Favicon Svethardware.cz  Svět hardware   Fórum Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: upgrade češtiny od sunnysoftu pro rx3715

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Nevíte někdo náhodou,jestli se upgrade češtiny, kterou mám od sunnysoftu ofiko, musí platit, nebo jeslti poskytují upgrade zdarma?Chci si nainstalovat ten nový upgrade romu a dost to zvažuju, protože pokud bych měl sunnysoftu za upgrade platit, tak si tam raději nechám ten starý rom.Diky
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Zdenek Malinsky
    Registrace
    Mar 2004

Nanapsal jsi, z čeho na co chceš upgradeovat (hrozné slovo :? ) Jednodušší bude, podíváš-li se na jejich web.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

Nanapsal jsi, z čeho na co chceš upgradeovat (hrozné slovo :? ) Jednodušší bude, podíváš-li se na jejich web
    Chtěl bych to upgradovat z 1.00.10 na ten jak v sobě obsahuje i win.player 10, právě, že na jejich stránkách jsem tam nic nenašel, tak nevím co s tím.Díky za odpověď

Registrace
    Mar 2004

Upgrade romu je na stránkách hp zdarma, ne? Ptal jsem se z které verze češtiny na kterou chceš ugrade. To byla Tvá otázka. To je InterWrite a bývá označen 8.1 8.2 .....

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2005

]Upgrade romu je na stránkách hp zdarma, ne? Ptal jsem se z které verze češtiny na kterou chceš ugrade. To byla Tvá otázka. To je InterWrite a bývá označen 8.1 8.2

Sorry, tak to jsem tě patně pochopil. Mám tam verzi 8.5, ale nevím jaký build mám udělat, v předešlých diskuzích bylo psané, že se má udělat buidl vždy nejnovější, tak jssem sw juknul na sunnysoft a je tam nejnovější build z 14.2.2005, no ale na stažení jako takový tam není, až v download sekci, kde píší, že je to jen demo na 14 dní, no a podle mě to pak nezplnohodnotím klíčem k dřívější verzi, ale právě, že možná jo a to chci vědět.Nechci to totiž zkoušet pokus omyl.Dik

Registrace
    Mar 2004

Já mám češtinu jen malou od Moravie. Dostačující a bezproblémová.
    Pořád nevím, proč chceš upgrade InterWrite. Nebo upgrade ROM? Nebo se Ti jedná o Win player 10?

Podobná témata

1. Instalace češtiny
    Od Václav_V v sekci Touch Diamond
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 13-11-2010, 18:11
  2. Kolébka od sunnysoftu
    Od roze_ce4you v sekci Omnia SGH-i900
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-05-2009, 23:13
  3. NaviPack od Sunnysoftu
    Od Homer261 v sekci TomTom