Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

PPC a GPRS Internet / SW boost

Jonka (43)|16.2.2005 09:34
Hned po zakoupení iPaq 1940 jsem neměl přes GPRS ET Data Nonstop žádné problémy s brouzdáním. Nenarazil jsem na žádnou www, která by se mi nezobrazila...
Asi po měsíci užívání, kdy jsem své PPC zaplácal různými DOCumenty a dalším SW, jsem z hrůzou zjistil, že mi nechce zobrazit některé weby.
Resp. při připojení přes BT s PC mi web zobrazí, ale při GPRS připojení NE !!!
Takovou stránkou je např. ocguru.cz.
Přitom celkem složité stránky jako seznam a cdr mi ukazuje dobře, ale u některých prostě stránka nelze zobrazit.

Nevíte, čím by to mohlo být ?

Jinak když už se tady bavíme o INETu...

Existuje nějaký GPRS booster, který by urychlil GPRS PPC internet ?
Nevím, čím to je, ale příjde mi, že GPRS internet na PC je rychlejší než na PPC, myslím zobrazování stránek.

Díky, J.
Jonka (43)|18.2.2005 12:25
To se fakt nikomu nic podobného nestává...?

Už se blíží víkend a zase budu bez www....
Prosím pomoc...:?
ifco_ce4you (186)|18.2.2005 14:22
T-Debile ponuka booster ale je to pre PPC2000.A na WM2003 to funguje tak ze som nezistil ziadny rozdiel.Ked som sa pytal ci bude verzia pre WM2003 tak prisiel mail ze mozno. :(
Zdenek Malinsky (9781)|18.2.2005 15:01
Urychlovač GPRS u T-Mo existuje, ale pouze pro PC a PPC 2002. Na 2003 to nemá vliv. Chceš-li to zrychlit, navštěvuj stránky ve verzích pro pda-např. místo www.ce4you.cz použiješ mobile.ce4you.cz atd. Spoustu odkazů najdeš v diskuzích, použij hledej. Také se dá zkrátit čas načítání tím, že vypneš show images a obrázky se nestáhnou.

Ty stránky, co nejdou zobrazit, jsou stále stejné? Zlobí to stále nebo jen někdy?

Při surfování se ukládají v pda soubory, takže chce občas až často smazat cookies, historii a temp.int.files.

Nepíšeš, jaký máš IE ani kolik volného místa máš v PDA. Zkus být konkrétnější. Jinak většinu softů, které to dovolí, instaluj na kartu.
Jonka (43)|18.2.2005 15:15
PPC jsem promazal nejakym Free mazacem a ty stranky jsou porad stejne...

V tom to ale neni...

Jaxem psal vyse - pri surfovani na PPC pres WIFI na PC mi to ty stranky zobrazi, ale pres mobilni surf ne....

UZ JSEM Z TOHO MIMO....:mad:
Jonka (43)|18.2.2005 15:15
A verze IE...?

To je snad dano system WM 2003 ne ?
hybo (3107)|19.2.2005 16:45
Mozna blokovani providerem, i kdyz nepravdepodobne.
Jonka (43)|20.2.2005 20:50
No to určitě ne...

Ale vzpoměl jsem si, že to může blbnout od té doby, co jsem si k PC pořídil bluetooth a jedu ActiveSynch přes něj.

Hrál jsem si s tím celý víkend, ale furt nic...
:mad:
Pavlucha (1496)|20.2.2005 20:57
[QUOTE="Jonka"]
Takovou stránkou je např. ocguru.cz.
Přitom celkem složité stránky jako seznam a cdr mi ukazuje dobře, ale u některých prostě stránka nelze zobrazit.

Nevíte, čím by to mohlo být ?
[/QUOTE]

No, jestli tam zadáváš to samé, jako uvádíš tady, tak ti tam chybí www !
Jonka (43)|20.2.2005 21:18
Pochopitelně jsem to myslel i s www, ale jsem LAMA....
Neměl jsem totiž vYplněné SDNS :?
Díky všem.