Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

Pooomalyyyy XDA2 po probuzeni ze standby

sabak_ce4you (59)|14.2.2005 21:07
Ahoj vsi,
Trapi taky nekoho na Xda 2 (WIN2003SE, predtim WIN2003), silene pomala prace po probuzeni ze standby? Pozoruju, ze po probuzeni cca 20 sec je cpu na 100% (proces si uz nepamatuji, nicmene ma co delat se systemem, prace s pameti). Fakt to zamrzi kdyz se clovek chce rychle podivat na ukol, nebo zavolat- zmackne tlacitko a kouka jak se carku za carkou vykresluji wokna :-(((
Na cistem XDA to nedela, takze naka aplikace?
Mam tu Pocket informant 5 , Pocket Plus 2.1, Pocket zen Phone 5,Leng Lite.
Miloš Strouhal (3997)|14.2.2005 21:27
Dělá mi to také.. A přesně, při čistém MDA je to naprosto v pohodě, ale pokud mam doinstalované programy navíc, zpomalí se to.. Už týden hledám příčinu..
Capekv (17)|28.2.2005 21:18
možná je to blbost ale toto jsem kdesi našel:
The Pocket PC 2003 OS appears to have a bug that can slow down the performance of a Pocket PC device, and can potentially cause ActiveSync delays. It has been identified that after every soft-reset of your device, a few extra "Notification Events" are added to the Notification Event Database on your system (This database holds system notifications such as alarms, timed events, etc.). After several soft-resets, a device can have several hundreds of extra notification events that can reduce the performance of a device.

Miloš Strouhal (3997)|28.2.2005 21:29
Fajn,a reseni? Jsem linej to cele cist..:)
Capekv (17)|28.2.2005 21:51
no, je u toho i .exe
ten se nainstaluje a vždy po resetu to smetí smaže

ale jestli to pomůže ?