Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Synchronizace pomocí dálkového připojení

Paullus_ce4you (400)|8.9.2002 12:17

Další laický dotaz: Když se z Ipaqu (PocketPC 2002) telefonicky připojím k domácímu počítači, ActiveSync mi umožní synchronizovat jen kalendář, kontakty a poštu. Není možno nějakým jiným způsobem z desktopu dálkově stáhnout a zejména zkonvertovat do PPC-formátu Wordové, Excelové a *.mdb soubory ?
r.h (85)|8.9.2002 13:28
Zkusil si označit v ActiveSync záložky FILES?
Paullus_ce4you (400)|8.9.2002 20:33
r.h. díky,
samozřejmě máš pravdu, ale já jsem svoji otázku špatně zformuloval. Nejde mi o synchronizaci předem připraveného adresáře, ale abych mohl na dálku prohledávat celý svůj desktop, tak jak to můžu dělat z desktopu na Ipaqu pomocí ActiveSync přes Explore Device, a případně si z něj stahoval a konvertoval soubory.
Soubory si sice můžu stáhnout z PC přes internetové spojení prostřednictvím FTP, ale nebudou zkonvertované do PPC-formátu. Upřímně řečeno, více by mě vyhovovala možnost si soubory takto stažené na Ipaqu konvertovat nějakou utilitou, ale o ničem takovém jsem zatím neslyšel.
r.h (85)|8.9.2002 21:23
Tak to už je zajímavější, kdy si jsem měl psiona a tam existovalo něco podobného, neustálá konverze mezi PC a přístrojem. Musel jsem si to koupit, ani nebylo žádné DEMO, ale chodilo to dobře. Možná se někdo ozve, že je něco taky na PPC.