Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

upgrade Loox 420 na SE

fishman_ce4you (68)|20.2.2005 12:52
zdravím,
nemáte někdo informace o tom, jestli bude možné přejít s Looxem 420 na Second Edition ?
PavelR. (2184)|20.2.2005 13:10
... nebude. FSC i HP již před časem oznámily, že pro svá PDA s WM2003 upgrade na SE vydávat nebudou.

PavelR.
Drummer_ce4you (42)|1.3.2005 18:01
Vypadá to, že něco visí ve vzduchu. Dnes mi potvrdil dovozce FS, že update bude, ale nepustí ho dříve než doprodají staré zásoby.
Pavel Koza (4761)|1.3.2005 18:13
[QUOTE="PavelR."]... nebude. FSC i HP již před časem oznámily, že pro svá PDA s WM2003 upgrade na SE vydávat nebudou.[/QUOTE]

Ja bych souhlasil s tim HP, ale z FSC mi neustale tvrdi, ze pro PL400 bychom se meli dockat... Tak snad si ze me nedelaji srandu:)
fishman_ce4you (68)|4.3.2005 19:09
otázkou je, jaký má smysl vypouštět novy upgrade až po výprodeji, vždyť by ten upgrade uspíšil nerozhodné ke koupi. Já už jsem to vyřešil (viz. podpis)
;)
dodox (79)|8.4.2005 08:36
Software Information Pocket LOOX 410 / 420
04.04.2005
From now on is Windows Mobile 2003 Second Edition available.
You could buy it at "Mobile2Day" : www.pocketloox-choice.com

( Works, but no support and not tested for Pocket LOOX 410)
trminek (88)|13.4.2005 08:30
Ahoj, tak jsem včera provedl update na W2003 SE a zatím mám ten poznatek, že velká lokalizace od Sunnysoftu funguje tak na 20% t.j. např. pocket word počeštěný je, pocket excel ne atd. Jinak bych řekl že tam je pár bugů i v samotných windows. Např. nastavování jasu a spotřeby baterie má rozhozené záložky,... Z menu nastavení také zmizelo nastavení úrovně cleartype.... snad bude nějaký update.
Drummer_ce4you (42)|17.4.2005 22:13
Tak jsem také upgradnul na 2003SE. Rozhozených záložek o kterých píše trminek jsem si nevšiml. Jenom pozor při samotném flashování. Po několika minutách to napíše, že nemůže navázat spojení s Looxem. Vyzývá to ke zmáčknutí Cancel a resetu. Podívejte se na displej. Pokud se dolní ukazatel stavu flashování posouvá zmáčkněte tlačítko Back, a to tolikrát než to dojede do konce. A to je vše.
Drummer_ce4you (42)|18.4.2005 12:25
Zatím jsem narazil na pro mě příjemnou změnu. Když snížím nastavení podsvětlení na minimum tak září o něco míň než před upgradem. Konečně si už nemusím brát na noc do postele sluneční brýle :)
bobino (32)|19.4.2005 11:55
[QUOTE="Drummer"]Tak jsem také upgradnul na 2003SE. Rozhozených záložek o kterých píše trminek jsem si nevšiml. Jenom pozor při samotném flashování. Po několika minutách to napíše, že nemůže navázat spojení s Looxem. Vyzývá to ke zmáčknutí Cancel a resetu. Podívejte se na displej. Pokud se dolní ukazatel stavu flashování posouvá zmáčkněte tlačítko Back, a to tolikrát než to dojede do konce. A to je vše.[/QUOTE]
Ten koniec pri flashovani sa mi stal tiez ale nakoniec vsetko dobre dopadlo:)
zidane_ce4you (244)|19.4.2005 13:47
[QUOTE="trminek"]Ahoj, tak jsem včera provedl update na W2003 SE a zatím mám ten poznatek, že velká lokalizace od Sunnysoftu funguje tak na 20% t.j. např. pocket word počeštěný je, pocket excel ne atd. Jinak bych řekl že tam je pár bugů i v samotných windows. Např. nastavování jasu a spotřeby baterie má rozhozené záložky,... Z menu nastavení také zmizelo nastavení úrovně cleartype.... snad bude nějaký update.[/QUOTE]

Dobrý den,
jelikož se jedná o odlišnou verzi operačního systému tak je logické, že stávající lokalizace pro FS Looxe 420 není plně funkční.

Právě dokončujeme lokalizaci pro FS Loox 420SE (Windows Mobile 2003 SE), aktualizovaný setup bude umístěn na web ke stažení ve večerních hodinách.
Přímý link: http://www.sunnysoft.cz/download.php#154

Před instalací nové verze lokalizace musíte stávající verzi odinstalovat!

Po instalaci je velmi pravděpodobné, že dojde ke změně registračního názvu (cca poslední 4 znaky z kombinace), pokud ke změně registračního názvu dojde tak mi můžete poslat na email: petr.mahdal@sunnysoft.cz nascanovaný doklad o koupi Vašeho PDA na základě kterého to budeme individuálně řešit.

Přeji příjemný den
Petr Mahdal
trminek (88)|20.4.2005 21:25
Tak zalozky byly rozhozeny tou lokalizaci pro WIN2003. Po odinstalovani bylo vse ok. Po nainstalovani lokalizace pro SE je uz take vsechno v poradku. Diky sunnysoftu za rychle prizpusobeni.