Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Zatížení ipaqu 4700

asdfg (62)|20.2.2005 00:12
Stalo se mi za tento den několikřát, že po SR se mi neskutečně dlouho loadoval systém, byl velmi vláčný, nereagoval, tvářil se jako by byl velmi, velmi vytížen...
Přitom chvíli předtím bylo vše ok... a navíc byl "čistý" po SR...
Vysvětlete mi to někdo prosím.
Namornik. (184)|20.2.2005 08:04
neinstaloval jsi neco noveho?


Jinak si nainstaluj nejakeho spravce uloh, at se muzes podivat ktere procesy ti bezi a taky kolik ti si berou.

ipf (2136)|20.2.2005 08:59
To jsi toho stihnul za dvanáct minut hodně ;) .
Vypadá to, že se bude něco s něčím hádat, dost často tenhle stav způsobuje načítání TODAY, zejména v režimu VGA. Zkus vypnout vše v TODAY abys měl čistou plochu a zkus znovu udělat SR. Zlepšilo se to?
asdfg (62)|20.2.2005 13:15
Vse se uklidnilo az po HR... :-) Obnvil jsem ze zálohy a aza chvíly znova...
Nu a kdyz jsem obnovil systém z PC, tak se to nestalo... až dneska mi při přechodu na VGA se seknul systém a po SR mi naskočila inicializační obrazovka...
kiklhorn_ce4you (15)|24.3.2005 21:49
[QUOTE="asdfg"]Stalo se mi za tento den několikřát, že po SR se mi neskutečně dlouho loadoval systém, byl velmi vláčný, nereagoval, tvářil se jako by byl velmi, velmi vytížen...
Přitom chvíli předtím bylo vše ok... a navíc byl "čistý" po SR...
Vysvětlete mi to někdo prosím.[/QUOTE]

Ja jej mam naopak stale standartne rychly (srovnavam s jornadou a palmem 515), jednou po SR byl rychly jako blesk. Po vypnuti zase standart :((
Existuje nejaky testovaci SW ktery by se dal na 4700 spustit?
asdfg (62)|25.3.2005 00:56
Od te doby co jsem se zbavil SS cestiny se to nedeje ;) Ale musim podotknout, ze PHM taskmanager mi neumoznoval zastavit procesy... ani ty bezny... proste pri tapnuti na kill se nic nestalo.