Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: PDA+mobil nebo MDA? Která varianta je lepší?

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Když porovnám cenu nového MDA s cenou klas. PDA,připadá mi, že při pořízení klas.PDA + mobilu utratím stejné peníze, ne li méně. Jak jste se rozhodovali, než jste koupili? A litovali jste svého rozhodnutí?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SMob
    Registrace
    Feb 2004

To chce vzít kacky a jit si konecne uz neco koupit.Ja lituji dodnes podivej se na muj podpis a pochopis.
    PS: Kdybys to tady prolez hned bys mel jasno - nebo taky ne - protoze ti z toho praskne hlava.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2004

Pouzivam kombinaci PDA+mobil i MDA3 a musim rict, ze mi vic vyhovuje kombinace MDA+mobil. Jedna se mi s telefonem lepe telefonuje a jednak protoze volam hodne, tak nemam potrebu tahat s sebou nahradni baterky.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

I mě vyhovuje kombinace PDA + mobil více. Mobil vydrží víc telefonování a PDA vybíjím prací určenou pro něj. Pro mě byla důležitá odpověď na otázku: Má MDA šťávy za dvě zařízaní?

Starousedlík SMob
    Registrace
    Mar 2004

Citace Původně odesláno od jumbo
    Má MDA šťávy za dvě zařízaní?
    Samozřejmě! :yes:
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 00049198_IMG_0175_EoIc.jpg 
Zobrazení: 41 
Velikost: 47.1 KB 
ID: 1445  

Starousedlík SMob
    Registrace
    Oct 2004

litoval a vždy litovat budu v závislosti na aktuální "pořízenosti" cihel a telefonů

1) pokud tel a MDA - dobré na telefonování, dobré na zapisování poznámek, ale 2x taková starost to někde nezapomenout, v mém případě zcela tragická

2) jen cihla - super až do doby, kdy řeším buď dlouhé hovory, nebo opravdovou smršť hovorů, pak lituji, neb sluchátka už nevím kam jsem je položil a BT sluchátko v mém podání vydrží nejdéle měsíc, pak "vysublimuje" nebo nějak záhadně zmizí ( a lituji v momentech kdy telefonuji potřebuji si něco zapsat a nemohu použít hlasitý hovor ( restaurace, úřad ....... )

takže vždy je to jen a jen kompromis

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Pro 2 zařízení- např. možnost VGA, příjemnější telefonování, možnost využít EDGE. Pro MDA-jen 1 zařízení, méně kabelů a nabíječek. Rozdílů bude víc, ale raději běž od toho. Budeš mít víc peněz a času. Den má jen 27 hodin a je taky třeba spát. To je vlastní zkušenost.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Já teď momentálně používám MDA I, je to super . Ale vadí mi neustálé dobíjení.Proto přemýšlím, jestli raději nezvolit onu kombinaci PDA+mobil.Jinak času už mi to asi víc vzít nemůže.Rýpu se v tom od rána do večera.

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Dobíjení? Pokud budeš na netu, vydrží cihla max. 4,5 hod., na WiFi tak 2,5. Mobil taky při brouzdání netem něco sežere. Takže větší nebo další baterku.
    Mám HP 4150 nabíjím 2-3 x denně, SonyErik Z 600 tak 1x za 1,5 dne.

Nováček
    Registrace
    Jan 2005

Je teda ale pravda, že svoji cihlu pěkně proháním.Takže vlastně ani nevím, jak dlouho mi vydrží v "normálním" provozu.

Podobná témata

1. Hloupý mobil, chytrý mobil nebo komunikátor?
    Od Zdenek Malinsky v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 01-01-2006, 22:50
  2. Asus A730W, nebo loox 720 ?? Který je podle vás lepší ???
    Od Mouse v sekci Jaké si vybrat / koupit zařízení?
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 11-10-2005, 16:28
  3. Battery pack,nebo SPB Pocket Plus?Co je lepší
    Od Petr Schinzel v sekci Programy pro Pocket PC
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 20-10-2004, 21:50