Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

mda compact

andischo (45)|19.2.2005 19:51
Chcem sa opytat ci t-mobile blokuje mda compact??? dakujem
Miloš Strouhal (3997)|19.2.2005 19:58
A proč si prostě nezavoláš na infolinku T-mobilu?.. Je to to zdarma..;) Dotovaný=blokovaný, nedotovaný=neblokovaný.. Tuším že tak nějak by to mělo být.
ipf (2136)|19.2.2005 20:08
No, já koupil MDA2 dotované a blokované nebylo.
Miloš Strouhal (3997)|20.2.2005 09:47
[QUOTE="ipf"]No, já koupil MDA2 dotované a blokované nebylo.[/QUOTE]
Aha,a když jsi kupoval MDA Compact, ten jsi měl také neblokovaný?? Já jen že moje MDA 2 blokované bylo..:)
andischo (45)|20.2.2005 11:34
Pytam sa preto lebo zijem na Slovensku a mda-compact kupujem u t-mobile v Rakusku a chcem tam hodit simku od orange.. Ked bude blokovany ako je to s odblokovanim nevie niekto?? Dakujem
Medved_ce4you (200)|21.2.2005 00:37
[QUOTE="andischo"]Pytam sa preto lebo zijem na Slovensku a mda-compact kupujem u t-mobile v Rakusku a chcem tam hodit simku od orange.. Ked bude blokovany ako je to s odblokovanim nevie niekto?? Dakujem[/QUOTE]
Ja ho mam z Nemecka a blokly nebyl. Ale v konferach se objevovaly prispevky o Compactech z Holandska, ktere blokovane byly. Nepomohlo ani preflashovat. Co vim, tak se jednalo jen o ty s Holandsku ROMkou. Ostatni, co se prodavaly s nemeckou nebo WWE ROM behali se vsemi operatory.

Nicmene doporucuju vzit si s sebou na nakup SIM od Orange a na miste testnout.
Andree_ce4you (3)|21.2.2005 02:22
Vdaka za odpovede na par otazok:

1.Kde sa da stiahnut manual k T-mobile MDA compact v ceskom, pripadne anglickom jazyku ? Na T-mobile.cz som kompletny manual zatial nenasiel...

2.V compaktoch z Nemecka je uz nainstalovany aj T-mobile NaviGate, resp. k navigacii potrebujem len tento softver a GPS mys/antenu? Viete niekto odporucit navigacny softver do compactu rozumnej cenovej kategorie ?

3.Existuju dalsie specializovane fora k T-mobile MDA Compact (v anglictine, cestine), pripadne sa da cerpat zo stranok suvisiacich z vyrobcom zariadenia alebo ineho operatora, ktory ma Compact pod inym nazvom?

4. Ti co mate verzie z inej krajiny ako CR, ake mate skusenosti s lokalizaciou do cestiny (word, excel, ppt ...) a co vas stala?
mojef (27)|16.3.2005 18:55
TMOBIL údajně neblokuje mobily od roku 2004, ale neplatí to pro TWIST.
"západní" operátoři neblokují své mobily vůbec