Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Ukládání rovnou na kartu

Radeggast (3)|18.2.2005 10:09
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli se dá nějak obejít instalování aplikací do paměti telefonu, ale rovnou, abych instaloval na kartu??? Aplikace se totiž nejdřív uloží na paměť telefonou a až poté se instaluje na kartu... A to bych potřeboval nějak "obejít"... Předem děkuji za odpověď...
Suoraj (704)|18.2.2005 12:27
jak to myslíš? Aby v paměti telefonu nebyla ani známka o tom co je na kartě?
Pinochio (424)|18.2.2005 13:45
[QUOTE="Suoraj"]jak to myslíš? Aby v paměti telefonu nebyla ani známka o tom co je na kartě?[/QUOTE]
Ne, nějaké cihly nejdřive zkopírují CAB do paměti a pak teprve rozbalí na kartu. Dělal mi to můj NEC.
iloveyou (64)|18.2.2005 15:18
Ještě je tu jedna možnost, ale asi to není úplně pro začínajícího uživatele:

Potřebuješ registry editor a tam najdi změň : HKLM\SOFTWARE\Apps\Microsoft Application Installer and Change the value of fAskDest from 0 to 1.

Potom když použijěš instalčku z pc přes active sync - vyber instaluj na kartu, pak na pocket pc vyskočí hláška kam přesně chceš nainstalovat.
Radeggast (3)|18.2.2005 15:53
Nevím, jak to funguje u PDA, ale já když chci instalovat do Motoroly MPx200 nějaký program přes ActiveSync, začne mi probíhat instalace, vyberu si, kam ji chci nainstalovat, ale i přesto se nejdřív natáhne do vnitřní paměti a až z ní si to poté bere a ukládá na kartu... A tomu bych chtěl předejít...

Chtěl bych ze zeptat, i love you, jede změna registrů i na Smartphone???
lukike (278)|22.8.2005 21:16
Chcem sa opytat,mam podobny problem z pamatou na mpx-ku (nechcem zakladat novu temu) :D
Mam pamat.kartu a IPSM pamat na 3MB ked chcem stiahnut vacsi subor ako 3MB tak ma upozorny,ze je nedostatok pamate a ukonci sa stahovanie programu...Neda sa to nejak upravit,aby vsetky aplik.mp3 atd stahovalo rovno na pamat.kartu a nie najprv do IPSM (flash) pamate?Da sa to nejak upravit cez registry?
Zdenička_oldd (292)|23.8.2005 06:30
Tak na tohle zatím pokud vím nikdo nepřišel. Leda nějak z exe souboru udělat cab.
lukike (278)|23.8.2005 06:39
Aha.... :?