Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

DIVX/XVID nastaveni pro PocketPC

Kocir (836)|23.2.2005 19:10
Pls, jak nastavid XVID koder aby video+audio bylo co nejmensi soubor a dalo se na to divat.

PocketDivxEncoder mam - ten pls, neradte .

:D
killerGBU_ce4you (148)|23.2.2005 22:01
jsou tu na tohle téma minimálně 2 thready, jsem si myslel, že uživatelé PDA jsou bystřejší, tenhle typ dotazu bych čekal na živě , ale né tady.
cca 4 příspěvky pod tímhle threadem je můj návod
Kocir (836)|24.2.2005 08:41
[QUOTE="killerGBU"]jsou tu na tohle téma minimálně 2 thready, jsem si myslel, že uživatelé PDA jsou bystřejší, tenhle typ dotazu bych čekal na živě , ale né tady.
cca 4 příspěvky pod tímhle threadem je můj návod[/QUOTE]

Jo ale neni tam nastaveni XVID ale DIVX.:(
BigOne (18)|24.2.2005 20:46
[QUOTE="Kocir"][QUOTE="killerGBU"]jsou tu na tohle téma minimálně 2 thready, jsem si myslel, že uživatelé PDA jsou bystřejší, tenhle typ dotazu bych čekal na živě , ale né tady.
cca 4 příspěvky pod tímhle threadem je můj návod[/QUOTE]

Jo ale neni tam nastaveni XVID ale DIVX.:( [/QUOTE]
a jakej je v tom rozdíl? bitrate jako bitrate ne? prostě si to v nějakým kalkulátoru spočítej. obecně platí že video s úrovní kvality do 70% původního bitrate je fpoho, další výhodou je variable bitrate a 2passencoding, nezapomeň, že je good video taky zmenšit co do rozměrů
Kocir (836)|25.2.2005 08:16
[QUOTE="BigOne"][QUOTE="Kocir"][QUOTE="killerGBU"]jsou tu na tohle téma minimálně 2 thready, jsem si myslel, že uživatelé PDA jsou bystřejší, tenhle typ dotazu bych čekal na živě , ale né tady.
cca 4 příspěvky pod tímhle threadem je můj návod[/QUOTE]

Jo ale neni tam nastaveni XVID ale DIVX.:( [/QUOTE]
a jakej je v tom rozdíl? bitrate jako bitrate ne? prostě si to v nějakým kalkulátoru spočítej. obecně platí že video s úrovní kvality do 70% původního bitrate je fpoho, další výhodou je variable bitrate a 2passencoding, nezapomeň, že je good video taky zmenšit co do rozměrů[/QUOTE]

No zkusim, zatim jsem nikdy z DIVX ani z XVID nedostal koukatelny vysledek :mad:

Diky
BigOne (18)|25.2.2005 21:33
[QUOTE="Kocir"]
No zkusim, zatim jsem nikdy z DIVX ani z XVID nedostal koukatelny vysledek :mad:

Diky[/QUOTE]
ty používaš PocketDivxEncoder? zkus VirtualDub resp. V.D.Mod koukni na www.doom.org je tam vše o videu, cos kdy ani netušil, že budeš potřebovat :yes:
Nejspíš tam nebude konkrétní návod na PPC ale stačí trochu improvizovat a všetko si urobíš sám :D
Kocir (836)|25.2.2005 21:40
[QUOTE="BigOne"][QUOTE="Kocir"]
No zkusim, zatim jsem nikdy z DIVX ani z XVID nedostal koukatelny vysledek :mad:

Diky[/QUOTE]
ty používaš PocketDivxEncoder? zkus VirtualDub resp. V.D.Mod koukni na www.doom.org je tam vše o videu, cos kdy ani netušil, že budeš potřebovat :yes:
Nejspíš tam nebude konkrétní návod na PPC ale stačí trochu improvizovat a všetko si urobíš sám :D [/QUOTE]

Diky tu stranku znam, ale je fakt jeste z dob kdy jsem konvertoval DVD do VCD.
Pouzivam PocketDivxEncoder, ale nekdy a to nevim proc u nekterych filmu se ihned zatvari ze provedl konverzi a ta pritom neprobehla.
Kája_oldd (759)|25.2.2005 22:27
Já vím, problémy s dekompresí původního kódování (komprese, já nevim jak to říct)