Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

XDA III z Ameriky

null (0)|22.2.2005 21:23
Zdravim

Dneska mi doslo ze mam sestrenku v New Yorku a tak mi napadlo,ze by mi mohla koupit a poslat XDA III nebo jak se to u nich jmenuje.

Proto bych se chtel zeptat,jestli nekdo tusite kdo to tam muze prodavat-tusil sem ze MDA I vydaval za svoje siemens,ale nejak nevim-pod jakym jmenem a hlavne jestli to tu rozchodim-myslim si ze ne,kuli 1900 siti,ale trosku doufam ze se mejlim a ze stejne jako moje MDA I bude umet vsecky tri site.
A pokud by to snad slo,jestli se da XDA III nejak jednoduse preflesovat nebo jestli bych mel smulu.

Dik moc
Miloš Strouhal (3997)|22.2.2005 22:41
1. Poslete ji fotku toho zarizeni a neni co resit! Neexistuje zadne podobne zarizeni, se kterym by si to mohla splest
2. Fungovat to tu pravdepodobne bude, je to minimalne tri-band
3. Preflesovat to lze velice snadno, neni s tim zadny vetsi problem, tedy pokud se naucite to flesovat..;)
beecher (9270)|23.2.2005 00:09
No, myslim, ze Cingullar (nebo jak se ta spolecnost jmenuje) ma verzi MDA3/XDA3, ktera je ciste CDMA!
Toz bacha na to!
TomasCE (35)|23.2.2005 07:18
MDA III prodava pouze SPRINT

SPRINT PCS - MDA III

ZA $629 ale POZOR je to verze CDMA takze v CR asi k nepouziti.

T-Mobile US bohuzel o dalsim MDA neuvazuje :( Mel jsem od nich MDA I a to bylo posledni co prodavali. Pak presli na HP a ja si dovezl MDA II z CR. Ted pockam na MDA IV, ale jsem si jist, ze T-Mobile US ho opet prodavat nebude, neni pry na to v US trh :( Dle prodavace v znackove prodejne jsou MDA moc draha a mam si ho dovest z Evropy :p

null (0)|23.2.2005 08:54
Vsem moc dekuju

Asi to vubec neni dobrej napad-teda asi urcite :no:

Dik moc-budu muset prijit na jinej zpusob jak se dopracovat k MDA III nebo II za rozumnej peniz-a vod tech amerikanu by to asi ani za rozumnej peniz nebylo