Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Asus 730/w a slaba integrovana wifi

Be@r (42)|18.2.2005 09:12
Nemel by nekdo tip, jak vylepsit signal pro iíntegrovanou wifi kartu? Vstup pro externi antenu to ale bohuzel nema :( Existuje do CF II slotu neco jako samostatna antena? Da se sice koupit za 1650 Kc CF II wifi karta, ale nechce se mi vyhazovat penize za dalsi wifi...
botur (67)|19.2.2005 13:45
Bavil jsem se s kamaradem o tomto modelu (vlastni jej a je snim spokojeny). Rikal me ze Wi-Fi mu bezi bez problemu. Externi antenu na tvoje PDA nepridelas. Je to blbe, ale pokud mas slaby signal, a zduraznuji WI-FI NUTNE POTREBUJES, budes si muset koupit Wi-fi do slotu. Model Asus A 716 ma malou antenku a slape to OK. Mozna ze mas slaby signal na prijem. Prvni bych si zkusil zmerit silu signalu pomoci PC. Jestli mas slaby signal, obavam se ze ti nepomuze ani pridavna antena. Toto wi-fi slouzi vyslovene k pripojeni k firemni siti, kde je pripojny bod "na dohled". Nemuzes od toho ocekavat velke zazraky. Ja bych zkusil laborovat s urovni signalu v miste, kde se chces pripojit.:yes:
Be@r (42)|20.2.2005 09:31
[QUOTE="botur"]Bavil jsem se s kamaradem o tomto modelu (vlastni jej a je snim spokojeny). Rikal me ze Wi-Fi mu bezi bez problemu. Externi antenu na tvoje PDA nepridelas. Je to blbe, ale pokud mas slaby signal, a zduraznuji WI-FI NUTNE POTREBUJES, budes si muset koupit Wi-fi do slotu. Model Asus A 716 ma malou antenku a slape to OK. Mozna ze mas slaby signal na prijem. Prvni bych si zkusil zmerit silu signalu pomoci PC. Jestli mas slaby signal, obavam se ze ti nepomuze ani pridavna antena. Toto wi-fi slouzi vyslovene k pripojeni k firemni siti, kde je pripojny bod "na dohled". Nemuzes od toho ocekavat velke zazraky. Ja bych zkusil laborovat s urovni signalu v miste, kde se chces pripojit.:yes: [/QUOTE]

Signal mam myslim docela dobry, kdyz ke me prijde kamos se svym ASUSem 716, naskakuje mu v Site Survey cca 5-6 okolnich AP - na 3 se dokaze v pohode pripojit, ja vidim pouze 1 AP (to me doma) a pripojim se na nej pouze v blizkosti anteny (ta je za kuchynskym oknem, takze pouze v kuchyni-ASUS 716 bez problemu po celem mem byte), navic se 716-tka se dokaze pripojit i na AP, ktere jsou v blizkem okoli.
botur (67)|20.2.2005 11:01
to dela to, ze A 716 ma viditelnou antenu (jak se rika ze antena musi videt), take zalezi na tom, jak je integrovana antenka citliva, kazdopadne musis pocitat, ze je to tupejsi jak na A 716.