Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pocket informant

Dzejkob (286)|21.2.2005 11:32
Mam problem se kterym se uz delsi dobu potykam.Potrebuju najit, kam Pocket informant uklada poznamky a dalsi veci.Treba mam ke kazdemu dni napsano co sem delal, neco jako kalendar, ale nevim kam to uklada, takze nevim, jak tyto veci eventuelne dostat do jineho PDA s Pocket informantem.Jestli nekdo vi, prosim at poradi, diky.
Milan Švec (938)|21.2.2005 15:38
Není třeba bádat. Stejně to (přenášením databází) nejde.
Ke splnění úkolu stačí jedno PC s prázdnými složkami (Kontakty, Kalendář, Úkoly) v Outlooku a ActivSync tamtéž.
Změny v jednom PDA se přes PC (= synchronizaci PDA s PC skrz ActivSync) po odpojení tohoto PDA a připojení druhého PDA dostanou (= synchronizací opačnou cestou - z PC do PDA) kam třeba.
Samozřejmě při nastavení "Partnership" v ActiveSync na PC pro každé PDA extra.
M2M (54)|19.4.2006 08:20
PI 5.6.1

Potřeboval bych poradit, nemohu v nastavení najít toto:
- zalamování řádků v jedmotlivých dnech v kalendáři
- maže se mi histotie v kalendáři

Opravdu to nemohu najít kde to nastavit.Díky za radu
Pepa7 (110)|19.4.2006 08:54
Dzejkob- Nešlo by vytvořit zálohu databází v nějakém zálohovacím programu, tu pak přenést do druhého PDA a obnovit ?
space_cowboy (336)|19.4.2006 09:32
[QUOTE="MMMMM"]1.zalamování řádků v jedmotlivých dnech v kalendáři
2.maže se mi histotie v kalendáři[/QUOTE]

Ak som to spravne pochopil.. (pouzivam anglicku mutaciu PI)
1.Pre uplne zobrazenie bude potrebne zmenit Day View's Precision (napriklad na 30min)
Zalamovanie textu v Agenda View: Settings - Agenda Days - Force Single line display - NEzaškrknuté!

2.Nemas nahodou nastavene "Calendar" v ActiveSync synchronizovanie minulych poloziek len do urcitej doby a nie "All"?!
k.karel_ce4you (147)|22.4.2006 12:17
"Zmeužiji" tento thead ke svému dotazu :)
Lze v PI řešit následující problém, obcházím zákazníky a u každého strávím nějaký čas a na konci měsíce si sednu a rád bých ať již podle času s poznámkou placený nebo přímo podle, počas práce u zákazníka poznamenané částky, vystavil jednotlivým zákazníkům faktury. Jiank řečeno bych rád viděl přehled kolik času (peněz) jsem u jednotlivých zákazníků proseděl/vydělal a mohl jim podle toho vystavit Fa.

Doufám, že jsem se vyjáídřil srozumitelně, napadá mě řada způsobů jak to řešit, ale třeba máte nějakou vyzkoušenou /doporučenou metodu jak to řešit

Děkuji.