Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

FSC Backup - nejde obnovit ze zálohy na kartě

adamekma (250)|14.2.2005 21:58
Tak se mi dnes hard resetnul Loox 600...
Zaradoval jsem se, že jsem včera dělal zálohu na SD kartu (Pretec 512MB).

Ale cca. na 90% obnovy celýho systému se backupovací program ukončí, bez jediný chybový hlášky. Pak jde PDA vypnout nebo zapnout, ale po resetu se místo informacích o majiteli a dotazu na heslo objeví bílá plocha přes celý displej. A od té už pomůže jenom hard reset. To celý jsem mockrát zopakoval, zkoušel jsem tomu pomoct i nastavením jazyka (myslím že to vyžaduje async...), čas. pásma, apod. Ale pořád to samý.

Ale včerejší záloha proběhla úspěšně, i s informací na konci.

Tuší někdo co s tím? Mám třeba nainstalovat češtinu nebo tak? Myslel jsem, že je to plná hardwarová záloha, která už nic dalšího nevyžaduje?

díky moc.

btw...obnovení ze zálohy z Loox store proběhne korektně, vč.resetu, ale to je jen záloha nastavení. A připadne mi, že ani z toho nastavení se skoro nic neobnoví...
blue_ce4you (42)|15.2.2005 08:29
Dobry den,ja si myslim,ze prave ta cestina bude delat tyhle problemy.jednou jsem zkousel nainstalovat cestinu od sunnysoftu na wm2003,ale instalacni soubor byl pro 2002ky a udelalo to uplne stejny po softresetu. Radim tohle:provedte obnovu ze zalohy a soft reset,pak dejte looxe do kolibky a synchronizujte.v activesync kliknete na pridat programy a zkuste v tom tu lokalizaci smazat, jenom ji oznacite a zadate smazat, popr. ji pak nainstalovat a znovu provest softreset.jinak,kdyz se takhle nespusti pda,muze se k nemu jeste pristupovat z pc,tak v nejhorsim pripade si dulezite soubory skopirujte do pc a pak zas vse znovu nainstalujte.
adamekma (250)|15.2.2005 14:55
Tak jsem na tu kartu prekopiroval starsi zalohu schovanou na HDD, obnoveni probehlo, na konci byla i nejaka hlaska, a od ty doby to je sice obnoveny, ale mam uplne prazdny startmenu (i po softresetech)
-Mam tam jen "hledat", ale nemam tam nastaveni ani programy. Natoz vlastni programy, ale ty uz bych si pridal, jen kdybych se dostal do nastaveni ...

Takze zkusim sehnat zastupce do start menu pro programy a nastaveni a uvidim...

(zatim nemuzu nic nastavovat, a spoustet muzu jen programy s prirazenym HW tlacitkem)