Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Přiřazení vyzvánění jednotlivým kontaktům - ale pozor - SMS

Kato_ce4you (970)|23.2.2005 09:53
Vim, ze uz se tady mnohokrat probiralo tema jak priradit jednotlive vyzvaneni ruznym kontaktum pri prichozim hovoru, vytusil jsem z toho, ze asi tak nejlepsi bude RingtoneX, ale nikde jsem se nedocetl, jestli se daji taky nastavit ruzna vyzvaneni jednotlivym kontaktum pro prichozi SMS. Jde mi totiz hlavne o to, ze mam preposilane pres T-Zones emaily jako SMS - a strasne rad bych tomuto cislu dal uplne jine vyzvaneni, protoze vim, ze co dojde na mail, tak zas tak silene nehori, zatimco normalni SMS jo. A v te zaplave spamu ap. (co mam samozrejme na pocitaci vyfiltrovano, ale jako SMS to dojde) se obcas nejaka ta normalni SMS ztrati.. :sarcastic:
Takze kdybyste vedeli o nejakem softu, ktery umi priradit vyzvaneni i na SMS nebo jestli to umi i ten RingtoneX ap., byl bych vdecnej za tipy.. Diky
null (0)|23.2.2005 10:02
No to by mě taky moc zajímalo někde to už tu zmíněno byloa,ale ten sw nemůžu najít ani tu diskuzi :oops:
Kato_ce4you (970)|16.4.2005 15:48
Tak jsem dneska nahodou narazil na stranky http://smsnotify.developer.net.nz/ - to vypada, ze je presne to, co jsem shanel... Akorat to maji pouze pro Smartphone a ve FAQu maji:[QUOTE]Is there a version for Pocket PC Phone Edition?
This is currently in the works and is expected to ship at a later date.[/QUOTE] coz teda moc nepotesi... Fakt nikdo o necem takovem nevite? Nebo fakt nic neexistuje? Proc na "obycejne" telefony tohle existuje a na Pockety ne?! :? Takze to vypada tak, ze si budu muset pockat na tuhle aplikaci, az ji (pokud vubec) udelaji i pro Pocket PC :( Radostna vyhlidka... :no:
99tky (156)|5.7.2005 00:21
[QUOTE="Kato"]Tak jsem dneska nahodou narazil na stranky http://smsnotify.developer.net.nz/ - to vypada, ze je presne to, co jsem shanel... Akorat to maji pouze pro Smartphone a ve FAQu maji:[QUOTE]Is there a version for Pocket PC Phone Edition?
This is currently in the works and is expected to ship at a later date.[/QUOTE] coz teda moc nepotesi... Fakt nikdo o necem takovem nevite? ........[/QUOTE]

neves hlavu a podivej se asi o 6 - 7 stran zpet, najdes tam obsahle rozebrani i s aplikaci, venum tomu ten cas a nezapomen je to ''zadarmo'' ;)