Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Auto-Moto
Mobilní telefony
Notebooky  |  Tablety
Příslušenství
Wearables  |  Ostatní
Svět hardware  |  Digimanie  |   TV Freak

upgrade češtiny od sunnysoftu pro rx3715

Bamban007 (71)|14.2.2005 20:51
Nevíte někdo náhodou,jestli se upgrade češtiny, kterou mám od sunnysoftu ofiko, musí platit, nebo jeslti poskytují upgrade zdarma?Chci si nainstalovat ten nový upgrade romu a dost to zvažuju, protože pokud bych měl sunnysoftu za upgrade platit, tak si tam raději nechám ten starý rom.Diky;)
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2005 20:58
Nanapsal jsi, z čeho na co chceš upgradeovat (hrozné slovo :? ) Jednodušší bude, podíváš-li se na jejich web.
Bamban007 (71)|14.2.2005 21:13
Nanapsal jsi, z čeho na co chceš upgradeovat (hrozné slovo :? ) Jednodušší bude, podíváš-li se na jejich web
Chtěl bych to upgradovat z 1.00.10 na ten jak v sobě obsahuje i win.player 10, právě, že na jejich stránkách jsem tam nic nenašel, tak nevím co s tím.Díky za odpověď:cool:
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2005 21:23
Upgrade romu je na stránkách hp zdarma, ne? Ptal jsem se z které verze češtiny na kterou chceš ugrade. To byla Tvá otázka. To je InterWrite a bývá označen 8.1 8.2 .....
Bamban007 (71)|14.2.2005 21:52
]Upgrade romu je na stránkách hp zdarma, ne? Ptal jsem se z které verze češtiny na kterou chceš ugrade. To byla Tvá otázka. To je InterWrite a bývá označen 8.1 8.2

Sorry, tak to jsem tě patně pochopil. Mám tam verzi 8.5, ale nevím jaký build mám udělat, v předešlých diskuzích bylo psané, že se má udělat buidl vždy nejnovější, tak jssem sw juknul na sunnysoft a je tam nejnovější build z 14.2.2005, no ale na stažení jako takový tam není, až v download sekci, kde píší, že je to jen demo na 14 dní, no a podle mě to pak nezplnohodnotím klíčem k dřívější verzi, ale právě, že možná jo a to chci vědět.Nechci to totiž zkoušet pokus omyl.Dik;)
Zdenek Malinsky (9781)|14.2.2005 22:32
Já mám češtinu jen malou od Moravie. Dostačující a bezproblémová.
Pořád nevím, proč chceš upgrade InterWrite. Nebo upgrade ROM? Nebo se Ti jedná o Win player 10?