Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

iPAQ5450 / MS Word dokument - problém se synchronizací

vlada2005 (2)|14.2.2005 23:51
Zdravím, objevil se mi zvláštní prolém - když vytvořím ms word dokument v XP Wordu a chci ho synchronizovat, píše mi to že "soubor xxx nelze převést", "tento převaděč vyžaduje novější verzi souboru msconv97.dll"
Nevíte náhodou někdo do s tím? Mám dojem že mi to kdysi fungovalo celkem normálně ...AS mám 3.7.1, nefunguje to ani s 3.8 :-(

Předem díky za tipy&triky
Jiri02 (62)|17.2.2005 22:49
Zkoušel jsi ten wordový dokument uložit ve formátu starší verze Wordu? Třeba "2000 a 97"?
Myslím, že by to pomohlo lokalizovat zdroj problému.
vlada2005 (2)|17.2.2005 22:54
Zdravím, už je to v pohodě, to jsem sice taky zkoušel, ale pak jsem si "pohrál" s nastavením konverzí v activesync, a vypadá to zatím že to funguje ...

Díky, V.
staubein (47)|22.11.2005 16:13
[QUOTE="vlada2005"]Zdravím, už je to v pohodě, to jsem sice taky zkoušel, ale pak jsem si "pohrál" s nastavením konverzí v activesync, a vypadá to zatím že to funguje ...

Díky, V.[/QUOTE]
Ahoj hele dělá mi to to samé, jak si to prosímtě vyřešil ty?
Dik
bryndak (24)|4.4.2006 00:32
Staci od microsoftu stahnout novejsi verzi souboru (soucast instalace nejakeho opravneho balicku pro MS Office) a prekopirovat s ni soubor v adresari s activsync.
Jerry Salcer (197)|4.4.2006 08:05
Word dokument s desktopu šoupni do MyDocuments, pro synchronizaci s activsync. Pokud chceš vytvořit word na ppc, tvoř ho s fontem TahomaCZ a po synchronizaci s PpcMy Documents bude na desktopu korektně s diakritikou, jen bude mít příponu rtf, to snadno změníš, když ho budeš chtít uložit jinam na desktop. Takhle mi to prostě funguje a bez problémů.