Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 43 z 43

Téma: Flash Update GB - Pocket LOOX 720 v. P22452-P929-V712 1.00.09 4.21.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Apr 2003

Všechno k OzVGA (zejména co se zmíněnými soubory po Upgrade) je tady.
    (Pozn.: K vyhledání hledaného stačí do Hledat pod Diskuze v řádku nahoře zadat hledané téma - v tomto případě text OzVGA. Tenhle postup se hodí i pro jindy. Teď jsem postupoval stejně.)
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Mám Looxa po upgrade, všetko chodí tak ako má. Mám tam aj SPB Pocket Plus 2.5 aj ozVGA 0.53. Bez problémov. Ale zase je pravda, že som inštaloval najskôr PocketPlus a až potom ozVGA.

RaS RaS je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Citace Původně odesláno od Milan Švec
    Všechno k OzVGA (zejména co se zmíněnými soubory po Upgrade) je tady.
    (Pozn.: K vyhledání hledaného stačí do Hledat pod Diskuze v řádku nahoře zadat hledané téma - v tomto případě text OzVGA. Tenhle postup se hodí i pro jindy. Teď jsem postupoval stejně.)
    Dik, ale tuhle diskuzi jsem cet nekolikrat, ale o tech dvou souborech je tam jenom zminka
    Citace Původně odesláno od z ty diskuse v prispevku od Vas
    Bude tam 13x .dll a 5x .gif
    ale nejakej postup kde ty soubory jsou (protoze nejsou ani v jednom yipu na strankach autora) nebo nedejboze co snima delat.
    Tady v diskusi mluvite o
    Jenom se při zpětné instalaci nesmí zapomenout na vrácení těch 13 .dll a 5 .gif souborů do adresáře Windows
    ale to nejak nechapu. OzVga se neintaluje jen se kopirujou soubory.

Jestli je neco jinak nebo jsem neco prehlid tak se omlouvam.

Jinak uz mi to FUNGUJE. Je sice problem kdzy po HR nainstaluji jen SPB Pocket Plus tak to v ozVga yakousne, ale kdyz se tam nainstalujou i dalsi aplikace tak to jede super.

Jinak mam dalsi zakis, jestli jste se stim nekdo nesetkal rek jsem si ze zacnu pouzivat obrazovku na sirku, coz je pro IE lepsi, ale po prvnim SR se mi stala divna vec. Logo FSC zustalo na obrazovce a plocha se zmensila :no: viz obr1 (jestli se mi povede je prilozit). po prepnuti do orbazovky na vysku tam logo zustalo viz obr2. Po SR na vejsku vse OK i prepinani vyska/sirka. Po SR na sirku je tam logo vzdy i kdyz prepinam vyska/sirka. Mate s tim nekdo skusenost?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00053543_obr1_EXbe.jpg 
Zobrazení: 26 
Velikost: 28.4 KB 
ID: 1567  

RaS RaS je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2004

tak ten obr2
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00053544_obr2_8asj.jpg 
Zobrazení: 34 
Velikost: 31.1 KB 
ID: 1568  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Precti si opravdu poradne prispevky Milana Svece v http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=4310 udelej to jak pise presne podle navodu a bude ti to chodit.Opravdu nekolikrat odzkouseno.Kontroloval jsem to a nikde nic nechybí vsude vse je a lze to stahovat.

Nováček
    Registrace
    Dec 2004

Jen by mě zajímalo, jestli to půjde i na LOOX 710. Sice si jsou obě zařízení dost podobný v parametrech, ale na offic. stránkách to nemaj...hmm, takže asi ne.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Možná trochu hloupý dotaz, ale.... Jde tento fw i na LOOX 718?

Dík za upřesnění

Z.

RaS RaS je offline
    Nováček
    Registrace
    Nov 2004

Tak už jsem to pochopil to 13x.dll je jako počet 13 krák *.dll a gif obdobne. Já hledal soubory s nazvem 13x.dll atd.. takže jsme si nerozuměli.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Citace Původně odesláno od Mlok
    Možná trochu hloupý dotaz, ale.... Jde tento fw i na LOOX 718?

Dík za upřesnění

Z.
    Je to určeno pro VGA zařizeni ,cize 718 ano,710 ne.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od oltcit
    Citace Původně odesláno od oltcit
    Tak mám to stiahnuté,s flashovaním telefonov už mám skúsenosti :yes: ,že by som to skúsil? :?:
    OK a je naflashované,v tej rychlosti som si ani nestihol popísať verzie programov,tak to prosím skontrolujte,či sa niečo nezmenilo.
    FSC Backup 2,53
    Camera 2,60 Build17114
    E2C 2,03
    Album 2,51 Build 16896
    WMP 9.0.1. Build 14132
    na konci zahlásilo hlášku ale indikátor na obrazovke Looxa pokračoval ,tak som ho nechal dokončiť a nakoniec flashovanie skončilo korektne.Možno to bolo spôsobené tým,že som ponechal SD kartu v prístroji a trvala mu dlhšie identifikácia.Po flashi sa sám reštartoval ale na korektnú činnosť BT ho bolo treba reštartovať ešte raz manuálne. Prikladám obrázok hlášky počas flashovania.A ideme nahadzovať programy,uff
    Tak uvedené chybové hlášení se mi ke konci instalace objevilo také, indikátor na PDA jak píše i pan Švec doběhl až do konce a snad je vše v pořádku.
    Proč se ovšem uvedené chybové hlášení objeví nevím, do průběhu instalace jsem vůbec nezasahoval, nechal jsem vše proběhnout bez přerušení.
    Může to být chyba instalačního software? Nebo že by vydal Fujitsu Siemens chybovou aktualizaci, nevím a osobně by mě zajímal názor zkušenějších. Díky za něj.

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Chybová hláška je podľa môjho skromného názoru chyba flashovacej utility,pretože sa vyskytuje aj pri softe na Loox4xx. Ale naštastie zatiaľ sa neprejavila v negatívnom smere(neúspešný flash) Čiže myslím,že je neškodná,akurát že človeka trošku znervozni

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2004

Zdravím, osobně jsem taky zatím nezjistil žádnou chybu, či zádrhel funkčnosti po flash. Je mi ale dost divné, že tu utilitu pustí výrobce Fujitsu-Siemens "ven" mezi lidi a neověří si jak pracuje. Zejména pokud píšeš, že se stejná chyba projeví i u Loox 4xx.
    On i ten chybový obrázek je dost zmatený, zejména jeho popis po poř. čísly 1 a 2. 1 odšroubovat stylus, 2 provést soft reset, 2 zmáčknout tlačítko zapínání. Možná mysleli provést hard reset, nevím.
    Jsem asi divný, ale nesnáším, pokud určitý výrobek ( i software) nešlape tak jak by měl. Vždyť ty problémy musel mít každý kdo ten flesh prováděl. To je lidí a nikomu to nevadí? Vyjádření výrobce taky žádné. Hm.
    Divné, ale zajímalo by mě stanovisko výrobce, možná je zjistíme. Jsem asi hnidopich, ale výklad ono to stejně "chodí" mě nějak zcela neuspokojuje.:?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Flynt
    Divné, ale zajímalo by mě stanovisko výrobce, možná je zjistíme. Jsem asi hnidopich, ale výklad ono to stejně "chodí" mě nějak zcela neuspokojuje.:?
    Súhlasím,obzvlášť pri takomto dôležitom úkone, ako zmena ROM by malo byť všetko jednoznačné.

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Flash update ENG - Pocket LOOX N500 / N520 and Keylock Patch
    Od tomastomb v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 54
    Poslední příspěvek: 13-10-2006, 06:55
  2. Loox 600 WM2003 uprgrade to P22452-P929-V452 problem
    Od OKOK_ce4you v sekci Fujitsu Siemens Computers
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-06-2005, 16:33
  3. Flash Update LOOX 600 - P22452-P929-V452