Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

III. oficiální sraz ce4you :: Žampach, únor 2005

Pavel Koza (4761)|18.2.2005 11:06
Věrni tradici tříměsíční pauzy mezi jednotlivými celorepublikovými setkáními jsme uspořádali třetí sraz přátel kapesních počítačů v polovině února tohoto roku. Opět se sešla celá řada známých, ale i zcela nových tváří, opět se hlavní diskuze točily především kolem těch našich malých zázraků, ale jako dosud pokaždé přišlo samozřejmě ke slovu i dobré jídlo a pití. Jestli vás zajímá, jak to tam vypadalo a jestli má smysl se případně hlásit na sraz následující, přečtěte si tuto krátkou reportáž.

Přečtěte si celou reportáž.
Crusader_ce4you (624)|18.2.2005 11:18
Bohužel soutěž "O nejkrásnější škrkavku" jsem neměl ani šanci vyhrát, neb IPFova načesnekovaná topinka zabila veškerý žijící organizmus v mých útrobách. Nicméně sraz byl uspořádán na jedničku, sešlo se zde plno výborných lidiček, které jsem předtím znal jen pod přezdívkou na ce4you a krom kocoviny jsem si odnesl i pár cených rad a poznatků :yes:
Chuck (284)|18.2.2005 11:26
Ano je to tak, je pravda, že grilování se trošičku vymklo z ruky (zvláště některým, že Sebo?):)) ale jinak myslím, že to bylo k dobru všem zůčastněným :o)) A ti co nenašli odvahu se holt musí příště pochlapit. :D Pravda je, že fotodokumentace asi není příliš vhodná k zveřejnění. V každém případě krásné prostředí, krásné téma a krásní lidé. Takže vzhůru k čtvrtému srazu. :yes:
Šeba_oldd (1184)|18.2.2005 11:51
[QUOTE]Z prostředí grilování jsem plánoval přinést i filmovou reportáž, po střízlivém zhodnocení natočeného materiálu jsem se však s těžkým srdcem rozhodl ušetřit vás této podívané, snad to vyjde příště.[/QUOTE] Byl bych rád - kdyby snímky zůstaly jako odkaz dalším generacím -Někde to zakop PAVLE
ipf (2136)|18.2.2005 12:30
[QUOTE="Šeba"][QUOTE]Z prostředí grilování jsem plánoval přinést i filmovou reportáž, po střízlivém zhodnocení natočeného materiálu jsem se však s těžkým srdcem rozhodl ušetřit vás této podívané, snad to vyjde příště.[/QUOTE] Byl bych rád - kdyby snímky zůstalí jako odkaz dalším generacím -Někde to zakop PAVLE[/QUOTE]

Zkoušel jsem to video prodat Blesku a TV NOVA, nechtěl to ani jeden a ani zadarmo ;) .
Pinochio (424)|18.2.2005 13:39
Kdo měl lepší HR než já na 2. srazu :D ?
snich (74)|18.2.2005 14:37
ja vam dam ze na Jornadu muzeme jiz jen vzpominat - mam Jornadu 568 a nemuzu si ji vynachvalit :D
ipf (2136)|18.2.2005 17:22
Protože mi začali chodit přihlášky na příští sraz, chtěl bych uvést situaci na pravou míru.
V Mariadolu probíhá v týdnu od 16. května týdenní školení, kterého se pravidelně účastním (a trochu ho i pořádám). A protože víkend před je volný, nezávazně jsem si jej rezervoval pro případný sraz. Přestože jsem termín i místo zveřejnil ve svém podpisu, officiálně nic organizuji a vyčkávám, zda se někdo ujme funkce a uspořádá sraz někde na Moravě.
Takže prozatím žádné hlasování o termínu, či místu, fukce pořadatele je veřejně nabídnuta a já se těším, až se jí někdo ujme a vylepší mé nedokonalé pokusy.
Pinochio (424)|18.2.2005 17:34
[QUOTE="ipf"]Protože mi začali chodit přihlášky na příští sraz, chtěl bych uvést situaci na pravou míru.
až se jí někdo ujme a vylepší mé nedokonalé pokusy.[/QUOTE]
Nevím o žádném nedokonalém pokusu, další sraz je nejelpší vyhlásit hned po skončení předešlého :D .
Neříkej, že to pro nás zase neuděláš:!: :!: :!:
beecher (9270)|19.2.2005 15:24
Ja uz mam radeji 13.-15. kvetna v kalendari, at na to zase spolehlive nezapomenu, kdyz by draha pule chtela neco podniknout, ze...

A na 4. pojedu i kdyby nevim co...
Pinochio (424)|19.2.2005 15:49
[QUOTE="beecher"]Ja uz mam radeji 13.-15. kvetna v kalendari, at na to zase spolehlive nezapomenu, kdyz by draha pule chtela neco podniknout, ze...

A na 4. pojedu i kdyby nevim co...[/QUOTE]
Jsme dva a já tentokrát pojedu klidně i bez cihly ;) . Teda pokud nebude, ale což je nepravděpodobné :D .
ipf (2136)|22.2.2005 17:36
Možná budu ve vaší diskusi trochu OT, ale jen tak nesměle hlásím, že je 56 zájemců o další sraz, tak pokud by ho někdo chtěl uspořádat, máte dobře našlápnuto.

PS.
Už nebudu rušit vaše problémy s pořízením pinokiovy cihly.
Miloš Strouhal (3997)|22.2.2005 19:29
Napodobne..;)
john_ce4you (112)|23.2.2005 07:14
zdravim te xp, ja novy majitel toho compactu, co na mel zalusk pinochio, jsem ten john (tehdy jeste s treem 600), se kterym ses potkal pred par tydny na zizkove v alabame na srazu pdackaru s prevazne palmos zarizenimi....
beecher (9270)|23.2.2005 07:35
[QUOTE="Pinochio"]No, nerad bych se na tebe naštval jako kdysi na Beechra...[/QUOTE] Co to tady placas? :sarcastic:
Miloš Strouhal (3997)|23.2.2005 09:44
[QUOTE="john"]zdravim te...[/QUOTE]
Vitej! Jsem rad ze jsi zpet u Pocket PC platformy..;)
A doufam, ze zavitas na nas pristi sraz, abys poznal jak takovy poradny sraz ma ve skutecnosti vypadat, a kolik ma byt v mistnosti minimalne zasuvek..:D
john_ce4you (112)|23.2.2005 10:40
to xp:
i ja sem rad, ze sem opet mezi vami, mda compact je neskutecny stroj....
no a na sraz se uz tesim, skoda, ze sem nestihl ten posledni
Pinochio (424)|23.2.2005 20:44
[QUOTE="john"]..i ja sem rad, ze sem opet mezi vami, mda compact je neskutecny stroj....
no a na sraz se uz tesim, skoda, ze sem nestihl ten posledni[/QUOTE]
Jinak srazy jsou i v Praze, viz Pravidelné pražské srazy.
Nejbližší 12. 3. (sobota) od 14.00 ve Pizzerie Fresco Vento - Palacké náměstí
john_ce4you (112)|24.2.2005 11:48
no tak na nejaky prazsky sraz prijdu urcite (a doufam, ze uz na mne nebudes nastvanej, ze sem ti vyfouk compact), jen ty soboty nejsou zrovna uzasne...:)
Zdenek Malinsky (9781)|24.2.2005 12:11
[QUOTE="john"] jen ty soboty nejsou zrovna uzasne...:) [/QUOTE] A kdy by to teda mělo být?
Pinochio (424)|24.2.2005 18:50
[QUOTE="john"]no tak na nejaky prazsky sraz prijdu urcite (a doufam, ze uz na mne nebudes nastvanej, ze sem ti vyfouk compact), jen ty soboty nejsou zrovna uzasne...:) [/QUOTE]
Stalo se, uz mne to ani nestve.
Stanou se horsi veci, a navic mam i prislusenstvi velmi pekne :D .
Nevim jestli dorazim, ale asi jo i bez cihly.
Whippy (206)|4.3.2005 09:39
Kdy tak bude dalsi sraz? Mam tyden MDA compact a mam 100+1 datazu.
Byvaji i srazy na morave?
Popripade neni nekdo z moravy stastnym majitelem, ktery by zasel nekde sednou a pokecal?
Diky
Zdenek Malinsky (9781)|4.3.2005 10:35
[QUOTE="Whippy"]Kdy tak bude dalsi sraz? Mam tyden MDA compact a mam 100+1 datazu.
Byvaji i srazy na morave?
Popripade neni nekdo z moravy stastnym majitelem, ktery by zasel nekde sednou a pokecal?
Diky[/QUOTE]
V sobotu 12.3.2005 14-23 h. Fresco Vento, Palackého náměstí, Praha je 3. pravidelné pražské setkání. Další velký sraz bude (předběžný termín) 13.-15.5.2005 v hotelu Mariadol Kochanov u Světlé nad Sázavou. Na Moravě asi ne, protože se nenašel kromě IPFa nikdo jiný, který by to pořádal. To je vždycky plno keců, že to mají z Moravy daleko, ale skutek utek. Nikdo nic nezorganizuje a samo se to zorganizovat nechce.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|4.3.2005 16:42
Hmm, když to tak čtu, tak v září (kdo vlastně rozhodl o tomto termínu ??.. to se již někdo přihlásil jako pořadatel, nebo je to další blbábol a hádanka nejmenovaného??) asi zůstanu sedět na zadku doma, ze stejného důvodu vypouštím i březnové setkání, některé věci prostě dvakrát nemusím, jedna zkušenost je pro mne až až......... v květnu velice rád přijedu, ale rozhodující bude účast odborníků a laiků, fušery nemusím...
Pinochio (424)|4.3.2005 17:36
To září jsem vymyslel já, budu mít řidičák a auto si půjčim od sestry takže si budu moci vzít sebou své PC + .... :D :D :D
Pavel Koza (4761)|5.3.2005 13:28
...tak to tady jdu trochu promazat, budte tak hodni a pokud si chcete povidat o podobnych vecech, pouzijte laskave prislusne OFF-TOPIC forum.

A jak tak na to koukam, vetsina z vas zde diskutujicich by si mela znovu precist pravidla pro diskutujici... Predevsim sekce o 4 urovnich diskuzi se vam ocividne vykourila z hlavy;)
Molex (72)|26.3.2005 11:09
Jen bych měl návr na místo konání dalšího srazu... No co takhle Kutná Hora? Je tam pár středověkých památek a celkem slušně vybavený velký hotel s přístupen na internet a salónkem (www.medinek.cz). Navíc je zhruba uprostřed ČR (asi 50km od Prahy). Napište co si o tom myslíte...
Zdenek Malinsky (9781)|26.3.2005 14:14
1. Měl jsi svůj příspěvek dát sem
2. Není problém sehnat hotel. Problémem je:
a) aby ses vešel do cca 1.000 Kč za 2 noclehy a 6 jídel (pátek večer-neděle odpoledne)
b) mít velmi dobré vztahy s majitelem-může se stát, že se přihlásí 20 lidí a přijede 40 nebo naopak
Ostatní už jsou celkem podružné problémy.
Proč dělat setkání uprostřed města, když většina je z Prahy a chce vypadnout trošku na vzduch.

Ale přesto díky za nápad a návrh. :)