Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Rozsireni Iterwrite Recognizeru o Copy/Paste

MuaDib (6)|17.2.2005 14:39
Ahoj,
pri pouzivani Interwrite Recognizeru (ale i Letter Recognizeru) me pomerne vadi nepritomnost Copy/Paste, pr ne vsechny programy tuto funkcnost podporuji dodatecne. Potom je jedina moznost prepnout se na klavesnici a pouzit Ctrl-C/Ctrl-V, coz neni moc prakticke.
Pri psani pomoci Interwrite Recognizeru jsem osobne nikdy nepouzil tlacitka space a enter (proc taky, kdyz se daji nahradit jednoduchym a prirozenym tahem), tak me napadlo, jestli by tyto tlacitka neslo volitelne nahradit copy/paste.
Je mozne si pripadne napsat vlastni plugin? Pokud ano, muze mi nekdo poradit?

Diky za odpoved
Šeba_oldd (1184)|17.2.2005 16:42
To same jsme řešili s Anitkou na třídním srazu - kdyby byla tato funkce nebylo by snad potřeba žádných klávesnic - snad jen na počáteční namapování znaků.Díky tomu, že mi to Anitka ukázal, již píšu jako blesk a toto je snad jediné co mi chybí.Stačilo by jen vědět jakým způsobem namapovat dva po sobě jdoucí znaky.
TheMelin (1642)|17.2.2005 17:02
Já používám třeba Wisbar 2 a zde se dají zapnout dva dodatkové buttony v horní liště a dají se namapovat na copy/paste.Asi to není to co hledáte,ale určitě to plní také svou funkčnost.
Zdenek Malinsky (9781)|17.2.2005 18:37
[QUOTE="TheMelin"]Já používám třeba Wisbar 2 a zde se dají zapnout dva dodatkové buttony v horní liště a dají se namapovat na copy/paste.Asi to není to co hledáte,ale určitě to plní také svou funkčnost.[/QUOTE]
Jasně, umí to i starší a free verze WsBar Advance 1.x.
Nemusí se přidávat další burrony, můžeš využít plošky s názvy programů a fce tap/hold. A není tam přebutíno. ;)