristroj?..:O Vzdyt to je v tom upgradu, a ten je mnou peclive otestovan, a chova se celkem korektne, a nikdy mi to pristroj jeste nerestartovalo! Tak proc by to melo tobe restartovat, a vsem ostatnim jez to spokojene pouzivaji ne??.. Jeste nikdo si na zadne restarty nestezoval, tak vubec nechapu o cem mluvis..
Funguje mi to dobre i na MDA Compact.
Losos_ce4you (1147)|23.2.2005 23:23
na MDA compact to kdyz taki ukrutne spomali system a pri tapnuti to cas od casu restne strojek , pripadne zamrzne - to same delal ten JGUI ... ten by byl perfektni , az na to ze nemaka ..... :-)
Miloš Strouhal (3997)|23.2.2005 23:31
Uz dva dny to pouzivam na Compactu, a jeste mi to nic nezrestartovalo..:D Ani mi to nemrzne, netuhne, staci mit vypnuty T-mobile plugin, ktery ostatne dela problemy i v kombinaci s jinymi utilitkami.. Takze stale netusim o cem to tu mluvis.
Losos_ce4you (1147)|23.2.2005 23:37
No zadny t-mobile plugin tam nemam jelikoz jsem cely t-debilni soft vyhnal hned prvni den :-) a mluvim o tom ze to proste nefunguje ...... fubguje ten dashboard , ale ten je celkem k nicemu - tedy pro moje ucely - staci mi radek : zmeskane hovory a radek : maily , sms - nic dalsiho nepotrebuju . To umi jak uz jsem rikal sunnysoft , ale ten si tam nadrbal veci ktere se nedaji odstranit - napr. meric trafficu ktery se usadi v horni liste a nehodla jit pryc ..a pak ten JGUI - myslim MyPhone se to jmenuje , ten ej paradni - ale dela vlastne to same jako ten program od tebe .....
Miloš Strouhal (3997)|23.2.2005 23:43
A ja tvrdim ze to funguje, a to jak na MDA II, tak na MDA Compact. T-mobile ExtROM jsem zatim nechal tak jak je, jen mam vypnuty T-mobile plugin, a vse beha naprosto perfektne. Tecka.
Losos_ce4you (1147)|23.2.2005 23:51
No i kdyz napises tecka tak to proste nechodi :-) ,nevim jestli to nejde v te verzi co mam ja (ROM 1.03.00 wwe , radio 1.0.1.00 , ext 1.03.143) a v te co mas asi te puvodni t-mobile to bezi ,ale skutecnost je takova ze to nejde ..... takze dale hledam soft ktery umi to co MyPhone a nebo PhonePlus od Sunnysoftu .....
jval (453)|24.2.2005 08:25
DKToday jsem si práskl do MDA2 a vydržel mi tam asi jen 3 minuty, páč když jsem použil předchozí XPeho ExtRom, tak jsem konečně dosáhl toho, že jsem měl ve spodní liště BT ikonu. Z poslední ExtRom, kterou XP dal ke stažení jsem nainstalil jen nové věci. DKToday jsem instalil jako poslední a hned po jeho instalaci a SR šla ikona do kytek. Po odinstalaci byla opět na místě.


V žádné případě neříkám, že se XPeho ExtRom nechová korektně, to bych si nedovolil, spíš si myslím, že se prostě DKToday nesnesl s některou z nainstalovaných aplikací.
Chuck (284)|24.2.2005 09:48
No pánové nevím. Zkouším všechny verze Rom od XP a zatím je vše tak jak říká. Chodí to i s ikonou BT. Takže chybku hledejte spíš u Vás na cihlách.
jval (453)|24.2.2005 09:51
však jsem to taky psal, že problém bude někde jinde než v XPeho ExtRom
Losos_ce4you (1147)|24.2.2005 09:58
No a navíc to bude tím že mám MDA compact :-D ... tam je situace určitě jiná , nejvíc mne ale mrzí že tam nejde ten MyPhone , prpr. MySMS- na mda2 atd.by treba jit mohl , zkuste - mrknete sem ... http://www.jgui.net/phones/ , myslím že ty prográmky jsou veskrze zajímave - ale nebezi mi :-(
bramborka (61)|24.2.2005 11:06
[QUOTE="Losos"]No zadny t-mobile plugin tam nemam jelikoz jsem cely t-debilni soft vyhnal hned prvni den :-) [/QUOTE]

Trosku off-topic, ale jak vyzenu t-debilni soft? :) jak poznam ktery to je a jestli mi tam nebude chybet, abych si to nak nepos... Podle Task manageru tam bezi aspon 20 procesu, ale bohuzel nevim ktery je co a co muzu zrusit, tipla bych ze je tam toho dost co mi to zbytecne brzdi...
Losos_ce4you (1147)|24.2.2005 13:37
No ja jsem prepalil kompletne vsechno softwarem od i-mate ..... Dotaz : cim upravujete extended - jak z ni vypreparujete soubory , na to je nejaky udelator ????
mmambo (118)|24.2.2005 13:59
Ano, existuje, jak říkáš "udělátor", jmenuje se to WM 2003 ROM Editor. Nicméně pak musíš mít ještě tool na nahrnutí romky do MDA. Pro MDA II je to HimaUpgradeUt.exe, ale jak je to pro MDA Compact nevím, to bude vědět asi XP (pochopil jsem, že má toto zařízení, MDAII asi už ne :-( ).
Losos_ce4you (1147)|24.2.2005 22:53
Mimochodem zadny s techhle softiku o cem tu byla rec na MDA compact proste nefunguje - zkousel jsem to jak s verzi ROM 1.03 i 1.06 s instalaci extended i s cistou - bez extended a proste to shodi system , XP me na chvili vyvedl s miry kdyz tvrdil ze mu to bezi , tak jsme nelenil a ted to zkusil i s nefleshnutym t-mobilem a nebezi to ani tam ...... takze uz proste neverim ze to muze jinde fungovat , pravdepodobne si to nerozumi s verzi Radia co v compactech je :-( a jeste jsem neobjevil zadnou nahradu .......... pokud nekdo neco rozbehnete dejte vedet .... dik :-)
Medved_ce4you (200)|25.2.2005 12:51
Na Compactu pouzivam Phone Today od BurrOak a beha v pohode...
Losos_ce4you (1147)|25.2.2005 13:58
MEDVED : dikes , funguje to !!!!
Losos_ce4you (1147)|25.2.2005 17:38
Tak jsem asi "objevil Ameriku" :-)) Nejak se mi zdalo ze pristroj je pomaly,vykreslovani bidne atd .. tak jsem to zacal zkoumat a ejhle - navod na "urychleni" je tu :-)) Tyka se to vsech co pouzivaji nekolik ruznych plugginu pro Today .... jakmile je jich tam vice a vy jim vnutite poradi jak se maji zobrazovat nastane ruzne trhani podkladu a spomaleni vykreslovani ... takze pokud nutne netrvate na poradi v jakem chcete plugginy zobrazovat (coz je skoda ze to blbne protoze to poradi bych si taky rad nastavil) tak nastavte jejich poradi PODLE ABECEDY a uvidite ten rozdil :-D .... Nevim jestli to plati obecne na vsechny PPC ci MDA - HX4700 jsem vcera prodal a nic jineho nez MDA compact tu nemam takze nemohu proverit funkcnost i jinde .. ale na compactu se tahle zmena rovna "turbu" :-))
Miloš Strouhal (3997)|25.2.2005 17:50
No super, vypada to ze to funguje.;) Teda ja to seradil abecedne se zapnutou lokalizaci..ale presto to vypada, ze posun kupredu s rychlosti tam opravdu je..
Miloš Strouhal (3997)|25.2.2005 18:00
Jeste by to chtelo vymyslet, jak urychlit to nabehnuti, kdyz clovek stiskne "power", a zapne Compacta po tom co byl nejakou dobu vypnut prave timto tlacitkem.. Vsechno je hrozne ucourane minimalne dalsich 10 vterin, teprve pak se to rozjede poradne..:?
pekro (346)|1.8.2005 15:47
Ještě jsem našel tohle

http://www.funnysnake.com/products_todayphonepro.php

Dá se z toho jednoduše vyexportovat seznam hovorů třeba za celý měsíc
Radek Novák (309)|1.8.2005 22:23
Ja i kdyz to seradim podle abecedy, rychlost je stejna...
GeorgeCZ_ce4you (141)|3.8.2005 10:25
[QUOTE="Losos"]Tak jsem asi "objevil Ameriku" :-)) Nejak se mi zdalo ze pristroj je pomaly,vykreslovani bidne atd .. tak jsem to zacal zkoumat a ejhle - navod na "urychleni" je tu :-)) Tyka se to vsech co pouzivaji nekolik ruznych plugginu pro Today .... jakmile je jich tam vice a vy jim vnutite poradi jak se maji zobrazovat nastane ruzne trhani podkladu a spomaleni vykreslovani ... takze pokud nutne netrvate na poradi v jakem chcete plugginy zobrazovat (coz je skoda ze to blbne protoze to poradi bych si taky rad nastavil) tak nastavte jejich poradi PODLE ABECEDY a uvidite ten rozdil :-D .... Nevim jestli to plati obecne na vsechny PPC ci MDA - HX4700 jsem vcera prodal a nic jineho nez MDA compact tu nemam takze nemohu proverit funkcnost i jinde .. ale na compactu se tahle zmena rovna "turbu" :-))[/QUOTE]
Je to reakce po dlouhe dobe, ale memu MDAC to skutecne vyrazne pomohlo! Mam na today sice jen PocketBreeze a ZenPhone, ale nejen ze je obnovovani today opravdu bleskove, tak i zmuzely potize s nezobrazenim zenphone po ukonceni nejakeho programu.
Zda-li se vam today vaseho MDAC pomaly, tak to alespon zkuste!
hybo (3107)|3.8.2005 10:32
nanestesti to neni neznamama vlastnosti :? jenze to poradi je pro vetsinu lidi dulezite :(
jaguarik_ce4you (98)|11.2.2007 17:07
Zdravim. Ako sa dá zoradiť zobrazenie Today, či už podľa abecedy alebo podľa potreby?Nemám ani šajn.

Ešte prosba na Miloše Strouhala - link na DK Today z - jsem daval ke ztazeni do dlouhatanske diskuse o WM2003SE pro MDA 2..
Akosi to nemôžem nájsť.
Ďakujem
M
osch (1330)|11.2.2007 17:36
Ad pluginy na today. Přesně tam, kde ty pluginy povoluješ (start - nastavení - osobní - obrazovka dnes - položky). Tam je můžeš i "šoupat" nahoru a dolů.
jaguarik_ce4you (98)|12.2.2007 13:51
Dík. Ponjal :)) Tak jednoduché.
Dá sa doponiť do zobrazenia času a dátumu v Today deň, prípadne meno z kalendára? Mám na mysli ten riadok pod hornou systémovou lištou - na začiatku je ikona hodín - v settings, personal, today - date. Videl som to na viacerých Todaj screanoch, že majú aj sobota, nedeľa.... a niektorí aj meno.
:? M
osch (1330)|12.2.2007 14:13
Stačí hledat. Tady.

Ale jinak se pohybuješ ve špatné diskuzi. Tato se sice týká today pluginů, ale pro WM 2003SE. A ty předpokládám jedeš na WM05.
jaguarik_ce4you (98)|12.2.2007 19:39
:)) tak deň už tam mám. to aktuálne denné meno tam nevie niekto dostať?
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|12.2.2007 19:51
Pro pondělí, 12. února 2007 zadej dddd, dd. MMMM yyyy, pro čas do druhého okna zadej HH:mm, velikost textu snad už zvládneš nastavit …
jaguarik_ce4you (98)|12.2.2007 19:54
Tak to som teda vedľa. Pardon za dotazy ohľadom WM5 na diskuzii o WM2003.Asi preto nefungoval ten PHM regedit.
:disgusted:
jaguarik_ce4you (98)|12.2.2007 20:30
[QUOTE="Jarouš"]Pro pondělí, 12. února 2007 zadej dddd, dd. MMMM yyyy, pro čas do druhého okna zadej HH:mm, velikost textu snad už zvládneš nastavit …[/QUOTE]
druhé okno nemám. mám len Value name: tam som napísal SLDte a value data:tam somnapísal čo si poradil. to je ok. ale ten čas nieto kam písať aby bol v tom istom riadku ako dátum.
veľkosť písma? toť veľká neznáma :?: Aktuálne meninové meno tam nedostaneme?
M
osch (1330)|12.2.2007 20:51
to jaguarik: Si děláš srandu. Napsal jsem ti link na soft, který udělá to co potřebuješ. Tím druhým oknem je myšleno právě to druhé okno v nastavení toho softu. Stejně tam nastavuješ i velikost písma. To je to třetí okno. Do registrů vůbec nemusíš lézt.

Ad svátky. Už několikrát jsem tě upozornil na možnost HLEDAT. Schválně zkus tam napsat slovo svátky. Co ti najde?
jaguarik_ce4you (98)|19.2.2007 22:34
:)) ježiši to je úžasné. Ja som HLEDAL ale mám malý monitor a vždysom videl len to google a hledat v WEB aneb ce4you.cz. a to mi našlo samé ...... a veľa. až teraz som vynašiel rolovanie na stránke hledat a som tam kde si dal link :)). tak to už viem. čo sa týka toho programu - tak sekundy nefungujú, preblikávala mi celá obrazovka a neviem vypnúť čas v hornej lište. tam potrebujem uvolniť miesto. dva časy nepotrebujem. To nast. v registroch som zvládol, deň tam je a ide to bez blikania obrazu. Dík za trpezlivosť.
M
osch (1330)|20.2.2007 00:04
V horní liště čas asi nevypneš. Můžeš jen nastavit co se bude zobrazovat. Digitální čas, analogový čas, nebo digi + datum. A to tím, že podržíš stylus na hodinách a vybereš. Nebo přes registry.
jaguarik_ce4you (98)|20.2.2007 00:18
To je kruté. už hľadám WisBar na skusy. Neviem či si s tým poradím a či odstráni ten čas hore.Inak je to strapaté hodiny vpravo hore a dátum vľavo dole, všetko na dvoch riadkoch.Nuž nemám hľadať dokonalosť tam kde nie je. :sarcastic: Možno sa mi to časom podarí.