Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: MDA Compact NEJDE toolkit

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

V novém MDA Compact mi kolabuje TOOL KIT.. Přijde zpráva od Ebanky... objeví se ikona... jde se do toolkitu ... vyberu Ebanku a nic TUHO... restart zařízení (shodit jen toolkit nejde) a dostanu se k informaci... opouštím menu a zase tuho...
    Reakce T-Mobilu… za to může Banka… Tak tedy hurá do Banky..
    Poslední verze toolkitu od Ebanky je horší než ta stará… padá skoro pořád… a věřím že padá jen na MDA COmpact ...

Již mám kontakt na jednoho človíčka který je na tom podobně s jinou bankou(asi sem brzy něco připíše)...

Chystám se v PO na T-mobile... prosím dejte vědět zda to někomu funguje nebo zda také ne...

Děkuji moc

Zaj
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Funguje bez problemu, posledni verze eBanky a to jak s MDA ROM, tak s posledni JAM ROM.

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

...možná je tomojí starou SIMkou... každopádně je to dobrá zpráva...

Náhodou na češtinu na InteliPadu (pro T9) jste nenarazil??

???máte nekde odkaz na JAM ROM...

Starousedlík SMob
    Registrace
    Dec 2001

Myslim, ze odkazy jsou na xda-developers, cestin jsou ani nehledal, neuzivam jak T9, tak cestinu )

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

ted jsem koukal na jinou diskuzi...mám naproti Vám podstatně starší verze systému... Jsem tu nový ... mám kontaktovat T-Mobil nebo se pachtit někde sám... děkuji za pomoc...

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Mne to delalo taky a ted uz nedela, chtela jsem volat na T-mobile, mam docela postarsi kartu tak jsem myslela ze nefunguje dobre s MDA Compact, ale museli tam neco zmenit, protoze uz to chodi normalne, ani jsem tam nestihla zavolat

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Tenhle problém zaručeně řeší update ... na verzi "ma_cdlsku1_wwe_10300_143_10100_ship"

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Stejny problem na MDA3. Poradite?

Občasný diskutér
    Registrace
    Feb 2005

Citace Původně odesláno od bramborka
    Mne to delalo taky a ted uz nedela, chtela jsem volat na T-mobile, mam docela postarsi kartu tak jsem myslela ze nefunguje dobre s MDA Compact, ale museli tam neco zmenit, protoze uz to chodi normalne, ani jsem tam nestihla zavolat
    Tak uz mi to nefunguje zas, jakoby tam neco menili, chvili mi to chodilo a ted zas ne. Prijde upozorneni (nekdy az po soft resetu, ale to je mozna jiny problem) ale ta aplikace jako takova spadne.

Volala jsem na infolinku a rekli mi at reklamuju telefon. Tak se tam asi zajdu zeptat, doufam ze na nejake prodejne t-mobile maji nejake technicke lidi co se na to kouknou, treba uz budou znat reseni a nebudu to tam muset nechat. Ta pani na infolince o tom nevedela nic a to jsem doufala, ze je to neco jako uz znamy problem :-/

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Komu to nejde a nechce prepalovat kompletni soft tak jsem prisel na jednoduche reseni - staci prepsat spousteci soubor STK.exe a toolkit pobezi (je to soubor s verze 1.03 kde pracuje bez probelmu) soubor je ulozeny ve windows . Sobor by jsem sem nejak vložil ,ale nevím jak :-D
    Připojené soubory Připojené soubory

Nováček
    Registrace
    Feb 2005

To byla super pomoc ... díky za všechny...:yes: :yes: :yes:

Nováček
    Registrace
    Oct 2003

Jak pise losos, problem byl ve verzi STK
    na webu http://t-mobile.cz/Web/Residential/T-MobileMDA.aspx by mela byt behem par hodin opravna verze STK (tusim STK verze 2.17)

Editovano administratorem :: Jelikoz je tato diskuze oznacena jako technicka, provedl jsem nektere upravy v tomto i nasledujicich prispevcich tak, aby neodporovaly pravidlum. Dekuji za pochopeni

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Pred par hodinama jsem si MDA Compact koupil, mel jsem take tento problem s GSM bankovnictvim, pro zmenu v CSOB. Nyni je to opravene, po patchi z T-Mobile CZ uz sifrovane SMS dorazi bez problemu, dekuju a jdu sbirat dalsi poznatky!

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

Já jsem s ToolKitem taky v háji. Nepomohl ani přepsanej STK.EXE ani patch z Týmobajlu.
    (Mně to teda nezamrzne, jenom to po první bankovní transakci nebo přijaté zprávě hlásí, že na SIM kartě nemám žádnou aplikaci.)
    No, ale když koukám na verze ROMek ... :sarcastic: ... že vono to bude tím ...

Nováček
    Registrace
    Oct 2004

Citace Původně odesláno od Pavlucha
    Já jsem s ToolKitem taky v háji. Nepomohl ani přepsanej STK.EXE ani patch z Týmobajlu.
    (Mně to teda nezamrzne, jenom to po první bankovní transakci nebo přijaté zprávě hlásí, že na SIM kartě nemám žádnou aplikaci.)
    No, ale když koukám na verze ROMek ... :sarcastic: ... že vono to bude tím ...
    Nebude, máš přesně co mám já a mě to funguje. Co máš za SIM kartu? Já mám totiž T-Mobile Universal, nevím co máš od Eurotelu. Třeba někoho něco napadne, mě ne, já jsem lama

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. MDA compact V nejde unlocknout
    Od frenkie71_ce4you v sekci Touch Diamond2
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 28-08-2009, 11:59
  2. SIM Toolkit - nejde vypnout zvuk u SIM Toolkit
    Od Spider_ce4you v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 26-11-2007, 12:25
  3. SIM Toolkit na MDA Compact