Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Loox mi pri vlozeni do kolibky sejme USB mys

brn (114)|22.2.2005 01:04
Dobry den,

sem tam (cca 20% pravdepodobnost) mi po vlozeni Looxe do USB kolibky prestane fungovat USB mys na notebooku. Proste se znasne (ta mys), kurzor se nehybe a Windows rikaji "zarizeni nebylo rozpoznano". Nevite co s tim?

Pokud kabel mysi vytahnu a pomalu ho budu zasunovat, tak uvidim jak se mys rozsviti a kdyz kabel zasunu jeste o trosku vic, tak se zase zhasne (ta laserova dioda nebo co tam je), jako kdyby byla uplne bez proudu.

Taky by bylo fajn, kdyby slo nekde nastavit, aby se to PDAcko nerozinalo pokazde kdyz ho vlozim do kolibky - kdyz ho do ni vkladam vypnute, tak cekam, ze bude neustale vypnute...
Šeba_oldd (1184)|22.2.2005 01:27
Prover zdali tato zavada nevznika pokud je Loox vybity.Proste jaky v % je stav baterie pokud zavada vznikne.I přes to že by teoreticky loox nemel přes orig.kabel odebirat žadnou energi cetl jsem na firstloox ze to nekomu dobijelo.Je to jako by existovaly ty zarizeni ve dvou provedenich.Vznikne ta zavada i pokud mas zasunuty kabel od zdroje?
Crusader_ce4you (624)|22.2.2005 07:08
Přesně jak říká Šeba. Problém může nastat proto, že tvůj USB rozbočovač, který máš v notebooku nemá dost napětí na to, aby napájel obě zařízení dohromady (napájel nerozuměj nabíjel). Takže zkus to co ti poradil Šeba, nebo si od někoho půjč napájený USB HUB.
brn (114)|22.2.2005 15:17
to Šeba, Crusader:

Diky Vam za odpovedi. Zarizeni mam neustale nabite na vic jak 70% (Looxe jsem vlastne zatim poradne ani nevybil). Nabijeci kabel je pripojen ke kolibce neustale.

Resenim asi bude ten USB rozbocovac. Stejne jsem si ho chtel koupit, 2 USBcka na mem notebooku mi stejne nestaci :-) Diky.