Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

MDA Compact NEJDE toolkit

agrafa (7)|19.2.2005 19:04
V novém MDA Compact mi kolabuje TOOL KIT.. Přijde zpráva od Ebanky... objeví se ikona... jde se do toolkitu ... vyberu Ebanku a nic TUHO... restart zařízení (shodit jen toolkit nejde) a dostanu se k informaci... opouštím menu a zase tuho...
Reakce T-Mobilu… za to může Banka… Tak tedy hurá do Banky..
Poslední verze toolkitu od Ebanky je horší než ta stará… padá skoro pořád… a věřím že padá jen na MDA COmpact ...

Již mám kontakt na jednoho človíčka který je na tom podobně s jinou bankou(asi sem brzy něco připíše)...

Chystám se v PO na T-mobile... prosím dejte vědět zda to někomu funguje nebo zda také ne...

Děkuji moc

Zaj
hybo (3107)|19.2.2005 19:07
Funguje bez problemu, posledni verze eBanky a to jak s MDA ROM, tak s posledni JAM ROM.
agrafa (7)|19.2.2005 19:10
...možná je tomojí starou SIMkou... každopádně je to dobrá zpráva...

Náhodou na češtinu na InteliPadu (pro T9) jste nenarazil??

???máte nekde odkaz na JAM ROM...
hybo (3107)|19.2.2005 19:24
Myslim, ze odkazy jsou na xda-developers, cestin jsou ani nehledal, neuzivam jak T9, tak cestinu :))
agrafa (7)|19.2.2005 19:33
ted jsem koukal na jinou diskuzi...mám naproti Vám podstatně starší verze systému... Jsem tu nový ... mám kontaktovat T-Mobil nebo se pachtit někde sám... děkuji za pomoc...
bramborka (61)|20.2.2005 23:18
Mne to delalo taky a ted uz nedela, chtela jsem volat na T-mobile, mam docela postarsi kartu tak jsem myslela ze nefunguje dobre s MDA Compact, ale museli tam neco zmenit, protoze uz to chodi normalne, ani jsem tam nestihla zavolat :)
Losos_ce4you (1147)|21.2.2005 13:37
Tenhle problém zaručeně řeší update ... na verzi "ma_cdlsku1_wwe_10300_143_10100_ship"
reskator (71)|21.2.2005 17:02
Stejny problem na MDA3. Poradite?
bramborka (61)|23.2.2005 15:18
[QUOTE="bramborka"]Mne to delalo taky a ted uz nedela, chtela jsem volat na T-mobile, mam docela postarsi kartu tak jsem myslela ze nefunguje dobre s MDA Compact, ale museli tam neco zmenit, protoze uz to chodi normalne, ani jsem tam nestihla zavolat :)[/QUOTE]

Tak uz mi to nefunguje zas, jakoby tam neco menili, chvili mi to chodilo a ted zas ne. Prijde upozorneni (nekdy az po soft resetu, ale to je mozna jiny problem) ale ta aplikace jako takova spadne.

Volala jsem na infolinku a rekli mi at reklamuju telefon. Tak se tam asi zajdu zeptat, doufam ze na nejake prodejne t-mobile maji nejake technicke lidi co se na to kouknou, treba uz budou znat reseni a nebudu to tam muset nechat. Ta pani na infolince o tom nevedela nic a to jsem doufala, ze je to neco jako uz znamy problem :-/
Losos_ce4you (1147)|24.2.2005 22:25
Komu to nejde a nechce prepalovat kompletni soft tak jsem prisel na jednoduche reseni - staci prepsat spousteci soubor STK.exe a toolkit pobezi (je to soubor s verze 1.03 kde pracuje bez probelmu) soubor je ulozeny ve windows . Sobor by jsem sem nejak vložil ,ale nevím jak :-D
agrafa (7)|25.2.2005 09:14
To byla super pomoc ... díky za všechny...:yes: :yes: :yes:
MirekU (13)|25.2.2005 15:34
Jak pise losos, problem byl ve verzi STK
na webu http://t-mobile.cz/Web/Residential/T-MobileMDA.aspx by mela byt behem par hodin opravna verze STK (tusim STK verze 2.17)

Editovano administratorem :: Jelikoz je tato diskuze oznacena jako technicka, provedl jsem nektere upravy v tomto i nasledujicich prispevcich tak, aby neodporovaly pravidlum. Dekuji za pochopeni:)
MrMarkus_ce4you (45)|25.2.2005 16:42
Pred par hodinama jsem si MDA Compact koupil, mel jsem take tento problem s GSM bankovnictvim, pro zmenu v CSOB. Nyni je to opravene, po patchi z T-Mobile CZ uz sifrovane SMS dorazi bez problemu, dekuju a jdu sbirat dalsi poznatky! :)
Pavlucha (1496)|26.2.2005 16:09
Já jsem s ToolKitem taky v háji. Nepomohl ani přepsanej STK.EXE ani patch z Týmobajlu.
(Mně to teda nezamrzne, jenom to po první bankovní transakci nebo přijaté zprávě hlásí, že na SIM kartě nemám žádnou aplikaci.)
No, ale když koukám na verze ROMek ... :sarcastic: ... že vono to bude tím ...
MrMarkus_ce4you (45)|27.2.2005 16:15
[QUOTE="Pavlucha"]Já jsem s ToolKitem taky v háji. Nepomohl ani přepsanej STK.EXE ani patch z Týmobajlu.
(Mně to teda nezamrzne, jenom to po první bankovní transakci nebo přijaté zprávě hlásí, že na SIM kartě nemám žádnou aplikaci.)
No, ale když koukám na verze ROMek ... :sarcastic: ... že vono to bude tím ...[/QUOTE]

Nebude, máš přesně co mám já a mě to funguje. Co máš za SIM kartu? Já mám totiž T-Mobile Universal, nevím co máš od Eurotelu. Třeba někoho něco napadne, mě ne, já jsem lama :)
detepak (11)|22.5.2005 11:01
Nahrál jsem si novou verzi STK a skutečně již toolkit nezamrzává. Mám ale jiný problém. Když přijmu např. jeden den bankovní zprávu - čímž se aplikace STK spustí, tak po vypnutí MDA již další zpráva přijmout nelze. Po poklepání na ikonu OSKAR tato zmizí a MDA se Tváří jako by v něm aplikace pro Toolkit vůbec nebyla. Po mekkém restartu se ikona opět ukáže a zase vše funguje. Mám MDA Compact. Máte někdo stejný problém?
hybo (3107)|22.5.2005 11:05
[QUOTE="detepak"]Nahrál jsem si novou verzi STK a skutečně již toolkit nezamrzává. Mám ale jiný problém. Když přijmu např. jeden den bankovní zprávu - čímž se aplikace STK spustí, tak po vypnutí MDA již další zpráva přijmout nelze. Po poklepání na ikonu OSKAR tato zmizí a MDA se Tváří jako by v něm aplikace pro Toolkit vůbec nebyla. Po mekkém restartu se ikona opět ukáže a zase vše funguje. Mám MDA Compact. Máte někdo stejný problém?[/QUOTE]

tohle asi zname vsichni, je to zda se tim, ze ji system "tipne", kdyz ma pocit, ze ma malo pameti a namisto toho, aby ji vice presunul z casti pro ukladani, tipa nam aplikace :? v tomhle pripade jde o STK.exe. Jinak, klidne ji jeste omylem muzete tipnout pres nejakeho task managera, pak je dobre si nastavit, pokud aplikace tuhle volbu ma (Pocket Plus od SPB ji ma) vyjimku a zadat STK mezi aplikace, ktere se po stlaceni X, nebo close, nebo close all nezavrou
Orloj_ce4you (299)|22.5.2005 16:09
[QUOTE="detepak"]Nahrál jsem si novou verzi STK a skutečně již toolkit nezamrzává. Mám ale jiný problém. Když přijmu např. jeden den bankovní zprávu - čímž se aplikace STK spustí, tak po vypnutí MDA již další zpráva přijmout nelze. Po poklepání na ikonu OSKAR tato zmizí a MDA se Tváří jako by v něm aplikace pro Toolkit vůbec nebyla. Po mekkém restartu se ikona opět ukáže a zase vše funguje. Mám MDA Compact. Máte někdo stejný problém?[/QUOTE]
Naprosto stejny problem. K tomu abych zadal platebni prikaz v ebance musim projit 3x softresetem, aby mi dorazily vsechny tri kody. Grrr. zacinam premyslet, jestli ten compact nepujde z domu. Jo a pameti zda se je dostatek
hybo (3107)|22.5.2005 16:35
pockat pockat, tohle, o cem jsem psal je problem pri delsim neuzivani, pokud Vam to dela problemy pri samotne rpaci (coz asi jo, pokud to chapu), pak je spise chyba v STK, mate update? Jak jsem psal, i ve verzi 1.11 je STK zmrsene a je potreba update treba z ceskeho TMO.
hokr_ce4you (8)|24.6.2005 11:29
Zdravim, mam MDAc pomerne kratce a mam take otazku k SimToolkitu - funguje vam, kteri mate eBanku prijem autorizacnich kodu behem telefoniho hovoru? Pouzivam Eurotel a ani po pouziti zdejsich navodu se mi to nepovedlo.

Diky

Edit: Zrejme vyreseno - pouzivam SPB Plus, dal jsem Stk.exe do vyjimek a vypada to, ze to funguje.
salvator_ce4you (137)|8.7.2005 12:40
[QUOTE="agrafa"]V novém MDA Compact mi kolabuje TOOL KIT.. Přijde zpráva od Ebanky... objeví se ikona... jde se do toolkitu ... vyberu Ebanku a nic TUHO... restart zařízení (shodit jen toolkit nejde) a dostanu se k informaci... opouštím menu a zase tuho...
Reakce T-Mobilu… za to může Banka… Tak tedy hurá do Banky..
Poslední verze toolkitu od Ebanky je horší než ta stará… padá skoro pořád… a věřím že padá jen na MDA COmpact ...

Již mám kontakt na jednoho človíčka který je na tom podobně s jinou bankou(asi sem brzy něco připíše)...

Chystám se v PO na T-mobile... prosím dejte vědět zda to někomu funguje nebo zda také ne...

Děkuji moc

Zaj[/QUOTE]

Mám MDAC od T-mobile, originální ROM 1.01 a simtulkit e-banka eB.13c.1.161003, vše běhá jako víno, v pohodě.
anicka.balounova (165)|8.7.2005 14:12
Taky mám MDAc - simtoolkit a eBanku (Oskar sim plus)
Ze zacatku jsem se s tim natrapila ale poradili mi tady na foru, abych stahla nejaky patch primo od t-mobilu. Tak jsem ho stahla, nainstalovala a svete div se, ono to po restartu zacalo fungovat.
Obcas mi to trochu zablbne ze mohu prijimat pouze jednu zpravu a pak reset, ale porat lepsi, nez neustale prehazovat sim do stareho telefonu.
Orloj_ce4you (299)|8.7.2005 15:53
jsou dve veci, ktere je zapotrebi udelat. Aplikovat patch od t-mobile (ke stazeni na jejich webu) a pokud pouzivate SPB pocket+ nebo podobny spravce souboru, je nutne dat SIM toolkit do vyjimek pro zavirani aplikaci krizkem - toolkit se spousti po startu a MUSI rezidentne bezet na pozadi, jinak vam nebudou chodit zpravy.
hybo (3107)|9.7.2005 08:51
zde je tan patch toolkitu
anicka.balounova (165)|9.7.2005 14:53
Nj, jenže jak ho dát do vyjímek když nevím jakej je to exáč.
beecher (9270)|9.7.2005 15:23
Simtoolkit je stk.exe...
kubla_ce4you (10)|17.9.2005 09:04
Mě se STK ztrácí také, navíc mi STK změní čas na pásmo Casablanca a to mám poslední verzi ze stránek TMobilu. Bylo psáno, že v SPB Plus lze dát nějak STK.exe do vyjímek, poradíte jak? Či zda už někdo vyřešil problém? [EMAIL=v.kubica@tiscali.cz]v.kubica@tiscali.cz[/EMAIL]
hybo (3107)|17.9.2005 09:37
v nastaveni funkce close button mas treti zalozku exceptions, tam si das add a najdes si v adresari windows soubor stk.exe
kubla_ce4you (10)|18.9.2005 18:50
Moc, moc, moc děkuju - toto jediné mi pomohlo, fakt jsem si vůbec nevěděl rady - už jsem z toho byl dost zoufalej.