Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PDA3 - zmizely mi "Kontakty s fotografií"...

kalan_ce4you (0)|20.2.2005 20:57
Dobrý den přeji všem.
Mám MDA3 (od prvního dne prodeje) a hned druhý den se mi seklo...
Nešlo z něj volat (mimo hav.čísel), mohl jsem ale přijímat SMSky.
Simka fugovala jinde i jiná fungovala v tomto přístroji.
Na speciálce T-Mobilu mi nakonec provedli tvrdý reset a vše fungovalo. V tu chvíli mi ale zmizela ikona pro Kontakty s fotografií a v nabídce už toto nemám.
Nevíte prosím někdo jak na to?
Je možnost stáhnout si v jedné diskuzi podobný SW, ale já bych chtěl mít možnost vyhledávat i v češtině.
Díky za radu.
Suoraj (704)|20.2.2005 21:53
Je to tvuj první příspěvek a proto bys měl určitě (soudě podle toho, že ti HR musel udělat operátor) číst celou tuto diskuzi. Předejdeš tím trapným otázkám, které máš jejichž odpovědi najdeš v manuálu. Ten si evidentně nečetl... Čti a najdeš zde vše. Co se týče IA Calleru, který ti ty fotky v kontaktech spravuje - stačí hledat třeba zde
kalan_ce4you (0)|23.2.2005 21:08
Jo, díky za rady...
Člověče div se, ale co je HR trochu vím.
Jen když mám dva dny něco nového skoro za 16 tisíc a ono to začne dělat skopičiny, tak mastím do servisu a nevymýšlím hlouposti... Pokud to ty neděláš tak máš asi bohatýho tátu a to ti blahopřeji.
Jinak sis asi špatně přečetl nadpis mého dotazu (píšu o MDA3), protože mne odkazuješ na diskuze skoro rok staré, ve kterých navíc není ani zbla o mém problému.
Pokud po HR zmizí ikona nějaké aplikace (zatím jsem narazil celkem na čtyry ztracence - Kontakty s foto, STK, VoiceApps a Správce MIDlet), jedná se asi o větší botu, že.
Manuál jsem četl, a to tak, že by ses asi divil. Pracuji totiž ve firmě, která se zabývá tvorbou manuálů, návodů, příruček apod. pro automobilový průmysl.
No a to co vyplodili v T-Mobilu je po typografické stránce obrovská ostuda jak kšandy už i s ohledem na to, že používají termíny v popisech menu a u některých programů, které v manuálu vůbec nejsou!
Běž si ho někam půjčit a potom mi prosímtě pověz, kde jsi viděl aspoň jednu radu ohledně ztráty ikony tohoto SW.
Jó o kontaktech s fotografií tam je celá kapitola, ale o zmizení této aplikace z nabídky ani slovo...

Jseš diamantový přispěvatel, ale zdá se mi, že spíš rozumbrada. Nechci tě shazovat, ale mně si svým příspěvkem nepomohl, protože není k věci a navíc je zavádějící.
Tento server mne velice potěšil svým zaměřením, proto sem budu chodit pro rady dál.
Tvůj příspěvek mne v tom neodradí, nyní u mne pouze vyvolá úsměv.
Suoraj (704)|23.2.2005 22:06
:D Každej co tu je, byl ze začátku mlíčňák:) Obsah Extendet Rom je u všech přístrojů stejný a po HR se na čistý systém windows nainstaluje její obsah - to je to co ti tam lítá instaluje se.... Proto tam máš to co tam být má. Ztratit se nemá jak a nemá kam. V Start/Programy jsou jen zásTUPCI toho co najdeš ve složce windows nebo program files...Je jen tvoje začátečnická splašenost, že s tím běháš do šopu kde se ti musely docela zasmát... Jak říkám - každý začínal ale mizivé procento lidí z toho bylo tak vyvalených jako ty.
Máš li nějaký problém nad rámec diskuze - použij SZ.