Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Recenze Spb Weather

Jarouš_ce4you_oldd (1206)|16.2.2005 11:34
Programů o počasí je pro PDA k dispozici celá řada. Na trhu jsou k dispozici formou samostatných programů nebo jako zásuvné doplňky do jiných programů. Spb Weather je možné provozovat jako samostatný program, ale současně je připraven k integraci do programu Spb Pocket Plus od verze 2,5. Co od programu můžeme očekávat a do jakého segmentu trhu míří? Jak se mu bude dařit u nás a bude tak jako jiné programy Spb Software House úspěšný a oblíbený? To posuďte sami z následující recenze.



Přečtěte si celou recenzi.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|16.2.2005 13:34
Od krátkého testování Spb Weather uplynul týden, zde jsou změny:

- cena je nižší, než bylo uváděno a činí 14,95 $
- ZDE najdete samotný program, je možnost natažení dalších skinů (zdarma!) je k dispozici i manuál v *.PDF, ale je to praticky stejné, jak jsem to v recenzi = návodu popsal
- v mezičase vypuštěn SpbP+ 2.5 a plugin jiných programů od Spb funguje, jen je potřeba nainstalovat jejich nejnovější verze - mimo Weather se to týká monitoru a financí...
- v různých fórech je k programu zatím jediná zásadní připomínka (mimo vyšší ceny), a tou je to, že pokud máte dlouhý Today a naskočí vám scroll bar, tak se program svou šířkou nepřizpůsobí a část programu je pod ním schovaná
- CZ lokace přikládám, ať to nemusíte na ce4you hledat...
PavelR. (2184)|16.2.2005 13:42
Instalační soubor umožňuje pouze EXE instalaci z PC, nejsou k dispozici žádné CAB soubory.

... jsou ... v C:\Program Files\Microsoft ActiveSync\Spb Weather. Jinak hezký program i recenze :) ...

PavelR.
Šeba_oldd (1184)|16.2.2005 13:56
Tak toto je presne ma predstava o recenzi - dozvedel jsem se co program dela a navic jeste supr navod k nastavení i pro neanglicky mluvicí a rozumejicí druhy-jedince.:yes:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|16.2.2005 14:34
[QUOTE="PavelR."]Instalační soubor umožňuje pouze EXE instalaci z PC, nejsou k dispozici žádné CAB soubory.
... jsou ... v C:\Program Files\Microsoft ActiveSync\Spb Weather. Jinak hezký program i recenze :) ...

PavelR.[/QUOTE]
Ano, souhlasím, špatně napsáno, resp. jinak myšleno a tudíž špatně popsáno, ty CAB soubory člověk může dohledat až po spuštění EXE souboru ...
ifco_ce4you (186)|16.2.2005 14:50
Hmm tento program nie je zly.Ale furt sa mi zda lepsi PocketWeather od SBSH.
Hlavne v SBSH PW si mozem nastavit mapy. :-)
ZRH (47)|18.2.2005 08:13
Mám nainstalován na svém MDA II Spb Weather, ale nedaří se mi záskat žádná data, hlásí mi "Please, establish internet conection". Poradíte mi někdo, prosím, jak mám to "Internet Connection" "establishovat"? Nedaří se mi ani v kolébce (mám připojení přes proxy na ADSL), ani GPRS... Děkuji
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.2.2005 09:14
Ťukni na ikonu signálu, aktivuj spojení GPRS, následně přidrž ťapátko na SpbWeather a zadej refresh všeho.... musí to takto běžet .... jinak se to samo připojuje až v nastavených časech aktualizací...
Já to mám již odinstalované, jedu jiný program, ale pokud to nepomůže, tak to znovu nahodím a nějak to rozchodíme, dej vědět, jak to dopadlo.
ZRH (47)|18.2.2005 09:25
Děkuji za radu, tento postup jsem zkoušel, a právě při něm se mi tam objevuje zmiňované hláška. Jsem na GPRS, IE funguje online, mohu procházet stránky, a stejně stále nic. Měl jsem Journal Bar, a ten mi v pohodě fungoval i přes Bluetooth na PC, i přes kolíbku i přes GPRS.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.2.2005 09:46
OK, odpoledne SpbWeather znovu nainstaluji (teď musím makat) a podíváme se na to. Pro začátek si uprav profil na ce4you, tzn. do podpisu si doplň nějaké údaje o provozované cihle, ať ostatní vědí, na čem to vše provozuješ ;) , dost to pomáhá při řešení problémů...
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|18.2.2005 18:22
Znovu jsem nainstaloval Spb Weather ve snaze pomoci s problémem ZRH, tzn. problém s připojením pro sosání dat. No, musím konstatovat, že je to skutečně problém, kterému jsem pro krátkost testování nevěnoval dostatečnou pozornost. Pokud nainstaluji novou lokaci a mám povolené sosání (tento výraz užívá Suoraj a je to docela výstižné), tak se program nedokáže sám připojit, nasosat a odpojit. Vždy vyžaduje manuální aktivaci připojení GPRS. Testoval jsem dnes i nastavení sosání v intervalu 5 minut, absolutně u mne nefunkční, v průběhu 20 minut to ani jednou nepožádá o manuální připojení, o automatickém sosání to nemá páru ... stejná situace je i po soft resetu, někdy je totiž nutný pro akceptaci nejakého nastavení. Pokud zadám po přidržení ťapátka na Today některou varinatu refresh (jedna či všechny lokace), tak je zde opět požadavek manuální aktivace GPRS. Pokud si pamatuji, tak u Pocket Weather od SBSH byl podobný problém u prvních beta verzí. Automatické připojení se občas nekonalo, resp. program neprovedl zavěšení připojení. Nyní to běhá k naprosté spokojenosti. Weather panel jsem testoval jen krátce, moc mne neslovila trochu dětinská grafika (to to zase schytám od uživatelů - buďte tolerantní, jo!), ale pokud si pamatuji, připojení, sosání a odpojení bylo také korektní. Při dnešním testovaní Spb Weather jsem zjistil, že automatické sosání v intervalu 5 minut je u mne fukční jen při trvalém provozu GPRS, pokud nejsem zavěšenej, tak ani ťuk, automatika neběhá...
ZRH má ale jiný problém, GPRS má funkční, je zavěšenej a vše ostatní běhá, nicméně stále to po něm vyžaduje establish = zavedení internetu. Je zde někdo, kdo se rozhodl provozovat Spb Weather a běhá mu vše, tak jak má? Pokud ano, ať sem hodí své nastavení. Já se vracím k Pocket Weather, který sice nemá tak čistě dotaženou grafiku, ale běhá zcela automaticky a umí obrázky satelitů, přehled zemětřesení, snímky web kamer a jiné ptákoviny, přičemž stojí polovinu Spb Weatheru. Mám ještě jeden dotaz, zda již někdo dokázal do Spb Weatheru dostat jiný zdoj dat, než jsou ty tři předinstalované. Pro nás považuji za nejpřesnější a nejaktuálnější zdroj MSNBC...
Sorry, ZRH, ale na řešení tvého problému jsem nepřišel, pokud ti neporadí někdo, kdo program provozuje, tak otestuj kompletní odinstalování (včetně registrů) a novou instalaci, někdy to pomůže... Ještě mne napadlo, zda nemáš nějak blbě zadanou lokaci a jaký jedeš zdroj dat, ale to by nepožadovalo ten establišment, že ano, to by hlásalo něco na způsob, že data nejsou k dispozici...
Jinak koukám, doplnil jsi si profil o užívaná hejblátka, máme to stejné, jen já jedu u TM a u karty mám co dohánět :D .
Caesar_ce4you (4)|1.6.2005 10:51
Ahoj, jakým způsobem mám změnit město pomocí kódu ?
Weather.com nabízí míň měst, tak jak je popsáno v recenzi, ale v recenzi je také řečeno, že zbylá města lze zadat kódem, už ale bohužel není popsáno jak. Konkrétně mi jde o to, že mám na výběr pouze jednu Prahu, ale na weather.com jsou dvě (Prague, Praha-Libuš) ...
Nastavení jsem prolezl snad stokrát ... mám podezření, že by to mohlo být v nastavení Weather Sources, kdy přidám další zdroj, kde v City Code Type nechám User-Defined, ale pak to po mě chce nějaký Teplate File a pak jsem ztracen ...
Ubírám se správným směrem, nebo je to úplně jinak ?

Díky moc !
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|1.6.2005 12:13
Seznam CZ lokací, které mají přidělen mzn. kód je na předcházející straně této debaty.
Přidání lokace dle mzn. kódu: Settings>Add...> na spodním řádku je tlačítko Custom, do Name lze zadat česky nejen název lokace, ale třeba i přímo jméno bydliště a do "city code" zadat kód lokace ze seznamu (EZXX00..).
Caesar_ce4you (4)|1.6.2005 12:51
Děkuju nastotisíckrát :D
Mark314 (232)|26.6.2005 20:15
Jsem si stáhnul, jak program, tak i seznam kodu CZ měst, ale potřeboval bych něco blíž Vrchlabí... Liberec se mi zdá dost daleko... stačil by Trutnov...
xkovi_ce4you (568)|27.6.2005 04:24
Tak ja se teda ohrazuji vuci detinske grafice na weatherpanelu! :D Mate preci moznost si i stahnout jine ikony,ale prijdou mi fajn,jak dite se tedy necitim ;)
A zda se mi,ze lokaci ma vic nez SPB, nabizi prednastavene zdroje treba z Karlsruhe universität a ta ma docela presne odhady, pokud porovnavam se zpravodajstvim z CT.. a takove detaily, ze vychod slunce je mesto od mesta na minutu presne, tak to uz je opravdu lahudka, protoze me teda zalezi na tom, zda v Chebu me pritelkyni vychazi slunce o 9 minut pozdeji nez me v Praze :D
Hondzik_ce4you (92)|27.6.2005 22:56
Weather je naprosto pohodovej programek ! Jen mi muzete poradit, kterej zdroj dat ( sou tam myslim 3) je asi nejpresnější ?? dikec ! HonDzik
Hondzik_ce4you (92)|27.6.2005 22:59
Weather je naprosto pohodovej programek ! Jen mi muzete poradit, kterej zdroj dat ( sou tam myslim 3) je asi nejpresnější ?? dikec ! HonDzik
xkovi_ce4you (568)|27.6.2005 23:03
Ted jde ale o to, jakej weather myslis :D Mame tu Pocketweather, weatherpanel a pak jeste zdejsi SPB weather :) Asi myslis SPB..tak cti prispevky vyse a tam to jiste najdes..ovsem weatherpanel ma lokaci vic, takze bych ho doporucil spis, nez si prejmenovavat mesta, pac to vase tam neni ;)
Hondzik_ce4you (92)|30.6.2005 14:51
Spb weather :) jo, tech lokaci pro CR tam moc nejni, ale.......mno jak bych to rekl..nemam na to, abych mohl vyhodit nejaky:$: za programky, musim bejt rad za free, nebo za hodny kamarady ( urco mi rozumis.....) .......................:D
Mark314 (232)|30.6.2005 16:09
xkovi -> Jsem si na zkoušku stáhnul weatherpanel, ale nějak se nemůžu prokopat těma lokacema... mohl by jsi mi pls poradit kde se to tam nastavuje a taky jestli se to dělá jako v Spb, tak nějakej seznam těch lokací???
Už se fakt připadám jako primitiv, ale opravdu na to nemůžu přijít
xkovi_ce4you (568)|30.6.2005 20:27
[QUOTE="Mark314"]xkovi -> Jsem si na zkoušku stáhnul weatherpanel, ale nějak se nemůžu prokopat těma lokacema... mohl by jsi mi pls poradit kde se to tam nastavuje a taky jestli se to dělá jako v Spb, tak nějakej seznam těch lokací???
Už se fakt připadám jako primitiv, ale opravdu na to nemůžu přijít[/QUOTE]
Pokud sis stahl tu trial verzi co je na netu, tak se ti na today objevi takova pekna barevna reklama s napisem marsware.. staci na to kliknout a ono se ti objevi rada nastaveni a tam to je..na prvni karte cities kliknes na add new a rovnou klikni na search (vynech pole location prazdne),nabidne ti to "search for city" a tam klidne napis napr. praha, nebo cheb..a ono to najde samo..pripadne klikni pod tim u toho weather images vpravo na tlacitko "+" cimz pridas zdroj pro data a zvol z predefined URLs EU(large),pripadne na druhe misto to Netherlands..je to dost presny a pak to jen potvrdis a uz to automaticky stahuje data..pak si pripadne pohraj s vzhledem a tak.. uvidis kolik zajimavosti to umi..zvlaste kdyz pak kliknes na jednotlive zobrazene dny..vyjede ti samostatna nabidka pro ne,vcetne fotek z druzice a skutecne situace atmosfery..ale to je opravdu uz pro fajnsmekry :D
Mark314 (232)|30.6.2005 20:48
díky... vypadá to dobře, ale radši zůstanu u spb, protože ho můžu schovat do Spb Plus...
xkovi_ce4you (568)|4.7.2005 22:40
[QUOTE="Mark314"]díky... vypadá to dobře, ale radši zůstanu u spb, protože ho můžu schovat do Spb Plus... [/QUOTE]
No ja mam weatherpanel schovany v pocketbreeze,takze pokud je toto jedine,co te odrazuje od tohoto softu,tak misto schovani do P+ ho budes mit v PB ;)
Hondzik_ce4you (92)|14.7.2005 18:19
Tušítě něgdo, proč spb Weather má tak málo českejch lokací ?? ja třeba bydlím www.prosec.cz a nejblíž mám Kolín, což je ode mne cca 70Km.......Jde jim tam nějak napsat ?? Třeba Svratouch ( meteostanice) je v ČR docela duležitá !
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.7.2005 19:08
Ale on nemá málo CZ lokací, má tolik lokací, kolik je jich pro ČR nějakou mzn. úmluvou povoleno a to je 30 meteostanic, které mají mzn. kód... jsou státy, jejichž území je daleko větší a počet lokací je minimální (možná nemají tak hustou síť meteo stanic). Jinak nevím, proč v Proseči nastavuješ Kolín (70 km), když máš nejbližší zdroj Liberec (18 km). Pokud není Liberec v SPBWeather uveden jmenovitě, tak si ho nastav dle návodu, který je uveden v mém příspěvku na str. 2 této debaty (rada pro Caesera), pokud nechceš hledat mzn. kód Liberce v seznamu, tak ten je EZXX0023 ;)
Zdenek Malinsky (9781)|15.7.2005 20:45
Proseč u Skutče bude od Liberce asi krapet dál, než 18 km. Prostě pokud to jde, nastav si nejbližší město nebo města a sleduj, které z nich má ve skutečnosti nejpodobnější počasí jako u vás. Druhým řešením je přestěhovat se, ale to se drobet prodraží.
Můžeš vyzkoušet i jiné softy na počasí-třeba umožňují více měst v ČR. Já zkoušel nedávno jeden freeware, uměl spoustu měst, bohužel jen v USA.
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.7.2005 21:49
Ehm, tak to se omlouvám, já myslel, že se jedná o Proseč mezi Mnichovým Hradištěm a Stráží pod Ralskem - tu nějak znám. No, nakopnul jsem Infomapu a koukám, že jsem se mohl seknout ještě 10x. Proseč u Skutče je od Kolína co by kamenem dohodil :D , pouhých 67 km vzdušnou čarou... doporučuji zadat Ústí nad Orlicí, mzn. kód EZXX0026, vzdušnou čarou co doplivneš (27 km)... no v první určením lokace jsem se bodnul, no :oops:
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|15.7.2005 23:34
Ve snaze odčinit bodnutí se u identifikace Skutče a rady pro Hondzika jsem možná narazil na řešení, jak dostat do PDA informaci o aktuálním počasí i z meteo stanic, které nemají přidělen mzn. kód. Nepůjde to ale v žádném programu o počasí. Tyto programy zpracovávají pouze údaje stanic s přiděleným mzn. kódem a dokáží případně zobrazit obrázky radarů v grafickém formátu *. jpg či *.png.
Hondzik se ptal na meteo stanici Svratouch, na ní se lze v PC i v PDA dostat na webu, je tam i tlačítko s aktuální situací, což funguje na PC, ale v PDA je odkaz nefunkční. Na PC lze ale po jeho zobrazení ve vlastnostech (klik pravým tlačítkem) najít adresu, no a tu zadat v PDA a uložit do oblíbených. Pro Svratouch je to http://www.chmi.cz/meteo/opss/pocasi/pocasina.php?indstanice=11683. Předpokládám, že podobné to bude i u dalších meteostanic, zodpovídal jsem pár dotazů i pro jiná místa, než pro ta s mzn. kódem... tzn. vyhledat web nejbližší meteo stanice a zjistit, zda má okno aktuální situace. Výhodou je více místa na Today i v paměti PDA ;) , nevýhodou je více klikání a není tam podrobná předpověď.
V programech o počasí, které dokáží zobrazit obrázky map a satelitů je možné jako adresu obrázku zadat i předpověď pro některé z cca 70 měst na stránkách meteopressu (opět vlastnosti po kliknutí pravým), piktogramy předpovědi jsou v *.jpg, ale mají málo DPI a v PDA nejsou moc zřetelné, možná je to ale lepší, než drátem do voka....
Hondzik_ce4you (92)|16.7.2005 11:48
Zdravim, klucíí:)) dekuju za vysvetleni ! zkusim to Usti nad Orlici. a jak ste hezky pokoumaly moje bydliste ! :) to bylo kouzelny :cool: ! DOcela me ale zarazi, ten Svratouch, páč je to vopravdu docela duležita meteostanice.Zadnej jinej programek koumat nehodlam, SPB ma hezky ikonky :) Dik MOC ! a prijedte sem negdy, mame to taky moooc krasny ! www.mastale.cz, www.prosec.cz
:D :D :D :D :D :D :D :D
xkovi_ce4you (568)|16.7.2005 17:26
[QUOTE="Jarouš"]...Pokud není Liberec v SPBWeather uveden jmenovitě, tak si ho nastav dle návodu, který je uveden v mém příspěvku na str. 2 této debaty (rada pro Caesera), pokud nechceš hledat mzn. kód Liberce v seznamu, tak ten je EZXX0023 ;) [/QUOTE]
Takovej malej dotaz, pouzivam teda vykonnejsi soft, jmenovite pocketweather,ale kdyz uz tu pises o tom liberci,pravdou jest,ze tento kod odpovida liberci, ale mas vysvetleni,proc mi - v jinych pripadech zcela unikatni a supr funkce najdi nejblizsi mistni meteostanici - ukazuje cosi jako LKPR vzdaleno 91,6km v úhlu -144 stupnu? Mi neni nejak jasny, jak k tomu pocketweather dosel :sarcastic:
simir_ce4you (274)|16.7.2005 17:57
rad bych se od nekoho dozvedel jaky program na pocasi je nejvice narocny na rychlost pda,tedy spise jaky je nejmene narocny:D
Jarouš_ce4you_oldd (1206)|16.7.2005 18:09
[QUOTE="xkovi"]Takovej malej dotaz, pouzivam teda vykonnejsi soft, jmenovite pocketweather,ale kdyz uz tu pises o tom liberci,pravdou jest,ze tento kod odpovida liberci, ale mas vysvetleni,proc mi - v jinych pripadech zcela unikatni a supr funkce najdi nejblizsi mistni meteostanici - ukazuje cosi jako LKPR vzdaleno 91,6km v úhlu -144 stupnu? Mi neni nejak jasny, jak k tomu pocketweather dosel :sarcastic: [/QUOTE]
OK, vysvětlím, ale v debatě k PocketWeather v sekci Software v češtině, ne tady, tato debata je k SPBWeather, ať v tom neděláme hokej, jo? ;)
simir_ce4you (274)|16.7.2005 18:10
ok,budu rad:yes:
Martin Trucker (18)|16.8.2005 18:55
Zdravím všechny majitele cihliček a chtěl bych se zeptat zda je možné pro Spb Weather možno stáhnout data (např. Weather.com) zvlášť a poté přesunout do PDA. Pro příklad uvedu AVG pro PC, zde si mohu na jejich stránce (Grisoft.cz) stáhnout aktualizaci ručně a poté ručně spustit. Je tedy možné stáhnout data do PC, přesunout do PDA a ručně spustit. Děkuji za odpověď. :cool:
Zdenek Malinsky (9781)|16.8.2005 19:01
Přes ActiveSync se připojíš k PC a je to.
Hondzik_ce4you (92)|16.8.2005 19:02
[QUOTE="Martin Trucker"] stáhnout aktualizaci ručně a poté ručně spustit. Je tedy možné stáhnout data do PC, přesunout do PDA a ručně spustit. Děkuji za odpověď. :cool: [/QUOTE]

A na co ?? me se weather spousti hned pri AS a nemusim se tím vůbec zabejvat....si budeš zbytečně přidělávat práci ne ? :D
Martin Trucker (18)|16.8.2005 19:16
Ano je to pravda, možná zbytečná práce, ale rád mám pokud možno kontrolu co stahuji, odkud a kam. Jen mě to zajímá zda je to možné a pokud ano tak jak? Hledal jsem na Weather.com něco jako aktualizaci pro Spb Weather, ale nic. Prostě mi jde jen o to, zda se dají samostaně sosnout data? Ano či ne? Díky.
Hondzik_ce4you (92)|16.8.2005 19:49
Já myslim(myslet znamená hov*o vědět..:) že to asi nejde.......
Kessl Daniel (17)|11.5.2006 17:28
Píše mi to Weather data is not ready, nevíte co mám dělat?:sarcastic:
Zkoušel jsem to přes GPRS i přes AS. Díky
UnionS8 (61)|16.6.2006 16:40
Na základně pár recenzí jsem si stáhnul demo Spb Diary a Spb Weather. Nabídlo mi to buďto exe instalaci nebo CAB. Vybral jsem si CAB, nainstaloval, odskoušel, nalezl zalíbení, koupil, obdržel sériové číslo a zaregistroval. Tento postup doporučuji všem, kteří by raději CABy, než nějak rozbalovali exe instalaci a pokoušeli se CAB extrahovat. Demo je vlastně jen časově omezená ostrá verze - v menu Tools je nabídka Register - a je to.
Janci (19)|17.6.2006 18:40
Poradite mi Slovensko,Potreboval by som do SPB Weather nastavit tieto mesta
Sliac LOXX0009,Bratislava LOXX0001,Poprad LOXX0005,Kosice LOXX0003.
Ktoru meteo sluzbu dat do temmplates,
?????.tpl. Tj ktora sluzba mi nacita vsetky tieto mesta,ktora je cca najpresnejsia s SHMU.Ak mate ulozite do disk.???.tpl
Dík
jaguarik_ce4you (98)|7.2.2007 03:53
Hľadám kde môžem. Poradí niekto ako nastaviť v SPB Weatheri Žilinu? Verzia 1.6.3 na MDA III. Mám zdroje implicitne len Gismeteo, ďalšie v roletke nemám.
Neviem ani kódy na manuálne pridanie ŽILINY ani na zmenu zdroja. Myslím, že sú kvalitnejšie zdroje ako gismeteo ::(((
M
osch (1330)|7.2.2007 14:51
Včera byla vydána nová verze Spb Weather 1.7.0.

Seznam změn:
* Support of smart integration with Spb Mobile Shell added
* New "Detailed" view mode added
* View modes are renamed:
o 4 Days -> Normal
o 5 Days -> Wide
o 7 Days -> Narrow
* Update weather icon is added to the Detailed Weather popup title

Více info zde.
Stahovat českou verzi můžete zde.
sided (11)|23.2.2007 16:05
Proč mi nabízí zdroj počasí jenom Gismeteo ? Když přidám do seznamu měst novou lokalitu tak nenajde žádná meteo data.
osch (1330)|23.2.2007 17:47
to sided: Pokračuj tady. Toto není diskuze o nastavení ;)
ucpatrik (1)|21.5.2007 16:05
nevíte nekdo, jestli program muze jet tak, ze sosa data jen z kolibky, tj. bez aktivniho gprs pripojenI? diky moc
osch (1330)|21.5.2007 16:56
Ano může. V nastavení softwaru na kartě synchronizace zaškrtnout možnost "Aktualizovat pokud je zařízení v kolébce". Co jiného by to mohlo znamenat?
ihorak (107)|31.1.2008 10:46
Asi jsem hloupý, ale když ve verzi 1.7 zadám nové město se jménem Holešov a lokaci dám podle vzoru EZXX0028, tak mi to napíše že nic nenašlo. A pořád tam mám jen ten blbý ruský server na počasí, který je na webu v azbuce, takže nic nevím. Dělám snad něco špatně? Jak tam přidat ten zatracený Holešov? Díky všem.
zivan (615)|31.1.2008 12:09
Gismeteo pouziva jiny format stanic, napr. Brno ma 11723. Holesov by mel mit 11774, ale nestahne to zadna data.

Takze jinou sablonu pro SPB Weather.