Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

CF Video Out Prolink VGA CF pro PocketPC

Šeba_oldd (1184)|15.2.2005 10:26
Má nekdo nejaký tip? V diskuzi ZDE je vznesen dotaz na zarizeni ktere ovsem funguje jen na Prezentace MS Power Point na VGA.
lubosd (60)|16.2.2005 16:07
Je to tam nekde napsano, nebo to nekdo zkousel ???
Šeba_oldd (1184)|16.2.2005 18:51
Tuto informaci jsem dostal od dodavatele.

Jo nebylo by spatne mít doma jen 19" monitor nebo projektor a zobrazit si bez PC sve PDA v plné velikosti.

A tohle mi uz není jasné vůbec?????
http://www.notebook-servis.cz/store/store_viewitem.asp?Produkt=KOBE+VICP
lubosd (60)|17.2.2005 19:37
Hmm, kdyz jsem po tomhle asi pred mesicem patral, tak jsem se nekde docetl, ze to mozne je .... dokonce snad rozliseni 1024x768.

Ze by to opravdu ta karta neumela ??? Asi nebude na skodu poptat se i jinde, mam spatne zkusenosti s paraemtry od prodejcu :sarcastic:
Milan Švec (938)|17.2.2005 22:27
Podle mých dosavadních průzkumů budeme muset zatím na možnost připojit k PDA monitor nebo digiprojektor ještě zapomenout a zatím vyčkat.

Tedy aspoň ti, kdo si představují, že si tak budou zobrazovat na velkém monitoru (nebo na zdi) přímo z PDA všechno stejně jako na dipleji PDA a zároveň stejně rychle.

Staticky (jednotlivé obrázky) lze už dnes zvládat s CF kartami s VGA (případně s PAL či jinými) výstupy. Podle všech mých zjištění (lze doložit odkazy pro zájemce) je toto řešení podle všech zdrojů značně pomalé i na zobrazování statických obsahů obrazovky. Hodí se to tedy jenom na postupné střídání snímků při prezentacích (typu PowerPoint a podobných) - při tolerování jejich pomalého najíždění.

O něco rychlejší, podstatně dražší a komfortnější (protože bezdrátové) řešení poskytuje přes BT s PDA připojitelný modul s VGA výstupem od firmy Mobility Electronics Pitch Duo. Za nemalý peníz (v ČR něco nad 10000,-) podle výrobce "revoluční" řešení.
Je nutné si ale uvědomit, že stále jde jenom o oblast přenášení statických obrázků pro jejich prezentaci. Jakmile by šlo jenom o animaci, i tato revoluce je zatím ještě vedle. I když ve srovnání s CF VGA kartami toho umí už opravdu hodně.

Recenzí tohoto zařízení je už několik, stačí dát do Google
"Pitch Duo" Review
a pak si už jen počkat na stažení (hodně velkých snímků) a prohlížet a číst.

Ani tohle tedy ještě není to pravé ..., bohužel.

To poslední, co chybí, bude zatím chybět dál.