Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Cube - 3D akce pro pro Axima X50v

Pavel Koza (4761)|15.2.2005 13:27
http://www.cubeengine.com/shots.php4

Pravidelným čtenářům známý kolega s přezdívkou beecher se opět může dmout pýchou;) Jako vlastník jednoho z nemnoha v naší republice stále raritních zařízení Dell Axim X50v si může na vlastní kůži vyzkoušet lahůdkovou portaci 3D hry Cube, která ke svému spuštění vyžaduje zařízení s grafickým akcelerátorem G2700 od Intelu. Slova jsou zbytečná, přípojuji jen pár obrázků, víc jich najdete na oficiální stránce.

P.S. Ty screenshoty NEJSOU z PDA, mají jiné rozlišení, ale dle tvrzení některých zahraničních webů zvládne Dell přibližně 15FPS (snímků za vteřinu), což je slušný příslib věcí budoucích. Aplikace Cube je totiž open source projekt a tak se díky společnému úsilí mnoha lidí projekt rychle hýbe kupředu:)
spaike (2)|15.2.2005 17:45
:)
Dzejkob (286)|15.2.2005 18:14
Slintam :O .Bohuzel kvuli naprosto prisernemu predrazeni Dellu x50v u nas asi zustane bohuzel jen u toho slintani :evil:.Kvuli cene bohuzel Dell vypadl z potencionalnich kandidatu na me nove PDA.Je jasne, proc bude Dell v nasich podminkach vzacny, protoze do nej pujdou jen lidi, co si ho dovezou z Ameriky nebo lide, kterym nevadi dat za toto PDA nekrestanske penize(at se na me nikdo nezlobi, ale za 19 tisic, zlatej Asus, Loox i Ipaq :(( ).Je to skoda, to je bohuzel vsechno co se na to da rici.
Kája_oldd (759)|15.2.2005 19:37
To samé co na pocketgameru-ty screeny s pda se spustěnou hrou vypadají přinejmenším podezřele-pamatujete na Midtown madness? (alias video)
spaike (2)|15.2.2005 20:37
tohle taky vypada docela dobre.. nevite o tom nekdo neco blizsiho?
Dzejkob (286)|15.2.2005 21:11
[QUOTE="spaike"]tohle taky vypada docela dobre.. nevite o tom nekdo neco blizsiho?[/QUOTE]

https://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=5813
beecher (9270)|16.2.2005 09:02
Holy shit!!! Tohle vypada vazne uzasne... :D :yes:
Stahuji a dam vedet, jak se to hybe...

Jenze to stale narazi na to, ze mne prijde, ze se FPSky strasne spatne na PDA ovladaji... Holt klavesnici s mysi nic nenahradi...
beecher (9270)|16.2.2005 09:07
[QUOTE="Mightywizard"]Slintam :O .Bohuzel kvuli naprosto prisernemu predrazeni Dellu x50v u nas asi zustane bohuzel jen u toho slintani :evil:.Kvuli cene bohuzel Dell vypadl z potencionalnich kandidatu na me nove PDA.Je jasne, proc bude Dell v nasich podminkach vzacny, protoze do nej pujdou jen lidi, co si ho dovezou z Ameriky nebo lide, kterym nevadi dat za toto PDA nekrestanske penize(at se na me nikdo nezlobi, ale za 19 tisic, zlatej Asus, Loox i Ipaq :(( ).Je to skoda, to je bohuzel vsechno co se na to da rici.[/QUOTE] Male doporuceni, co takhle si jej koupit na Expansysu?
392 liber (+- 16900 Kc) i s DPH a dopravou mi neprijdou az zase tak katastrofalni (cena bez DPH a dopravy je 278 liber)... :yes:
beecher (9270)|16.2.2005 09:15
[QUOTE="spaike"] :) [/QUOTE] Jo, tak screenshoty z teto hry na PPC jsou tady.
Doporucuji si vsimnout zarizeni od Intrinsyc. MDA IV dostava na zadek, protoze tohle je aspon funkcni! :D
beecher (9270)|16.2.2005 10:05
[QUOTE="Kato"]Btw. jak je na zacatku psane, ze projekt se zprudka vyvyji - to si teda zrovna dvakrat nemyslim - posledni uvolnena verze 22.05.2004 (a to jak na PC, tak i PPC).[/QUOTE]

No, to ze nebyl udelan release neznamena, ze se to nevyvyji... Viz ranking na homepage projektu na sourceforge.net: "Activity Percentile (last week): 95.5%"
Poznamka na okraj: tu verzi pro PPC predelal a uvolnil dokonce sam Intel... ;)

BTW Kato, uprav PLZ svuj prispevek, odkaz na screenshoty z PPC jsem tam vlozil pred tebou... Diky!
Dzejkob (286)|16.2.2005 10:27
[QUOTE]Male doporuceni, co takhle si jej koupit na Expansysu?
392 liber (+- 16900 Kc) i s DPH a dopravou mi neprijdou az zase tak katastrofalni (cena bez DPH a dopravy je 278 liber)... :yes:[/QUOTE]

No to neni spatne, urcite lepsi nez to kupovat u nas.No ale zase 17 000Kc, kdyz to porovnam s Asusem a730W, nevim..Stoji 15 000 a je k nemu i USB kablik a druha baterie.Navic co jsem cetl nove recenze, tak v benchmarcich dopadl docela dobre, na to ze ma jen 520Mhz procak, fotacek by se mi osobne taky hodil (jasne nic extra, ale da se obcas pouzit), stejne jako USB host a design se mi taky libi vic.Je to tezka vec, kdybych jel do Ameriky, tak okamzite beru Della, takhle bych ho sice uprednostnil pred Looxem, ale ten Asus :? .A taky neni jasne, jestli opravdu ten akcelerator bude vyuzit.Hry se pro nej asi moc delat nebudou, ty co uz existuji ho zrejme nepodporuji a u filmu je to jedno(navic tech dobrych 3D her pribyva hrozne malo), tak fakt nevim jestli bych to vyuzil.
beecher (9270)|16.2.2005 11:09
[QUOTE="Mightywizard"]No ale zase 17 000Kc, kdyz to porovnam s Asusem a730W, nevim..Stoji 15 000 a je k nemu i USB kablik a druha baterie.Navic co jsem cetl nove recenze, tak v benchmarcich dopadl docela dobre, na to ze ma jen 520Mhz procak, fotacek by se mi osobne taky hodil (jasne nic extra, ale da se obcas pouzit), stejne jako USB host a design se mi taky libi vic.Je to tezka vec, kdybych jel do Ameriky, tak okamzite beru Della, takhle bych ho sice uprednostnil pred Looxem, ale ten Asus :? .A taky neni jasne, jestli opravdu ten akcelerator bude vyuzit.Hry se pro nej asi moc delat nebudou, ty co uz existuji ho zrejme nepodporuji a u filmu je to jedno(navic tech dobrych 3D her pribyva hrozne malo), tak fakt nevim jestli bych to vyuzil.[/QUOTE] Jo tohle rozhodovani znam...
U mne pri hledani noveho PDAcka stal ASUS 730W hned na druhem miste (a mohl za to ten design)... Bohuzel, kdyz jsem chtel PDA kupovat, nebyl, takze to vyhral Dell (nemluve o cene, za jakou jsem ho sehnal ja, ze...).
Toho, ze nebude 3D akcelerator vyuzit, bych se po uvolneni po uvolneni WM2K5 vubec ale vubec nebal... Protoze ty maji vyuzivat jakykoliv akceleracni cip a navic ma prijit D3D Mobile a to pak bude jedna basen, je to proste krok do budoucnosti...
K fotaku a USB hostu se nevyjadruji, muj nazor je na tyhle "zbytecnosti" docela dobre znam... ;)
Malek (63)|19.3.2006 18:52
SQelá hra:)) Nevíte jak zvednout fps ?