Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Synchronizace pomocí dálkového připojení

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

Další laický dotaz: Když se z Ipaqu (PocketPC 2002) telefonicky připojím k domácímu počítači, ActiveSync mi umožní synchronizovat jen kalendář, kontakty a poštu. Není možno nějakým jiným způsobem z desktopu dálkově stáhnout a zejména zkonvertovat do PPC-formátu Wordové, Excelové a *.mdb soubory ?
    Odpovídat lze po přihlášení

r.h r.h je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Zkusil si označit v ActiveSync záložky FILES?

Obyvatel SMob
    Registrace
    Jan 2002

r.h. díky,
    samozřejmě máš pravdu, ale já jsem svoji otázku špatně zformuloval. Nejde mi o synchronizaci předem připraveného adresáře, ale abych mohl na dálku prohledávat celý svůj desktop, tak jak to můžu dělat z desktopu na Ipaqu pomocí ActiveSync přes Explore Device, a případně si z něj stahoval a konvertoval soubory.
    Soubory si sice můžu stáhnout z PC přes internetové spojení prostřednictvím FTP, ale nebudou zkonvertované do PPC-formátu. Upřímně řečeno, více by mě vyhovovala možnost si soubory takto stažené na Ipaqu konvertovat nějakou utilitou, ale o ničem takovém jsem zatím neslyšel.

r.h r.h je offline
    Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Tak to už je zajímavější, kdy si jsem měl psiona a tam existovalo něco podobného, neustálá konverze mezi PC a přístrojem. Musel jsem si to koupit, ani nebylo žádné DEMO, ale chodilo to dobře. Možná se někdo ozve, že je něco taky na PPC.

Podobná témata

1. VOX - připojení pomocí VPN
    Od PatrikK. v sekci Zbývající SMP
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 06-10-2007, 17:39
  2. Připojení k internetu pomocí GPRS
    Od Jirka125 v sekci Dell
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 25-01-2007, 09:34
  3. Synchronizace pomocí Intelisync
    Od David_ce4you v sekci + Komunikace & Synchronizace